nasiona marihuany

Pan Pestka, GGS, CBDremedium - automatyczny out 2019

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanoza, sionka się kiełkuja, mała część jest już na spocie więc można założyć fotorelację. Spot jak co roku bagniste tereny, wszystkie planty będą stać na paletach, w doniczkach o róznym litrażu, ziemia starlux uniwersalna, nawozy ATAMI od [MENTION="57358"] FLORA-FAUNA[/MENTION], dokupie jeszcze chyba sypki astvit. Ziemie wymieszałem z guanokalong i hydrożelem, ślimakol rozrzucony, topsin kupiony, preparat na ochronę przed komarami i kleszczami kupony.

SIONKA :

Dzięki uprzejmości sklepu [MENTION="86901"]PAN PESTKA.PL[/MENTION] mam możliwość spróbowania pestek z ich stajni a są to:
- auto lemon haze
- auto jack herrer
- auto g13
- auto white widow

Tu możecie sprawdzić inne sionka, które wyszły spod ich ręki

https://panpestka.pl/manufacturer/pan-pestka-crew/






Dzięki uprzejmości użytkownika [MENTION=4887]Karmex[/MENTION] otrzymałem pakiet sionek od CBDremedium
- Northern Lights Auto x Malana Bomb Auto(fem)
- NYCD Auto x Malana Bomb Auto(fem)
- Malana Bomb Auto(fem)
- BigBang Auto x Malana Bomb Auto(fem)
- Duck Foot (reg)





Dzięki uprzejmości szanownego użytkowanika [MENTION=73812]grzes[/MENTION] mam możliwość wysiewu jego pięknych automatycznych nasion, a jest to jedna krzyżówka - amnesia x nothern lights









 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Za***ista miejscówa! Siadam tuż obok PolnejMiedzy i czekam na dalszy rozwój wydarzeń :)
Z fartem.
 

OutlawFarmer

Active member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
28
Buchów
1
Wow kozackie poletko też zasiadam i czekam na next up'y Pozdroo !!
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Mistrzu, wszystko pięknie, tylko chowaj tą ziemie. Z drona wszystko widać. :p
 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Nie ma to jak bagno:joker:
A przy takiej ilości światła sezonówki potrafią czynić cuda, ale domyślam się że kolega bardziej konsumpcyjnie/kolekcjonersko niż komercyjnie dlatego taki wybór sionek.

A matka powtarzała: "Synu ucz się bo wpadniesz w bagno" Miała nosa kobita co do swojego potomstwa :pr:

P.S Pewnie o tym się już przekonałes ale jeśli nie to polecam wywinąc palety do góry nogami, wtedy doniczki same zaciągają wodę z ów zacnych terenów
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Mała aktualiza, wszystko już rośnie na bagnie, 2-3 planty o***ały mi ślimaki ale już do***ałem ślimakol i również lekko coś na mrówki, teraz tylko chodzic, podlewać dbać i śpiewać by rosły zdrowo :tiphat: 6 doniczek mi zabrakło ale dobrze ze miałem małe skitrane, więc tymczasowo rosną sobie w 3litrówkach, co to by był za out bez żadnej za***ki :dance:
























 
U

Usunięty 66767

Guest
Te platformy w wodzie wyglądają świetnie,mam podobne tereny gdzie mógłbym coś podobnego wykombinować ale przedzieranie się przez bagno w woderach już nie wspominam o tych małych sk***ysynach...bo innaczej by się nie dało chodzić niż w woderach a takie przechadzki były by trochę podejrzane,jedynie w nocy co wiąże się z kolejnymi problemami a to jednak nie dla mnie:pl:Wolę góry i doliny gdzie nikt normalny nie ma czego szukać co się sprawdza nie mniej podziwiam i szanuje ludzie którzy robią coś takiego bo wygląda to świetnie i myślę że ryzyko też jest zminimalizowane do minimum a to zawsze daje więcej swobody:jaraczz:pozdro<peace>
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Mały upek, 2 duck footy okazały się panami, zobaczymy co z resztą wyjdzie, kilka auto, 2-3 od***ała sobie sama topping, środek na mrówki i slimaki rozsypany, fotki robione na początku tyg ale dopiero teraz wstawiam, przy temp. która panowała w całej Polsce wizyty na spocie co 3 dni




BONUSIK:


 
O

OdcieńZieleni

Guest
Czołem załoga, mała aktualiza, wszystko rośnie elegancko, podlewane samą wodą, 2 planty odpadły, jakieś odpały, zatrzymały się w miejscu, nie ma co za dużo pier***ić, wszystkie już na flo weszły, więc zaczyna się najciekawsze

PAtrz ku**a szwagier jaki predator



































 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanoza wszystkim, wróiłem własnie z miejscóweczki, dwóm plantom coś dolega, jakby choroba korzeni czy coś, sami oceńcie, podlewane 20ml terra max i 5ml terra leaves na 5litrów wody, oprysk topsinem 2 razy juz uskuteczniony, rośnie w miare zdrowo, upały jakoś nie doskwierają tak jak innym, musi być tam wilgotno w nocy i nad ranem, że nie ma takiej skorupy... wrzuciłem fotki źródełka z którego korzystam i ogólnie jakieś luźne foto












tak jak pisałem, nawozy od [mention="57358"]florka[/mention] są cały czas w użyciu, spisują się fajnie, producent zaleca dawać od 1-5ml na litr, daje średnio 4


















Tu ktoś podpowie co to może być? podnosilem doniczki i nic się nie dzieje z korzeniami, mrówki nie podkopują, a od chu*a ich tam zapie****a ...



























Źródeło, przez które nie musze tachać ton wody :tiphat:




 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanko, mała aktualizacja, panny rosną ładnie, po 2tyg nieobecności troche powyciagały żarcie z liści ale juz wszystko zaaplikowane, ładnie sobie poradziły bez wody przez ten czas w takie temp. pod koniec miesiąca będę więkość ciął :)



























 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Za***iste planty :) Na czym ten delikatny fiolecik powychodził?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanoza. Za parę dni ostrzę nożyczki i wpadam zrobić wycinkę na spota, panny praktycznie wszystkie wiatraki wyssały do cna, ale taki był plan zeby zbytnio nie katować nawozem, wycięte 5 ognisk pleśni, bardzo mało w tym roku plechy, zadowolony, zapodana ostatni raz sama woda, 4-5 plantów jeszcze postoi 2tyg ....



































 

Ancolek

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
59
Buchów
0
Piękne.
Jakbyś mógł jeszcze uzupełnić ostatnie zdjęcia nawami odmian. Zwłaszcza ta purpurowa mnie interesuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół