nasiona marihuany

Nie wiem czy oszuści ale chamstwo i tupet na najwyższym poziomie - taniesianie

Wyszukiwarka Forumowa:

markoman

Active member
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
29
Buchów
0
Siema, chciałem zwrócić uwagę na sklep taniesianie w warszawie. Szukałem sklepu tanieuprawianie.pl aby odebrać swoje zamówienie, podszedłem pod adres a na miejscu dwa wejścia, oba oznaczone jako growshop i jeszcze zanim podszedłem do pierwszego woła mnie sprzedawca z wejścia obok mówiąc, że przenieśli się tutaj. Przyznam, że trochę zgłupiałem, bo ten pierwszy sklep również był otwarty ale poszedłem i mówię po jakie zamówienie przyszedłem. Facet coś zaczął kręcić, że jeszcze nie dotarło, żebym mu przypomniał co tam było dokładnie itp. Może i bym uwierzył gdyby nie to, że chwilę wcześniej dzwoniłem do tanieuprawianie i sprzedawca mówił, że zamówienie mam gotowe do odbioru a tu na miejscu dowiaduję się, że nagle zniknęło. Powiedziałem, że pójdę sprawdzić obok to sprzedawca od razu zmienił ton jakbym mu chciał matkę zayebać, przestał udawać że są tym sklepem którego szukam i zaczął bezczelnie mówić wprost że oni są lepsi i nie mam co się pokazywać tam obok. Lepsi może i są ale chyba tylko w okłamywaniu potencjalnych klientów na starcie, bo cenowo i jakością obsługi nie powalają. Poszedłem obok i odebrałem swoje zamówienie, sprzedawca przyznał jeszcze rabat na miejscu a wychodząc widziałem tylko jak chłopak i dziewczyna z drugiego sklepu zerkają wk***ieni, że wałek im nie wyszedł. Z tanieuprawianie zamawiałem nie raz, zawsze byłem zadowolony, zakupy z odbiorem osobistym również przebiegły bez problemów, ale niesmak w stosunku do taniesianie pozostał. No sorry ale nie radzicie sobie z konkurencją i musicie walić w chu*a od początku to może czas zająć się czymś innym
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Pewnie klienta chciał podłapać. Mi się wydaje że stojąc na wprost sklepu pierwsze drzwi po lewej to tanie uprawianie a po prawej drugie wejście to tanie sianie i mokogrow. Może niech ktoś coś napiszę o nich a nie odrazu oszuści?
Ps. Źle napisałeś to nie tanie sianie chciało Ci zrobić powiedzmy wałka tylko koleś z ,,mokogrow". Oczywiście masz swoją rację z tym wszystkim ale kur*wa powinieneś założyć temat ,,mokogrow "a nie oczerniać tanie sianie.
 
Ostatnia edycja:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
taniesianie to nie tylko krętacze.
Przede wszystkim właściciel jest na usługach misiaków, a Katowicach często można było ich spotkać pod sklepem.
Złóż tam większe zamówienie to zaraz będzie ogon, osrał zbroje.
Nie wiem po co zabiera się za tematy pseudo legalne, bo wiadomo czym zajmują się jego klienci, zawsze policja będzie taką bazą zainteresowana. Na różne sposoby utrudniają życie tym ludziom, ale jak ktoś się daje złamać w tym biznesie to jest piz*ą i tyle.

Mam nadzieje, że w końcu znudzi im się ochronka tego "taniego siania" i chłopa dupa pod celą zapiecze :flipping-the-bird:
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
To ten koleś z jednej strony robi wałki, a z 2 strony podpierd** na psy, by mieć dupochron pewnie.
Karma nie zapomni :)
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Powiem że hu**wo mi się czyta to co napisaliście, fakt że temat z 2019 roku ale WeebBaron sporo napisał... Problem w tym że ja dopiero zaczynam, zamówiłem od nich pestek za stówkę ale nie wiedziałem że jest taki a nie inny problem z tym sklepem.

Teraz co robić?
Jak żyć?
Nikt nic nie wie, nikomu się nie pucuje a tu może wjazd z dupy będę miał za 3mc bo ku**a se jedną roślinkę za sądziłem w growboxie 35x35... Mam ochotę to wszystko wziąć i wypie****ić bo się zaczynam zastanawiam czy przypału teraz nie bd. Zamówienie internetowe rzecz jasna.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Powiem że hu**wo mi się czyta to co napisaliście, fakt że temat z 2019 roku ale WeebBaron sporo napisał... Problem w tym że ja dopiero zaczynam, zamówiłem od nich pestek za stówkę ale nie wiedziałem że jest taki a nie inny problem z tym sklepem.

Teraz co robić?
Jak żyć?
Nikt nic nie wie, nikomu się nie pucuje a tu może wjazd z dupy będę miał za 3mc bo ku**a se jedną roślinkę za sądziłem w growboxie 35x35... Mam ochotę to wszystko wziąć i wypie****ić bo się zaczynam zastanawiam czy przypału teraz nie bd. Zamówienie internetowe rzecz jasna.
Zamawiaj na paczkomaty, dane fałszywe, e-mail jednorazowo do zamówienia założyć np. na yandex (tam dostaniesz kod), a numer typu 111111111 jak nie masz lewego, który jest pewny, że go opłaciłeś i połamałeś.
Jak nie masz możliwości zapłacić w jakiś ogarnięty sposób, to płać na paczkomacie kartą zbliżeniowo, wtedy nikt ze sklepu nie dostanie Twoich informacji.

O jednego krzaczka się nie martw, gorzej jakbyś zamówił ich więcej. Ogólnie z dala od konfidenta, on już parę razy miał małą koronę, a teraz słyszałem, że go posadzali lub mają w końcu posadzić, oby się tam zaopiekowali panowie. Trzeba było się mamy słuchać, a nie bawić w przestępcę, taka persona tylko na ubój.
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Dlatego warto przed zamówieniem.poczytac opinie jest sporo lepszych ciekawszych seedbankow
Myślisz że nie czytałem? Standardowo, taniesianie opinie / uwaga nic nie wyskoczyło, zupełnie nic. A jak juz to opinie z jego strony na temat jakiś produktów, pierwszy i ostatni raz zamówiłem, dziś już mi się nie chce ale jutro wbije na konto zmienie dane adresowe albo wypie****ę całe konto najlepiej jak się będzie dało.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Przecież macie na forum - wątek ze stronami do zamawiania..i dużo promocji co chwilę sklepy wrzucają. To, że w tytule strony jest "tanie" to nie znaczy, że dobre..
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Przecież macie na forum - wątek ze stronami do zamawiania..i dużo promocji co chwilę sklepy wrzucają. To, że w tytule strony jest "tanie" to nie znaczy, że dobre..
Wiesz pierw zamówiłem później założyłem konto na forum, jak widać staż mam nie długi aczkolwiek staram się dzielić tym co już 'wyczytałem', można w sumie powiedzieć że tak od dupy strony trochę zacząłem... Chodź nie koniecznie bo for jest kilka a potrzebne mnie informacje wklepywałem w Google :)
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Wiesz pierw zamówiłem później założyłem konto na forum, jak widać staż mam nie długi aczkolwiek staram się dzielić tym co już 'wyczytałem', można w sumie powiedzieć że tak od dupy strony trochę zacząłem... Chodź nie koniecznie bo for jest kilka a potrzebne mnie informacje wklepywałem w Google :)
Tylko # forum, powie Ci to każdy doświadczony grower czy sprzedawca.
Więcej nie ryzykuj, polecam pana pestkę lub holenderskiego skuna jak chcesz taniej i mniej wyszukane odmiany.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Polecam pechy od Gnoma, drugi projekt na nich cisnę i jestem bardzo zadowolony ;)
Może nie jest najtańszy, ale jak się przeliczy z gratisami które dorzuca do zamówień to nawet na polską kieszeń jest przyzwoicie :)
No i jest też Grzechu, ja od lat wspomagam polskich brederów i bardzo sobie chwalę zarówno indoor jak i outy, + zawsze można podpytać bezpośrednio na priv na # i Panowie zapewne coś doradzą w kwestii wyboru pestek ;)
Pozdro!
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
No z tego co widziałem to na taniesianie było... najtaniej... no teraz jak już to będę zamawiać gdzie indziej, zapewne od tych co właśnie wyżej poleciliście, no ale h*j mądry polak po szkodzie.
Na dzień dzisiejszy jestem na etapie wrzucenia pierwszej peski - już wykiełkowanej do ziemi, więc nie zamierzam nie wiadomo jak szaleć :D Mam nadzieje że temat mnie pochłonie i będę dalej szedł w tym kierunku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół