nasiona marihuany

Jakie nawozy polecacie w 2019?

Wyszukiwarka Forumowa:

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
279
Buchów
189
Siema dawno mnie tu nie bylo. I chcialem dowiedziex sie jakie nawozy stosuje sie obecnie na out. Dalej jest to stary poczciwy biohumus i planton k plus asahi czy znalezliscie jakies zamienniki? Niedlugo zapodam jakiegos upa u siebie. Pozdro elita:woohoo:
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
667
Buchów
759
myslales o azofosce i polifosce? mi sie sprawdzilo :>
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
podłącze sie pod temat ja na swoim oucie mam dylemat co do nawozów, to ekońcu outdoor i nie ma chyba sensu stosować drogich nawozów np canna, z jednej strony chciało by się jak najtańsze nawozy ale z drugiej chce się jak najlepszy plon i jakość.
Fajnie jak by ktoś doradził nawozy które nie zniszczą mikoryzy bo Polifoska i azofoska to bankowo zabija ja.
Na chwile obecna stosuje nawóz z pokrzyw na weg, niby ziemia pół na pol spotowa i biedronkowa plus obornik koński, mikoryza, guano, dolomit ale czy ten nawóz z pokrzyw to nie za mało żeby wycisnąc max z ggsów. Na flo nie wiem jeszcze co dać, mógł by ktoś doradzić.
Myślałem nad try-pack biobizz ponieważ raz jeden sezon uzywałem i efekty były dobre, w tamtym sezonie zainwestowałem w zestaw Hesi, ale sie zawiodłem drogi zestaw a efekty gorsze niż po biobizz.

Z zestawu hesi to wart uwagi jest tylko SuperVit, tylko pytanie czy też nie niszczy mikoryzy
Stosuje też asahi, tytanit i czasem siarczan magnezu w oprysku. Nic lepszego nie ma
 
U

Usunięty 66767

Guest
Chcecie zaoszczędzić i mieć full mikro-makro składniki to proponuje Hydrocomplex/innaczej Yaramill complex jakoś tak i już nic wam w sumie nie potrzeba,tani specyfik w granulacie,można oczywiście rozpuścić granulat i pryskać ale osobiście polecam podsypywać pod roślinkę co jakiś czas i wszystkie problemy z niedoborami macie z głowy,pozniej coś na kwitnienie jak wejdą na flo i tylko zbierać:harvest:.pozdro<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół