nasiona marihuany

Prośba o pomoc - czy to niedobór potasu?

Wyszukiwarka Forumowa:

herbaman

New member
Rejestracja
Cze 5, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam,
Pacjent: Auto Daiquiri Lime
Dzień: 65
Ziemia zmieszana 1\1 (market + BioBiz LightMix)
Nawożone od niedawna: BioBiz organic (odkąd zaczeły delikatni żółknąć)
2tyg temu 1\4 dawki producenta
3dni temu 3\4 dawki producenta
pH gleby\wody: 6
temp: d:23 \n:21
wilgotność: 60-75%
box 40x40 \ led cob 150w
podlewane +- co 4dni

Od ok. 3 tygodni postępuje żółnięcie liści. Myśląc że to niedobory składników odżywczych dodałem stopniowo nawozów, do ostatniej wody dostały też śladową ilość siarczanu magnezu. Wygląda to coraz gorzej i szybko postępuje. Zdjęcia pasują trochę do deficytyu Potasu, czy to dobra diagnoza? Jak i czy da się z tym szybko uporać?
Sugestie mie widziane!
Ps. sorry, że zdjęcia bokiem..poprawie sie!





Pozdrawiam.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witam tak jak chlopaki predzej juz wymieniali na forum przyczyny i naturalne skutki zolkniecia lisci gdy juz roslina jest mocno napeczniala w kokonki spuchnieta ....
 

herbaman

New member
Rejestracja
Cze 5, 2019
Postów
4
Buchów
0
Czyli mam sie nie martwić? Przeczytałem naprawde sporo na temat chorób na tym i innych forach\pediach i nie mam dalej pewności co jest grane. Dolne liście już suche, górne coraz bardziej żółte, wzrost jakby wyhamował.. Były okazałe i już nie są a na oko jeszcze z miesiąc do finiszu..
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Witam tak jak chlopaki predzej juz wymieniali na forum przyczyny i naturalne skutki zolkniecia lisci gdy juz roslina jest mocno napeczniala w kokonki spuchnieta ....

Ona nie jest spuchnięta, wygląda na co najmniej zblokowaną i te brązowe pistle, trochę przy prędko...
 

herbaman

New member
Rejestracja
Cze 5, 2019
Postów
4
Buchów
0
Na mój gust też spuchnięta nie jest a zblokowana. Płukać?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Aaa, bo nie ogarnąłem, że to automat i 65 dzień jego żywota. A co lejesz mu jeszcze nawozy? :D
 

herbaman

New member
Rejestracja
Cze 5, 2019
Postów
4
Buchów
0
Wszystko masz wyżej, dostały nawóz 2x w trakcie swojego żywota (Biobizza) dopiero jak zaczeły padać dolne żółte liście i przebariać się wyżej (wnioskowałem, że mu brak pokarmu). W\d rozpiski powinien mieć 11 tygodni do cięcia, ma obecnie 9 tygodni i wygląda jakby potrzebował raczej 13 tygodni do końca ..a z tego co piszą na ulotkach nawozy na 2 tygodnie przed cięciem się odstawia, czyli w\d tego jeszcze znośnie . Z waszych wypowiedzi wnioskuje, że ten nawóz nie potrzebny i należy zrobić fleshing i dalej lać wodą - mam racje?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół