nasiona marihuany

Passion#1 dutch passion

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Pie****isz głupoty. Co prawda nie miałem nic z DP ale za to miałem Grapefruity i purple Marocki z Female Seeds i normalnie podochodziły na przełomie września i października czy w pierwszej połowy paździerza. Dużo ludzi swego czasu miało ich pestki i wiadomo że różnie bywa ale bez przesady.

pie***le głupoty ale jak mogę pier***ic skoro miałem to wszystko co wypisałem :) Polska długa i szeroka na przestrzeni kilku sezonów coś doświadczenie mnie nauczyło by omijać szerokim łukiem takie wynalazki te niby co ,,dochodzą pod polskim niebem,, no może i dochodzą jak śmieszek napisał ale w okolicach Wrocławia :) dużo jest list odmian i to pisał gościu z południa który kompletnie nie wie jak zróżnicowany jest klimat w naszym kraju :) po fotorelacjach właśnie widzę jak wyglądają te wasze purple maroc z female seeds itd 1/10 wyjdzie hehe te purple maroc to i też miałem a taki szajs że przypomniało mi się dopiero teraz :) inteligentni w miarę to ggs sadza bo wiedzą że te oryginały to rzadkość by coś dobrego bylo na koniec Ja i tak zawsze coś na testa biorę i w tym roku mam SERIOUS 6 od serious seeds i wiem że nawet na 53' dochodzi :) są różne feneotypy ale te najpozniejsze na ten moment wiążą czuprynke i wszystko flo :) yo!


Frisian duck takie 3 doszły w miarę






Hollands hope nie doszły a miałem 3szt 0g zebrane




Easy sativa z butla 5l 0g wyszło również nie było czego zebrać :(





Sensownego to jeszcze było outdoor c99 z female seeds też miałem 3 a z jednej wyszło coś :) późno zakwita ale coś się zebrało.Fotek nie mam niestety.Z lewej u boku easy sativy rosła :)

Reasumując by nie spamować tym którzy zaczynają z outem radzę przeglądać fotorelki różnych użytkownikow.Wniosek taki ze 3/4 sadzi ggs
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
pie***le głupoty ale jak mogę pier***ic skoro miałem to wszystko co wypisałem :) Polska długa i szeroka na przestrzeni kilku sezonów coś doświadczenie mnie nauczyło by omijać szerokim łukiem takie wynalazki te niby co ,,dochodzą pod polskim niebem,, no może i dochodzą jak śmieszek napisał ale w okolicach Wrocławia :) dużo jest list odmian i to pisał gościu z południa który kompletnie nie wie jak zróżnicowany jest klimat w naszym kraju :) po fotorelacjach właśnie widzę jak wyglądają te wasze purple maroc z female seeds itd 1/10 wyjdzie hehe te purple maroc to i też miałem a taki szajs że przypomniało mi się dopiero teraz :) inteligentni w miarę to ggs sadza bo wiedzą że te oryginały to rzadkość by coś dobrego bylo na koniec Ja i tak zawsze coś na testa biorę i w tym roku mam SERIOUS 6 od serious seeds i wiem że nawet na 53' dochodzi :) są różne feneotypy ale te najpozniejsze na ten moment wiążą czuprynke i wszystko flo :) yo!

Żebyśmy sie zrozumieli-nie twierdzę że Female seeds czy DP to dar od boga czy złoty gral outdorowca i sam od kilku sezonów korzystam odmian GGSa czy Sweet seeds bo są szybsze i pewniejsze ale wielu przez ileś sezonów sadziło ich odmiany i zbierali swój plon. Nie ma co generalizować że to wszystko syf a Serious6 za to to najlepsze co jest(sam posiadam sporo pestek S6 powielonych przez Grzecha). Wiadomo że są rózne fena lepsze i gorsze albo szybsze czy wolniejsze. Dlatego popieram Śmieszka i trzeba myśleć co i gdzie się sadzi i sprawdzać różne możliwości i tyle ode mnie.
 

Damiani135711

Member
Rejestracja
Lip 25, 2019
Postów
6
Buchów
0
mam 5 passionów od dp 2 już dawno wypusciły włochy całe białe są a 3 nie wiem czy jeszcze wypusciły ale chyba teraz dopiero więc w ch*j zależy od genów nasion ;p
 

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
hejhej

Purple af, jeszcze pewnie z tydzień czasu już pojawiają się brązowe trichomy.







Czy z tym się coś dzieje czy to tylko takie listki przytopowe przysuszone? Nie była pryskana na pleche niczym.



No name





Think Different af, topy strasznie zbite jakiś czas temu topsin poleciał.







Ak47 af







Dać coś jeszcze im nawozu trochę na to żółknięcie czy zostawić tak jak jest? bo zostało im pewnie z 2/3 tygodnie

Passion, ponad 2 metry preflowery okazała juz pare tygodni temu...








pozdro
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ten brązowy top jest spleśniały, wycinaj go jak najszybciej bo zaraz się rozpanoszy i lipa będzie a nie plon. Sezony głodne, azotu i daj bo zaraz całe żółte będą.
 

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
hejhejhejhej

Purple automatic







Topki luźne, było wcześniej malutkie ognisko pleśni, zapach bardzo instensywny anyżkowy

Think different , ak47 auto



TD






Topy bardzo zbite, zapach ziołowy, bardzo intensywny

AK47





Owocowa woń coś jakby jagody borówki



NoName







Passion - zdjęcie z przed 1,5 tygodnia, już kwitnie ładnie i jest nadzieja ,że dojdzie.




elo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół