nasiona marihuany

Pytanie na temat kielkowania

Wyszukiwarka Forumowa:

Farmer96

Member
Rejestracja
Maj 14, 2019
Postów
7
Buchów
0
Witam panowie i panie .. Mam takie pytanko .. Dalem do kieliszka 10 nasionek automatow .. 4 z nich orazu poszly na dno .. Czy to zly znak czy wrecz odwrotnie .. Pozdrawiam i udanych plonów ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,140
Buchów
7,887
Odznaki
5
To żaden znak, po prostu poszły na dno i nie ma co się doszukiwać w tym czegokolwiek...
 
L

Lord of Old School

Guest
Nic się nie dzieje, to jest znak że dobrze namokły xD
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Otóż to, myślę, że mogły mieć ukruszone trzochę skorupki - stąd to ich szybkie nasiąkanie wodą (tak, tutaj se doradzam, choć sam gówno wiem, jestem głupi i mam 12 lat) ;)
 

NiktKtoWazny

Member
Rejestracja
Maj 20, 2019
Postów
16
Buchów
0
Doczepiam się z pytaniem, żeby nie robić nowego posta. Po ilu dniach spisujecie nasiona na straty (automaty) precrushing wykonałem dwa dni temu, na wacie od 5dni i brak większych postępów. 5 z 10szt. wystrzeliła jak z procy, a reszta się leni. Jedno puściło kiełek z czarną plamom, mam powód do zmartwień?
 

Farmer96

Member
Rejestracja
Maj 14, 2019
Postów
7
Buchów
0
Myślę że nie masz poczekaj trochę .. co do mojego wcześniejszego pytania to Nie musiałem sie jednak martwić 19 na 19 automatków wypuściło kiełki i poszły do gleby :) Mam nadzieje że wszystkie silne i wyjdą :) .. Następne moje pytanie dotyczny Tego iż dałem je wszystkie do plastikowych kubeczków 200 czy tam 250 mil bezpośrednio pod kiełki dałem mikoryze .. Chce zaczekać aż pojawią sie pierwsze listki .. i przesadzić do przygotowanych już na spocie 10 litrowych donic .. Nie mam możliwosci trzymania ich w boksie .. chciałbym tylko żeby pokazały pierwsze listki i odrazu bede przesadzać .. Pytanie jak to zrobić delikatnie żeby nic nie zrąbać .. Jakieś porady ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół