nasiona marihuany

Pomoc w wyborze boxa

Wyszukiwarka Forumowa:

k0namdos

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2018
Postów
7
Buchów
0
Witam serdecznie.
Planuję rozpocząć przygodę z indoorem i zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze boxa.
Mam niewielką piwniczkę i nic wielkiego tam nie zmieszczę. Myślę,że box 50x50x140 będzie idealny.
W piwnicy jest dosyć chłodno(15-16 stopni aktualnie) Niestety nie mogę tam wstawić farelki,ponieważ są tam 2 butle gazowe podłączone do pieca,który ogrzewa budynek i wodę.
Planuję zakup jakiegoś gotowego zestawu.
Natrafiłem na taki zestaw i powiedzcie mi czy to ma sens?
https://www.growtent.pl/product-pol-1916-Growbox-zestaw-Herbgarden-50x50x140-2x-CFL-125W.html

Czy te lampy ogrzeją mi boxa? Czy bardziej celować w oświetlenie HPS?
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Nie kupuj gotowca, nie opłaca się.
Lepiej złożyć pod siebie.
Jak jest chłodno cały czas to do 50x50 polecam 150W HPS, będzie świecił i ogrzewał.
Do tego jakiś went porządny, regulator, filtr, tłumik.
Wyjdzie taniej, a efekt lepszy.
Polecam brać najwyższy box jaki jesteś w stanie.
CFL ogrzeje boxa, ale na dłuższą metę to strata czasu.
Pzdr.
 

k0namdos

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2018
Postów
7
Buchów
0
Szukam gotowca,bo kompletnie nie znam się na sprzęcie.
Byłbym bardzo wdzięczny,jeżeli pomoglibyście mi w doborze sprzętu.
Pomierzyłem i i max 60x60x150 mogę wcisnąć.
Tylko nie wiem czy jest sens upychać tam 150,ponieważ pozostają mi tylko automaty do zabawy.
Przy takim chłodku to raczej nie będę mógł sobie pozwolić na świecenie 12/12
 

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
W piwnicy bloku chcesz hodowac ? XD ziomek ja Ci zycze powodzenia, zwlaszcza jak zacznie Ci ****c towarem. Jak juz taki maly box bierzesz to lepiej w pokoju sobie za*** niz na przypale w piwnicy �� chyba ze multum gosci przyjmujesz no to wiadomka. Ale taki maly box to mozna wszedzie w***ac. Ale jesli to jakis budynek kilku rodzinny to odradzam bo tylko klopotu sobie zrobisz malym boxem i tym co tam sie znajdzie �� , dwa... mowisz o butlach gazowych w piwnicy i ze farelki nie wpierniczysz, ale liczysz sie z tym ze HPS jak Ci cos pie****nie to mozesz wyj***c caly budynek w dymy ? Chyba ze zainwestujesz w dobry zasilacz do hps.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
W piwnicy bloku chcesz hodowac ? XD ziomek ja Ci zycze powodzenia, zwlaszcza jak zacznie Ci ****c towarem. Jak juz taki maly box bierzesz to lepiej w pokoju sobie za*** niz na przypale w piwnicy �� chyba ze multum gosci przyjmujesz no to wiadomka. Ale taki maly box to mozna wszedzie w***ac. Ale jesli to jakis budynek kilku rodzinny to odradzam bo tylko klopotu sobie zrobisz malym boxem i tym co tam sie znajdzie �� , dwa... mowisz o butlach gazowych w piwnicy i ze farelki nie wpierniczysz, ale liczysz sie z tym ze HPS jak Ci cos pie****nie to mozesz wyj***c caly budynek w dymy ? Chyba ze zainwestujesz w dobry zasilacz do hps.

ta, w piwnicy w bloku trzyma butle gazową żeby ogrzewać budynek i wodę :D
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Maly box to strata czasu.

e tam, 60x60 to już wcale nie taki mały boks a i można już fajnie poćwiczyć z treningami
sam mam niewiele większego bo 80x80 z prostej przyczyny:
większy mi się już nigdzie nie zmieści i to jest maksimum :]
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Ja jakbym mial mozliwosc to bym sobie postawil taki 4x4m2 na 220 wysokosci. I hpsy bym tam odpalil na cooltubach, dodatkowo dobra cicha wentylacja i poloneza czas zaczac :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół