nasiona marihuany

[SEZ/AUTO/PÓŁAUTO] Poletko autosów i inne

Wyszukiwarka Forumowa:

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Witam jest to moja 1 fotorelacja ale nie 1 uprawa. A więc tak najpierw przedstawię najważniejsze informację dotyczące spotów i panienek.

Roślinki:
Purple Maroc x White Widow x Amnesia Haze Półautomat
W
hite Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc Półautomat


White Russian Auto Feminise


Auto Anubis Feminise


CBD Durban Auto Feminise


GG3 X Amnesia x G13 Półautomat


Hindu Kush x Amnesia Półautomat


God Bud Feminise (Czysto eksperymentalny strain)


LSD-25 Auto Feminise

Ilość podam z czasem ponieważ znając mnie parę odpadnie i muszę je policzyć na dzień dzisiejszy jest ich ponad
20 a dojdzie jeszcze parę ponieważ paczuszka jest już w drodzę


Spot:

Będzię kilka spotów oddalonych od siebie po 50-100m głównie chodzi o to że nie chcę wycinać choinek które są na spocie więc porobiłem spoty tam gdzie są naturalnie wolne miejsca na panienki :) Położony jest na górce (Tak jest problem w ch*j z wodą ale dam radę :freak2:) żar z nieba leje się tam od wschodu do zachodu słońca więc mają tam idealne warunki oświetleniowe jak dopisuje pogoda oczywiście.

Nawozy:
Tutaj narazie myślę kupię jakiś najtańszy na weg i flo aby nie był mineraly bo mam zamiar stosować mikoryze.
Mikoryzy jakiej będę używał to "Mikoryza uniwersalna VAXI-ROOT".
Nie wiem czy to nawóz czy nie ale napiszę że używam hydrożelu jakiś noname z alledrogo ale zdaję egzamin więc nie mam zamiaru się rozpisywać.
Ahh zapomniałbym ziemia to jakieś 70-80 proc sklepowej z mrówki plus jakieś 40kg dolomitu a reszta to hydrożel i ziemia spotowa a inaczej mówiąc sam piasek xd.

Treningi:
Chyba żadne może LST może jakiś fim zobaczy się w praniu automaty na 1000% nie będą ruszane w żaden sposób co najwyżej może z sezonami się pobawię jeszczę myślę :crazy:

Dobra chyba trzeba przejść do sedna bo za dużo tego pisania :lol3:Dodam tylko że jest to 11 dzień z życia roślin czyli odkąd pokazały łeb ponad ziemią. Na chwilę obecną są na spocie w kubeczkach ponieważ nie ma czasu ich przesadzić do docelowego poletka ale polecą tam w weekend i wtedy też zrobię małego up z ilością i ładnie opiszę każdą z odmian.











A i proszę nie krzyczeć na mnie za to że się wyciągneły zostały podparte patyczkami i przy sadzeniu do miejsca docelowego zostaną zasadzone po same liście. Ogólnie wyciągneły się przez 3 dniową całkowitą ciemnie ale cóż lepsze takie niż żadne Oczywiście porady z***y mile widziane :)
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Witam po długim czasie nie obecności w końcu postanowiłem nieco odświeżyć relkę. Otóż kilka autosów poszło pod kosę wyszło łącznie ok 60g (suchego) zdj całości nie posiadam ale posiadam zdj suszu z niektórych odmian. Roślin mam 11 w tym jeden Autos któremu jeszcze trochę brakuję reszta to 1 sezon (2 wpie****iły mi mrówki szmaty za***ane) i reszta to pafy od GGS. A teraz zdj.
Zdj suszu.
To jest Auto anubis wyszło z niego ok 18g za***iście mocnego palenia.





Plus jeszcze White russian poszły pod kosę 3 wyszło niecałe 40g Mam zdj jednego topka za szybko poszło. Słabsze palenie ale znacznie bardziej mi odpowiada smaczek no i ilość nie powala. Chociaż to moja wina za długo wegowały w kubeczkach <coolpalacz>



A reszta to zdj panienek. Zdj pochodzą jeszcze z czerwca xD Wiem wiem żem się pośpieszył w ch*j ze zdj :sunny:








No i to na tyle niedługo dodam zdj już z teraz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół