nasiona marihuany

Kiepskie trichomy

Wyszukiwarka Forumowa:

tommaster

Active member
Rejestracja
Mar 25, 2015
Postów
42
Buchów
0
Witam
Mam problem z roślinami, na automatach pojawiają się kiepskie trichomy , na jednym krzaku są w miarę gęste i ładnie rosną na innych są słabiutkie i jest ich mało. Od czego to zależy czy to wada genetyczna czy zawaliłem coś w procesie rozwoju.
Jakie macie metody na ładne topy , czym podlewanie i jak ze światłem przy automatach. Dzięki
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
155
Buchów
18
SUGAR ROYAL od Plagronu powinno pomóc. Tylko ostrożnie bo to mocny stymulator, nie przesadź.
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
155
Buchów
18
Rozwiń się. :bounce:
Domyśl się <piwofuck>


Mam problem z roślinami, na automatach pojawiają się kiepskie trihomy

Plagron Sugar Royal to silny biologiczny stymulator kwitnienia
Stymuluje on produkcje chlorofilu zwiększając przy tym wytwarzanie cukru i żywicy
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Domyśl się <piwofuck>


Mam problem z roślinami, na automatach pojawiają się kiepskie trihomy

Plagron Sugar Royal to silny biologiczny stymulator kwitnienia
Stymuluje on produkcje chlorofilu zwiększając przy tym wytwarzanie cukru i żywicy

Ale masz jakieś doświadczenia z tym środkiem czy ślepo cytujesz ulotkę producenta? :scratch:

Raczej nie bawimy się tu w domysły tylko prowadzimy dyskusje, taka funkcja forum. ;)
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
155
Buchów
18
Tak, mam. Używam interwencyjnie właśnie w przypadku roślin u których słabo z żywicą.
Ktoś to tu kiedyś na forum polecał, sprawdziłem i faktycznie widać różnicę po użyciu. Jak będę jutro na miejscu z grow to ci mogę zrobić zdjęcie buteleczki.

A ty masz jakieś negatywne doświadczenia z tym specyfikiem czy tylko spamujesz jak zwykle żeby się dopie****ić?
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Ja na terazniejszym grow bede wlasnie testowal Plagron Sugar Royal razem z Plagron Green Sensation (dodatkowo jako uzupelnienie Plagron Terra Bloom). Producent obiecuje zlote gory, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
A ty masz jakieś negatywne doświadczenia z tym specyfikiem czy tylko spamujesz jak zwykle żeby się dopie****ić?

Mam doświadczenie tego typu, że jak są chu**we geny to choćbyś się zesral to i tak szronu nie przybędzie. Poleć na klonach i wrzuć foty porównujące próbę badana z próbą kontrolną, a nie zdjęcia buteleczek.

P.S. Skąd tyle impertynencji w Tobie chłoptasiu? :scratch:
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
155
Buchów
18
Czyli nie używałeś i jak zwykle spamujesz.
Próbowałeś sugerować że nie miałem z tym środkiem do czynienia - zdjęcie by udowodniło że to nie prawda.
Chłopak potrzebował pomocy to nic nie odpisałeś parę dni chociaż wszędzie cie pełno, jak ktoś inny chce pomóc to się musiałeś do***ać.

Argumentem z klonami można podważyć każde polecenie nawozu, podłoża czy nawet sprzętu.

p. s.
chłoptasia idź sobie na paradzie poszukaj pędzlu
bez odbioru
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,034
Odznaki
4
Ja na terazniejszym grow bede wlasnie testowal Plagron Sugar Royal razem z Plagron Green Sensation (dodatkowo jako uzupelnienie Plagron Terra Bloom). Producent obiecuje zlote gory, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Siemka, nie wiem czy to dobry pomysł. Oba środki stymulują produkcję cukrów. Nie używałbym raczej ich jednocześnie.
Z royalem nie miałem do czynienia, natomiast z sensation tak i byłem zadowolony... lub po prostu był dobry grow :D
 
Ostatnia edycja:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Siemka, nie wiem czy to dobry pomysł. Oba środki stymulują produkcję cukrów. Nie używałbym raczej ich jednocześnie.
Z royalem nie miałem do czynienia, natomiast z sensation tak i byłem zadowolony... lub po prostu był dobry grow :D

Siema.
Producent wrecz zaleca jednoczesne stosowanie royal i sensation, obydwa produkty stymuluja produkcje cukrow, ale nie w jednakowy sposob. Raz w tygodniu mix z tych dwoch srodkow i dodatkowo Plagron Terra Bloom do kazdego podlania. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,034
Odznaki
4
A gdzie te zalecenia można znaleźć?
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
https://www.plagron.com/en/products/green-sensation
tutaj cytat z innej strony
Wskazówki:
- Pobierz tabelę dawkowania produktów firmy Plagron w celu poprawnego dawkowania nawozów.
- Stosuj Sugar Royal z Green Sensation, aby osiągnąć najlepsze wyniki.
- Utrzymuj temperaturę w pomieszczeniu poniżej 27st.C w ciągu ostatnich tygodni aby zapobiec utracie olejku w żywicy, zapachu i smaku.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,034
Odznaki
4
Faktycznie, nie wchodziłem na green sensation. Tak po prostu zawsze sam sobie kminiłem sam.
No ale z drugiej strony może też to być po prostu zachęta producenta do stosowania jego środków.
Tak czy siak - testuj. Osobiście bardzo lubię Plagron :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół