nasiona marihuany

Jakie nawozy ggs outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
posiadam kilka automatów i półsezonówek od GGS
dołki na spocie przygotowane w kwietniu, ziemia biedronkowa pół na pół ze spotowa, do dołków duża garść granulowanego obornika końskiego, dolomit, bat guano, mikoryza.

Na weg na razie im daje nawóz z pokrzyw i wszystko idzie dobrze
Nie wiem tylko co dawać na flo, myślałem żeby kupić biobiz trypack, przy okazi ten fish-mix pomógł by jeszcze w wegu.

Czy może na flo juz nie przejmować się zniszczeniem mikoryzy i porostu ładować burze kwiatów w granulkach?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
jak sobie chcesz, ale chyba nie po to zacząłeś organicznie żeby dawać burze kwiatów? Nie wiem ile masz krzaków i nie wiem czy ci starczy jeden trypack. Bioblooma zwlaszcza na oucie idzie dużo. Samego blooma na 22 półauto w zeszłym sezonie zużyłem prawie 2 litry bo dawka z opakowanie nie ma sie ni jak do ponad 2 metrowych krzaków w pełnym flo. Ja robiłem opryski jeszcze z mineralnych-plagron bloom i pk13/14 z tytanitem i było dobrze.
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
jak sobie chcesz, ale chyba nie po to zacząłeś organicznie żeby dawać burze kwiatów? Nie wiem ile masz krzaków i nie wiem czy ci starczy jeden trypack. Bioblooma zwlaszcza na oucie idzie dużo. Samego blooma na 22 półauto w zeszłym sezonie zużyłem prawie 2 litry bo dawka z opakowanie nie ma sie ni jak do ponad 2 metrowych krzaków w pełnym flo. Ja robiłem opryski jeszcze z mineralnych-plagron bloom i pk13/14 z tytanitem i było dobrze.


no właśnie nie chciał bym używać burzy kwiatów, wole organicznie. 9 półsezonów i 12 automatów.
Powiedz jak dawkowałeś tego top maxa i bio blooma. Bo chętnie zrobię tak samo
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Zeszły sezon był suchy u mnie i dawałem nawozy do prawie każdego podlewania. Topmaxa nie dawałem ale blooma to 10ml na litr śmiało a w połowie flo to i 15ml szło i 2 20l wiadra co najmniej 2 razy na jedno podlanie. Czasem jedno podlanie wodą żeby dobrze wchłaniała ziemia i 4 wiadra z nawozami. Przy przesadzaniu też dałem miko. Jak chcesz to weź jeszcze Palm Tree Ashes podsyp pod krzaki. Z ziomkiem tu na forum gadaliśmy on używał i był zadowolony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół