nasiona marihuany

[SEZ/SEMI-AF/AF] GGS i inne by mokro111

Wyszukiwarka Forumowa:

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Aktualizacja

Wszystko idzie dobrze, wystrzeliły w górę znacząco, dalej dostają Astvit, banany, niedługo móze pójdzie też trochę melasy. GG3 x S6 pokazał fajne różowe kolorki. Mixy które dorzucałem już w trakcie sezonu też jakoś idą, mają z 40cm, coś dadzą zawsze :D

Zapraszam do zdjęć.

GG3 x S6

*


Guerilla Gold x Amnesia


Hindu Kush x Amnesia Haze


Hindu Kush x Amnesia Haze


White Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc


White Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc


no i te mixy co jakoś sobie idą

*
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Aktualizacja

Witajcie!
Nie było mnie dwa tygodnie jakoś na spocie, przez ten czas planty ładnie się utrzymały, nawet te mixy dorzucone wystrzeliły do góry. Podlałem mieszanką astvitu, oraz dodatkowo dosypałem do gleby trochę sypkiego Astvitu, producent zaleca zrobić to raz w miesiącu. Każdy plant jest w różnym stadium kwitnienia, nie licząc karzełka z mixu to raczej jeden z Hindu Kushy dojdzie najszybciej.
Parę fotek porobiłem, pousuwałem stare usztywnienia do LST, jakieś martwe liście. Nie mam zdjęcia, ale też uszkodził się jeden szczyt jednej z WWxAMxPM, podparłem go trochę i powinno się zregenerować wszystko, mam nadzieję.

Zapraszam do zdjęć :)

GG3xS6

*

*


Guerilla Gold x Amnesia


Hindu Kush x Amnesia Haze

*


Hindu Kush x Amnesia Haze

*


White Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc


White Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc


3x mix

*

*

(ten ostatni mix ma z 30-40cm, ale dość szybko kwitnie, myślę że 2-3 tygodnie i będę miał te 2-3 giety :D)
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Aktualizacja

Aktualizacja może trochę na szybko, zdjęcia mierne trochę, więc wybaczcie.
Wpadłem na spota, zrobiłem oprysk na pleśń, dałem im papu. Przy okazji pytanie do osób stosujących melasę, mam jeszcze sporo bio melasy z trzciny cukrowej, ale z terminem do kwietnia 2019, wykorzystać to czy lecieć po nową? Otworzyłem ją, żadnych dziwnych zapachów nie ma, szkoda trochę słoja.

Przy następnej wizycie pousuwam popcorn, bo niektóre planty trochę go mają, a chyba lipa żebym go trzymał. Po wejściu na spota, tak w odległości już ~15 metrów poczułem słodki zapach, strasznie pachną, tydzień temu jeszcze tego nie czułem a teraz to aż k***ią :D

No i na moje oko ścinką będę się martwił dopiero pewnie w połowie października, każdy plant idzie inaczej, ale każdy potrzebuje jeszcze czasu, ale niech puchną, nie chcę ich przedwcześnie ścinać. Natomiast jeden mikrus z mixu (nie zrobiłem foto dziś, ale ten mikrus z poprzedniego posta) ma już tak z 60% mlecznych trichomów, więc może przy następnej wizycie go ciachnę, półtora g powinno być :D

To chyba wszystko, zapraszam do zdjęć.

GG3xS6

*

*


Guerilla Gold x Amnesia


Hindu Kush x Amnesia Haze


Hindu Kush x Amnesia Haze


White Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc


White Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc


2x mix


 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Aktualizacja

Ściąłem tego karzełkowego dorzuta z lipca, miał już mleczne trichomy, suszy się, 3-4g powinno być, ale nie mogę się doczekać pierwszego bucha z tegorocznych zbiorów :D
Oprócz tego wszystko dostało Astvit z melasą i coraz bliżej do ścinki. Będę się starał czekać do pierwszych bursztynów, żeby przedwcześnie nie ściąć. Myślę że za dwa tygodnie już zetnę coś, ale zobaczymy. Chciałem zrobić fajne zdjęcia z mikroskopem, ale trudno było mi uchwycić sensownie, więc na dole wrzucam stan trichomów na totalne oko, bo robione na zoomie aparatu ale zawsze coś :freak:

A więc fotki

GG3xS6


Guerilla Gold x Amnesia


Hindu Kush x Amnesia Haze


Hindu Kush x Amnesia Haze


White Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc


White Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc


mix


ścięty mix



a tu jakieś zoomy na trichomach, chociaż niezbyt wyszło :D






 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Finał

I koniec sezonu.
Na wstępie zacznę od gorszych wiadomości. Planty chciałem trzymać jeszcze trochę, licząc na brak deszczu, dawałem im wolną rękę. Niestety, ogólnie ściąłem wszystkie razem, na początku października. Zaczęły się duże ulewy, aż któregoś dnia temperatura była poniżej zera, postanowiłem nie ryzykować i ścinać. Nie było mnie ~10 dni, a plecha zdążyła zaatakować i to bardzo, tylko raz je pryskałem na plechę na początku września, widocznie to za mało. Nie przedobrze, jak powiem że na straty poszło 30-40% materiału. Ale ściąłem co dobre, wysuszyłem, otrymowałem, teraz wszystko się słoikuje.
Ale strzeliłem również niezła głupote. Transportując worki ze świeżo ściętymi plantami, zostawiłem w jednym miejscu jeden worek z Guerilla Gold x Amnesia. Kompletnie o nim zapomniałem, rozpakowałem planty późnym wieczorem w docelowym miejscu do suszenia, więc nie zwróciłem uwagi. Worek zaskoczony znalazłem dopiero tydzień temu, myślałem że jest pusty, ale w środku było oznaczenie GG Amnesia, a cały susz to jedna wielka kolonia pleśni. Myślę że byłoby z tego z 30-40g suchego, ale nic.
Finalny wynik w gramach: 190,53g
Może być ciut zaniżony, wiadomo <coolpalacz>
Nie mam wyników na poszczególne odmiany, bo trochę mi się pomieszały przy pakowaniu, więc nie byłoby to miarodajne.

No ale koniec tego złego. Prawie dwie stówy palenia z organiki nie jest złe w żaden sposób. Jeśli mam powiedzieć coś o odmianach, to GGS na pewno zagości w 2020 roku. Rośliny fajne, dały się wytrenować i zdrowo rosły.
Żaden susz nie jest słaby, wszystkie odmiany mają swój unikalny zapach, krzyżówka z S6 jest jak cukierek. Trudno mi stwierdzić który susz wychodzi lepiej, bo wszystkie są naprawdę niczego sobie i na żadnym się nie zawiodłem.
Spot jest też bardzo dobry, jedyne co to za rok umieszczę rośliny w bardziej nasłonecznionej części, trochę się pogubiłem przy kopaniu dołków, uważałem że słońce idzie trochę inaczej, za rok już będą miały słońce przez 90% dnia.

Wrzucam zdjęcie plantów, już nie podpisanych, ale wszystkie są z dnia ścinki. Do tego załączam niżej oczywiście zdjęcia suszu, dla sfinalizowania fotorelki.






















Fotorelację uznaje za zakończoną, dzięki.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół