nasiona marihuany

mutant

Wyszukiwarka Forumowa:
S

siwkut

Guest
witam, mam mutanta. 3 listki puscil na dzień dobry, przez 3 tyg nie rozwijał sie wcale i spisałem go na straty,podlewałem go resztkami nawozów które zostawały ale od kilku dni niezle rośnie :) jest to red to purpe nie af ze strony nasiona.marihuany której nie polecam bo walą w chu*a ostro. przyjrzyjcie się zdjęciom i napiszcie co o tym w ogóle myśicie. nie widziałem nigdzie czegoś takiego, łodyga 3 krotnie grubsza niż swoja pierwotna poniżej , ma sporo gałęzi. jeśli miałbym to opisac swoimi słowami to po prostu od kilku dni ten krzak jakby się odblokował i zaczyna rosnąć jak wariat :) inaczej tego określić nie mogę. rośłina ma 32 dni, reszta moich kwiatkow jest 4 razy większa dla porówniania a zostały wykiełkowane jednego dnia. co to ku**a jest? jakiś ALIEN?
displayimage.php
[/URL][/IMG]

[video] [/video]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

mam 2 takie dziwadła, z jednej paczki gdzie było 4 szt. tylko 2 udało mi się uratować poprzez precrushing i manualne zrzucenie łusek. od początku sprawiały kłopoty ale teraz chyba chca mi to wynagrodzić :) co o tym myslicie? dojdzie to??? dodam, że nasiona .marihuany miały mi przesłać zastępstwo za te wadliwe ale olali mnie po kilku dniach.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
marihuany miały mi przesłać zastępstwo za te wadliwe ale olali mnie po kilku dniach.
Stary jak piszesz na MAILA ze ci nie wykiełkowały nasiona za których w polsce grozi troche latek w pierdlu to sie nie dziw ze ci nie odpisali ani nie podesłali pestek. Forum jest bezpieczne ale mail nie. Ich poczta jest dostępna w sieci i kazdy pies moze napisac maila ,,planowałem nielegalną uprawe ,,narkotyków" w polsce ale wasze nasiona nie wykiełkowały prosze o podesłanie nowych abym mógł wprowadzić na rynek znaczne ilosci marihuany." I *** WSPÓŁUDZIAŁ W PRZESTĘPSTWIE albo jak by ciebie złapali to mogłbyś powiedzieć ze oni ci pomagali i wiedząc ze chcesz sadzic wysłali ci pestki nie informując policji.

Do sedna. Jak piszesz na forum to pisz co chcesz np. na pw. Jak piszesz na maila to piszesz ze pestki były krzywe i nie pasowały do kolekcji albo ze byłeś w kanadzie i ci wpadły tam do wody i polowa nie wykiełkowała to sie kontakcik nie ***ie i moze jakies gratisy wyłapiesz. <joint>
:dancee:

P.S jak mi w holandi wpadla pestka cbd lemon potion auto do wody to wyrósł mutant z 4 pierwotnymi drugie piętro ma 3 liscie i trzecie puszcza chyba 2 liscie. Najlepiej chyba rosnie ze wszystkich.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Chłopie podsyp to ziemią ładnie do pierwszych liści właściwych bo słabo to wygląda, roślinka co prawda z góry wygląda ok, konopia twarda sucz hehe
 
S

siwkut

Guest
Stary jak piszesz na MAILA ze ci nie wykiełkowały nasiona za których w polsce grozi troche latek w pierdlu to sie nie dziw ze ci nie odpisali ani nie podesłali pestek. Forum jest bezpieczne ale mail nie. Ich poczta jest dostępna w sieci i kazdy pies moze napisac maila ,,planowałem nielegalną uprawe ,,narkotyków" w polsce ale wasze nasiona nie wykiełkowały prosze o podesłanie nowych abym mógł wprowadzić na rynek znaczne ilosci marihuany." I *** WSPÓŁUDZIAŁ W PRZESTĘPSTWIE albo jak by ciebie złapali to mogłbyś powiedzieć ze oni ci pomagali i wiedząc ze chcesz sadzic wysłali ci pestki nie informując policji.

Do sedna. Jak piszesz na forum to pisz co chcesz np. na pw. Jak piszesz na maila to piszesz ze pestki były krzywe i nie pasowały do kolekcji albo ze byłeś w kanadzie i ci wpadły tam do wody i polowa nie wykiełkowała to sie kontakcik nie ***ie i moze jakies gratisy wyłapiesz. <joint>
:dancee:

P.S jak mi w holandi wpadla pestka cbd lemon potion auto do wody to wyrósł mutant z 4 pierwotnymi drugie piętro ma 3 liscie i trzecie puszcza chyba 2 liscie. Najlepiej chyba rosnie ze wszystkich.

Dzięki za odp, ale nie napisalem do nich tak bezczelnego meila ? bez przesady, nie będę przecież się pucował przez internet, że kielkuje nasiona od nich ?

---------- Post Zaktualizowany 09:22 ---------- Data pierwszego postu 09:20 ----------

Chłopie podsyp to ziemią ładnie do pierwszych liści właściwych bo słabo to wygląda, roślinka co prawda z góry wygląda ok, konopia twarda sucz hehe

Już podsypana zaraz po zdjeciach. Myslisz, że zdarzy dojsc ta pelnosezonowka?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nie wiem, za dużo czynników ma na to wpływ, zasadz tam gdzie słonko świeci od rana do 17 i styka, daj dobrą ziemię, nie pieść się z pannami bo wiadomo gandzia lubi hardkor i licz na farta.... :zjarany:W ostateczności idź jeszcze do wróżki :jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół