nasiona marihuany

Jaki zasilacz?

Wyszukiwarka Forumowa:

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
Witam mam pytanie, jaki wziąść zasilacz do 600w hps? Jestem amatorka I pierwszy raz kompletuje zestaw pod namiocik. Jeszcze pytanie z innej beczki odblysnik też jakiś polecacie? Bo nie znam.sie z góry thx
 

darkon

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
518
Buchów
1
No odpowiedz na Twoje pytanie zawarta jest w samym pytaniu. Do hps 600w musisz miec zasilacz 600w :D najlepiej wez taki z przelacznikiem 250/400/600/600 boost
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Zasilacz do 600w musisz mieć o tej samej mocy lub z przełącznikiem mocy, z kolei odbłyśnik możesz kupić najtańszy, sam posiadam do 50 zł i spisuje się bardzo dobrze.
 

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
Ok, czy taki zasilacz będzie spoko ?
https://www.growbox.pl/product-pol-...MI1--O9tnG4gIVTed3Ch2elg48EAQYASABEgJSL_D_BwE

Jeszcze pytanie z innej beczki. Czy przy takim zasilaczu I namiocie 1.2 x 1.2 x 2.0 oraz wiadomo hps 600 , temperatura pomieszczenia 12-15 stopni. I teraz o co chodzi.. czy temperatura w boxie będzie jakaś mega za wysoka ? Czy będzie trzeba jakiś w3ntylator do tego wziąść ? A może jakieś ledy jednak zamiast hps . Dużo czytam i sporo widzę że ludzi chwali teraz te ledy.. Ale sam nwm ile bym musiał ich zakupić do takiego boxa jakiego podałem .
 

darkon

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
518
Buchów
1
Ten balast bedzie ok. Jesli masz 15 stopni na zewnatrz to temp nie bedzie za wysoka ale wyciag tak czy siak musisz miec! Filtr tez sie przyda. Co de ledow jedyny plus jak dla mnie to mniejsze zuzycie i temperatura jednak pod hps jak dla mnoe lepiej rosna
 

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
Dałbyś jakiś link czy coś do wyciągu jaki muszę zamówić? :) I mówisz że taki zasilacz pyknie czy szukać czegoś jeszcze lepszego. Oraz jakie lampy hps 600 w żarówki I oświetlnik polecacie ;D zlecam się do Was bo wolę wszystko ładnie zamówić pięknie niż zamówić coś źle A potem walnac to w kat.

---------- Post Zaktualizowany 21:47 ---------- Data pierwszego postu 21:42 ----------

Edit: odblysnik mi chodziło nie oswietlnik ??
 

darkon

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
518
Buchów
1
Dawno sie tu nie udzielalem za bardzo ale z tego co pamietam nie wolno linkow wklejac. Zasilacz taki jak dales jest ok. Sam uzywam podobnych i hulaja 4lata non stop i wszystko ok. Co do wyciagu musisz sobie sam przeliczyc to ze wzoru. Gdzies tu go znajdziesz ale strzele ze na ta powierzchnie 400m3 bedzie ok i filtr tez 400 albo 500. Na maxgrow maja takie
 

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
Ok, dzięki, ostatnie jakie mam pytanie.. mianowicie , W ogłoszeniu zasilaczu lumatek istnieje w opisie informacja cytuje:

"UWAGA!!! Podłączenia zasilacza do odbłyśnika może dokonać tylko osoba do tego uprawniona."

Wie ktoś po kiego taka uwaga I wgl ? Samemu jak podłącze zasilacz do odblysnika to co wyje*bie mi w twarz czy jak haha ?

---------- Post Zaktualizowany 17:11 ---------- Data pierwszego postu 17:05 ----------

Edit: Macie jakieś sprawdzone odblysniki do lampy 600W hps.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Piszesz w rodzaju żeńskim potem w męskim więc poczytaj ono na temat odblysnika wings z lumatekiem pięknie się zagrywa tylko trzeba wtyczkę odciąć i podpiąć do odblysnika do lampy z uziemieniem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół