nasiona marihuany

problem z sezonówkami

Wyszukiwarka Forumowa:

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Cześć, tydzien temu przesadziłem 6 sezonówek do ziemi i zaczeły się problemy 1 od razu mi uschła 2 uschły dolne liście 2 się przewaliły, ale o dziwo rosły tuż przy ziemi to je wyprostowałem i lekko przysypałem, poza tym wszystkie miały bardzo cienki łodygi przy ziemi tylko 1 wydaje mi się lepszej klasy bo ma o wiele grubszą łodyge od innych i większe liście a wszystkie miały te same warunki. Najbardziej się boje o te żołte listki dolne u jednej i żołte plamy na liściach u drugiej. Macie jakieś pomysły czemu tak się robi i dlaczego , nie które mają tak cienki łodygi?? Z góry dzienki i łapcie foty :D, jak coś spot znajduje się na otwartej przestrzeni więc słońce ma cały czas jeżeli tylko świeci.




A tu moja perełka, która se jakoś radzi w przeciwieństwie do tamtych.

Z góry dzięki za pomoc :D
 

Leszek99

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2019
Postów
20
Buchów
0
Na moje nie fachowe oko wydaje mi się ze na 1 foci pH ziemi jest nie odpowiedzenie, za wysokie? Musiał by się wypowiedzieć jakiś kto się na tym zna. Ale na kolejnym zdjęciu palancik wydaje się okej tylko trzeba by go było podsypać, łodyga dość cieniutka na dole.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
wez tą która padła,z cienką łodygą nie podsypuj tylko podłóż nazrywanej trawy wokoło,na grubo po liście i zostaw

kolory na lisciach to nie wiem,na razie bym obserwował bo może to tylko przez chwile
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Te takie brązowe kulki rozsypane wokół roślin to co to jest? Wiele krzaków jest podsypywane czyms takim, co to jest?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Takie małe rośliny wyszadzone w miejscu gdzie słońce daje cały dzień łatwo stracić zwłaszcza przy takich upałach jak teraz. Dla mnie to one mają po prostu sucho i się kurczą dosłownie. Daj ciutke ziemi jeszcze tam i zrób tak ja napisał [MENTION=29958]drzewiec[/MENTION]. Ta jedna może ma ciut listki przypalone, ale to wiadomo jak sucho to łatwo o jakieś przenawożenia, bądź niedobory.
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
spk to co ile mam podlewać bo ja jakoś co 5 dni staram się podlewać
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Zależy jak będzie padać to co 5 dni będzie ok nawet co 7 ale jak nie będzie deszczu to nawet co 3 dni przydałoby się wpaść. Jak panny podrosną i zbudują większą bryłę korzeniową to już będzie mniej podlewania i ryzyka że uschna
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
spoko jutro idę na spota i wstawie zdjęcia jak mają się panny po tygodniu od ostatniego podlania
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
dobra byłem na smocie z 6 tylko 2 się przyjeły,2 już nie żyją,a kolejne 2 jakąś maniane odpia****ają i nie chcą rosnąć , eh odkryłem już dlaczego tak się stało one w ogóle nie mają korzenia mają tylko krótką pałke jak te, które są kilka dni w glebie, a moje siedzą już 2 tygodnie.
Z 1 jestem dumny rośnie ładnie od samego początku najszybciej wykiełkowała, najszybciej wybiła się z ziemi, a teraz jest największa :D , ale 1 to ja się nie wyżywie, potrzebuję więcej, więc jak ktoś chce wspomóc palaczonsona to chętnie przyjąłbym jakieś pestki (oczywiście pokryje koszty wysyłki). Macie tutaj fotki 1. Oto moja perełka w niej mam upodobanie
2.Ta powstała z leżakowania- czy to mutant????
3.2 dziwne
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Cześć jeżeli nie będzie mnie 1 miesiąc na spocie, w jaki sposób mogę uchronić się przed ususzeniem roślinek??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół