nasiona marihuany

Zwalczanie szkodników

Wyszukiwarka Forumowa:

Exzo

Member
Rejestracja
Maj 12, 2019
Postów
9
Buchów
0
Witam co polecacie po kosztach do odstraszania większości szkodników (chodzi mi o sarny ślimaki itp) dzisiaj postanowiłem zdjąć szklarnie z moich sadzonek i wyglądają ładnie ale boję się o to że pod moją nieobecność zajmą się nią inne gady

Dodam fotkę w razie potrzeby Pozdro
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
na slimaki slimakol albo szyjka z obcietej puski po piwie od góry poucinana w paski wygiete w dół a na sarny ludzki oraz psi mocz.
pozdrawiam
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Okej ale ten mocz na krzaki czy koło spota?

:lol3: :lol3: :lol3: najlepeij oznaczac teren tak jak to robią mistrzowie w tej dziedzine czyli zwierzęta to znaczy na pnie drzew. Mocz jest dosyc wysoko (tak wysoko jak sięgniesz hehe) czyli dobrze sie niesie, w dodatku z pnia drzewa zapach nie zejdzie podczas deszczu poniewaz korona zbiera wiekszosc opadu i malo wody po nim leci. Jak masz psa to wez psa, on rowniez chętnie zaznaczy teren. Jak oblejesz juz wszystkie pnie dookola to calego spota obsikaj.
 
D

drim

Guest
Żeby uchronić rośliny przed innymi zwierzętami to tylko ogrodzenie.

Kiedyś sikałem w butelki i na wizycie na spocie wylewałem 4l starego, śmierdzącego, ukiszonego moczu. Smród był taki że już przy samym odkręcaniu butelki ostro walił, a przy rozlewaniu na spocie trzeba było powietrze wstrzymać żeby sie nie pożygać. - to i tak nic nie dawało.
Włosy ludzkie to całe torby ich dawałem wszędzie, rozrzucałem, w krzaki upychałem, zakopywałem przy samej łodydze tak że z ziemi wystawały i nic.
Tylko ogrodzenie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół