nasiona marihuany

topping

Wyszukiwarka Forumowa:

Colman

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2018
Postów
191
Buchów
15
Mam pytanie odnośnie tego treningu zrobiłem już pierwsze cięcie tzn poleciał szczyt i wychodzą pomału dwie nowe odnogi czy za jakiś czas obcinać te dwa nowe szczyty?jeśli tak to kiedy?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
To zależy jak chcesz roślinę poprowadzić, czekasz minimum 4 piętra i *** w leb albo 5 czy 6 wolna wola
 
Ostatnia edycja:

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Mam pytanie odnośnie tego treningu zrobiłem już pierwsze cięcie tzn poleciał szczyt i wychodzą pomału dwie nowe odnogi czy za jakiś czas obcinać te dwa nowe szczyty?jeśli tak to kiedy?

masz na mysli czy cale te odnogi u***ać? oczywiscie ze nie, ale jesli chcesz zeby również rozdzielily sie na dwie czesci to ucianasz koncówke jak wypusci kilka nowych pieter. Mozesz tez uciąc np tylko jednemu sczytowi czubek a drugi zostawic, jak chcesz.
 

Colman

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2018
Postów
191
Buchów
15
masz na mysli czy cale te odnogi u***ać? oczywiscie ze nie, ale jesli chcesz zeby również rozdzielily sie na dwie czesci to ucianasz koncówke jak wypusci kilka nowych pieter. Mozesz tez uciąc np tylko jednemu sczytowi czubek a drugi zostawic, jak chcesz.

Oczywiście chodziło mi o czubki tych odnóg.Chce jak najwięcej wyciągnąć z rośliny warto jeszcze tym odnogom obciąć czubek?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół