nasiona marihuany

Box/CFL/LST: podejscie pierwsze.

Wyszukiwarka Forumowa:

zgREDex87

Member
Rejestracja
Cze 4, 2019
Postów
12
Buchów
0
Witam.
Po kilku sezonach outdooru przyszedl czas na pierwsza in'ke.
Lecz mam wiele pytan ktore kieruje do znawcow oraz ludzi obytych w temacie hodowli wieloszczytow.
A mianowicie:..
#box 60/60/140 (po odjeciu lampy z filtrem oraz donicy pozostaje 1m wysokości dla roslin..przy niskich automatach oraz treningu LST jest to wystarczajaca wysokość?)
#CFL 300W Dual ( co myslicie o dualach i czy przechodzac w faze FLO trzeba ja np.obrócić bo takie teksty tez padaly.
#wenttlacja ( Can Lite 150 + wen.kanalowy 100m3h...optymalnie bedzie?)
#donice ( przed przesadzeniem do docelowych donic 11L ,sadzonki pierwsze 2 tygodnie beda w donicach AirPot by ładniej sie ukorzenily..trening rozpocząć juz w donicach Air czy po przesadzeniu w docelowych? )
Dziękuję za ewentualne rady i poswiecony czas.
 

darkon

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
518
Buchów
1
Sa duale ktore trzeba obracac sa i takie ktorych nie trzeba. Jak dla mnie duale nie maja wiekszego sensu tak jak i cfl. Uzywalem przez jeden rzut i polecialy do kosza. Nijak sie maja do hps czy ledow
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
100m3 wyciągu jak podłączysz do niego filtr to na 100% będzie za mało, będzie piekarnik a nie growbox.
 

zgREDex87

Member
Rejestracja
Cze 4, 2019
Postów
12
Buchów
0
100m3 wyciągu jak podłączysz do niego filtr to na 100% będzie za mało, będzie piekarnik a nie growbox.

Trafna uwaga. Wg ciebie 150m3 da rade?

---------- Post Zaktualizowany 22:42 ---------- Data pierwszego postu 22:39 ----------

Sa duale ktore trzeba obracac sa i takie ktorych nie trzeba. Jak dla mnie duale nie maja wiekszego sensu tak jak i cfl. Uzywalem przez jeden rzut i polecialy do kosza. Nijak sie maja do hps czy ledow

Hps lepszy i tanszy w zakupie ale puzniej koszta za energię wysokie..do boxa 60/60/140 to 200W chyba by byl dobry.

---------- Post Zaktualizowany 22:45 ---------- Data pierwszego postu 22:42 ----------

300W CFL generuje taka temperarure??
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Bierz HPSa 150W, prądu zje mniej niż ten cfl a i efekt będzie lepszy. I do niego went 150m3 wystarczy na pewno...
 

zgREDex87

Member
Rejestracja
Cze 4, 2019
Postów
12
Buchów
0
spoko..ja co sadzisz o wysokości .140/Filtr+lampa i donica to ok metra dla roslin.
 

zgREDex87

Member
Rejestracja
Cze 4, 2019
Postów
12
Buchów
0
HPS 150W Dual?? doswiadczenia poeleccie jakiegos..najlepiej zestaw z odbłyśnikiem i zasialaczem...bo ta sparawa wczesniej u mniej zajmowała sie matka natura
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Nie ma czegos takiego jak hps dual, hps to hps. Daje on troche za malo zimnej barwy na wega, ale i tak daje rede na weg i flo. Jestem spizgany, mam zadzieje ze wiadomo o co chodzi. Osram, Philips, dobre firmy, ja uzywalem hpsa od Elektrox i tez sobie bardzo chwalilem. Odblysnik ? wingsa tam nie zmiescisz, tak ze bierz pierwszy lepszy, moze byc najtanszy. A zasilacz, ja bralem najtanszy i bylo git, ale na forum polecaja lumateka. Pozdro.
 

zgREDex87

Member
Rejestracja
Cze 4, 2019
Postów
12
Buchów
0
Buahahahah ..spoko ja tez teraz siedze po lolku w fife cisne na xboxie.Dzieki ziom..jak cos bede wiedzial gdzie zapytac...
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
box 50x50x70cm jakies dobre oswietlenie bez zasilacza , ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół