nasiona marihuany

Najmocniejsze indici dostępne w zakupie pestek?

Wyszukiwarka Forumowa:

Cello

#conspiracy.
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
20
Buchów
2
Szukam najmocniejszych indyjek pod indoor. Coś co po jednym bongu sponiewiera, sparaliżuje, wgniecie w fotel, będzie przepie****ka oraz rzyganie. Jakieś sprawdzowe propozycje? Jaka odmiana i od kogo, pisz.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Takie efekty to po mocarzu :D Na mnie podobnie działała LA Confidential, ale tolerancja rośnie szybko i po chwili się przyzwyczaisz. Zajaraj dobrego haszu albo jakiegoś oleju to Cię poskłada :)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja od siebie dodam BlueOG od G13 Labs. Znajomi sie składali jak nowy Victorinox. Kilku pierwszych lolków nie dałem rady spalić za połowę. Ostatnio dałem ziomkowi cierpiącemu na zaburzenia snu jednego z ostatnich bobów ponad rok po ścince i po 1 kaszlaku Janek Wiśniewski padł. Do tej pory potrafi sponiewierać konkretnie zwłaszcza że rzadko po niego sięgam. Może nie zrzygasz sie po nim ale zgniecie razem z kanapą po kilku pierwszych razach.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Zombie Kush,White russian w wiekszosci indyki,trzepią po łbie dobrze white russian na glowe wchodzi ciezki kark za***ka bardzomocna,zombie kush ciezki ale z lekka dozą energi chodz potem wchodzi zamuła,na kazdego zadziała wszystko inaczej jak z antybiotykiem jednemu nic sie nie dzieje inny ma jazdy psychiczno depresyjne a jeszcze inny arytmie,ale koniec koncow po tyg palenia juz bedzie trzepało dobre 50% słabiej
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
https://youtu.be/RCP_8-1_ID8

Royal Gorilla

Genetics and Potency
The two passionate breeders immediately knew they had created something truly special, and were blown away by the results of their first THC measurements. As if a staggering 24-26% of THC wouldn’t be crazily high enough, some of her phenos are said to have weighed in at an incredible 30% - THC levels which up to this date had never been measured in any strain before.

Może z nie potężnym harvestem ale kosi ostro :)
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Mnie kozacko klepie Phantom OG od Barney's Farm :)
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Dostałem jedną pestke gratis Phantom OG, póki co na vegu, miała być na matke ale zostałem wybrany w OS od Pestki i czekam na Super Lemon Haze. A OG Phantom w takim razie pójdzie na 12/12 za jakiś czas :)
 

Mik3Y

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2016
Postów
63
Buchów
0
Afgan kush pure origin Od world of seeds <3
 

CBN

Member
Rejestracja
Sty 3, 2019
Postów
5
Buchów
0
Anesthesia od Pyramid Seeds ale fenotyp najmniej krzaczasty i mało topa oraz plonu, podatny na pleśń.
Po jednej lufce kolega siedział 3 godziny w łazience i nie chciał wyjść a jak już wyszedł to spał kolejne trzy.
Drugi tester po wiadrze po prostu wy***ał do tyłu i już nie wstał - ciągliśmy go za nogi po podłodze.
Polecam.
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
podbijam temat, ktos poleci jakas szybka, mocna, stabilna i przede wszystkim niska indice? jakiegos takiego sztos upie****acza?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół