nasiona marihuany

Co im dolega?

Wyszukiwarka Forumowa:

fz20

New member
Rejestracja
Cze 20, 2010
Postów
3
Buchów
0
Witam, co dolega tym małym automatom? Stoją w pełnym słońcu przez cały dzień. Podlewane odpowiednio.
Ktoś? Coś?



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
prosze poprawnie wstawić fotki ... tylko do galerii forum
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witam widac to jak roslina by miala za duzo nawozu albo ma go nie dobor. woda jakie ph ?
jakie lampy ? jak dalekoo od szczytow sa lampy i czy lejesz cos ? lepiej nic u takich mlody roslin
 

fz20

New member
Rejestracja
Cze 20, 2010
Postów
3
Buchów
0
Witam widac to jak roslina by miala za duzo nawozu albo ma go nie dobor. woda jakie ph ?
jakie lampy ? jak dalekoo od szczytow sa lampy i czy lejesz cos ? lepiej nic u takich mlody roslin

Lamp nie używam, rosną przy oknie. Lałem nawóz NPK 7-5-6 ale jedynie dwa razy.
Powiadasz że nie lać nawozu jak narazie?
Z ph to robię tak 0,5ml octu na 1,5 l wody.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
moze ten ocet za bardzo zakwasil glebe ... hmmm nie jestem ekspertem ale mialem podobna sytulacje ... narazie poczekaj az gleba sie wysuszy podlej sama woda ale nie zalewaj za duzo . aby tylko byla gleba mokra ... czekaj obserwuj ... powodzenia ... zobacz moja rekacje.... zobac zjaki byl postep wzrostu ..... pozniej wstawie jeszcze jak obciolem liscie i jak roslina sie podniosla :)
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 66767

Guest
moze ten ocet za bardzo zakwasil glebe ... hmmm nie jestem ekspertem ale mialem podobna sytulacje ... narazie poczekaj az gleba sie wysuszy podlej sama woda ale nie zalewaj za duzo . aby tylko byla gleba mokra ... czekaj obserwuj ... powodzenia ... zobacz moja rekacje.... zobac zjaki byl postep wzrostu ..... pozniej wstawie jeszcze jak obciolem liscie i jak roslina sie podniosla
Nie wiem z skąd ten wniosek że za dużo nawozu bo wygląda ładnie także ani to nawóz ani Ph jak dla mnie popaliłeś liście wodą przy podlewaniu,jak byś nie wiedział tak kropla działa jak soczewka i to są własnie tego skutki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół