nasiona marihuany

Potrzebuje pomocy z sadzonkami

Wyszukiwarka Forumowa:

Bartekok

Member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
10
Buchów
0
Cześć, mam problem z roślinkami w pierwszych dniach. Tutaj na zdjęciach druga para, pierwsza już mi zdechła. Namiot mam RoyalRoom Classic C50 50x50x120cm i światło CFL 125W E40 Phytolite Dual 2100K. Na dole wiatrak wciągający, u góry wyciągający. Temperatura przy świetle nie przekracza 30 w miejscu, gdzie są roślinki, na zdjęciu sytuacja bez światła. Strasznie się zaczynają wyciągać i trzeba je podsypywać. a potem zaczynają oklapywać i usychają. Szukałem na forum i nie znalazłem podobnych wątków, jeśli są to słabo szukałem ;)
Ogólnie mam za sobą udane 2 outdory, ale w boxie pierwsze podejście (nie licząc jakiś starych prób). Na out też miałem problemy z pierwszymi dniami, ale to raczej od pogody było zależne.
Mam nadzieję, że ktoś coś pomoże
Pozdro






 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Nie za płytko dałeś pestki ??? Dlatego może opada. Jak wysoko masz ta cfl od szczytu roślinki ?
 

Bartekok

Member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
10
Buchów
0
Lampa jest 20-30cm od szczytu, różnie próbowałem. Pestki dawałem tak na 2-3 cm do ziemi. Może przez to, wychodzą ładnie i tak drugi-trzeci dzień koniec.
Ziemia uniwersalna
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Ewidentnie uschła z braku wody. Kolejnym razem utrzymuj wilgotne podłoże.
Ps. Zamień te wentylatory miejscami, żeby to było tak jak się należy :pop:
 

Bartekok

Member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
10
Buchów
0
No ja raczej bałem się, że je przeleje...
Hehe, te wentylatory były na odwrót, ale chciałem coś zmienić jak nie szło
 
P

PolnaMiedza

Guest
W pierwszej kolejności wypie**** te torfowe doniczki. Jeśli nie masz odpowiedniej wilgotności w boxie i nie pilnujesz podlewania to przy 30* masz pozamiatane. Przerobiony temat. Doskonałe rozkładanie się w przyszłym medium też można włożyć między bajki.
Pozdrawiam.
 

Bartekok

Member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
10
Buchów
0
No właśnie to rozkładanie mnie zainteresowało i wybrałem takie. Teraz wezmę normalne kubeczki czy coś, a potem przesadzę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół