nasiona marihuany

Led

Wyszukiwarka Forumowa:

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Siema , czy taki led 12 wat 1200 lumenów da cos w boxie 60.60.140 ( zamontowany na boku boxa ) plus 150watt led marshydro i czy otwarta lampa tak jak na foto nie zrobi mi zadnego zwarcia jesli pasek led bedzie nie przykryty osłoną ktora bardzo ściemnia swiatlo ?
czekam na nasionka feminizowane i rowniez chcialbym udostępniać na forum fotorelacje , jestem pewien ze bede potrzebowal pomocy osob z doświadczeniem :bounce:





 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
A niech sobie świeci, zawsze to coś.
Tylko te 1200 lm nie napawa optymizmem.
To już lepiej w każdym rogu boxa zawiesić świetlówkę Philips Tornado 23W, co da w sumie 6280 lm do doświetlenia dolnych partii roślin na późnym flo, a to już zrobi różnicę. Widziałem też podobne lampy LED do Twojej, umieszczone na stałe w kilku rzędach na ścianach szafkoboxu i one też były odpalane pomocniczo na flo.
Pzdr.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
A niech sobie świeci, zawsze to coś.
Tylko te 1200 lm nie napawa optymizmem.
To już lepiej w każdym rogu boxa zawiesić świetlówkę Philips Tornado 23W, co da w sumie 6280 lm do doświetlenia dolnych partii roślin na późnym flo, a to już zrobi różnicę. Widziałem też podobne lampy LED do Twojej, umieszczone na stałe w kilku rzędach na ścianach szafkoboxu i one też były odpalane pomocniczo na flo.
Pzdr.


No masz racje kolego chyba jednak to zdejmę i pomysle nad tymi tornado 23w tp nie tak duzo poboru pradu a tym sie kieruje zeby sie przez przypadek nie wyróżniać w miejscu w którym mieszkam
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Od biedy możesz go zostawić i dorzucić z drugiej strony te dwie świetlówki.
Osłonę możesz zdjąć jak będziesz go używał na flo.
Pamiętaj tylko najlepiej ciepłą barwę na flo - 2700K
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Od biedy możesz go zostawić i dorzucić z drugiej strony te dwie świetlówki.
Osłonę możesz zdjąć jak będziesz go używał na flo.
Pamiętaj tylko najlepiej ciepłą barwę na flo - 2700K

Dzieki za rady kolezko !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół