nasiona marihuany

[2 x 600w] x [2x1.44] PowerFlower, LSD, Bubba Gift

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanoza.

Korzystając z wolnego czasu założę nową relkę FOTO ;-}

Sprzęt :

BOX = 2 x 1.44m2 (1.2x1.2x2)
WENT = Wlot pasywny, wyciąg Prima Klima 420m3/h plus tłumiki akustyczne, 2 mieszające
FILTR = Prima Klima ECO LINE 478-620
ŚWIATŁO = Na wega PHYTOLITE 600W MH, na flo PHYTOLITE 600W, zasilacz GiB NXE 600w
COOLTUBE = Zakupiłem 2 cooltuby, jedna noname, druga aironteka, zobaczymy jak się spiszą
ZIEMIA = Sterlux
DONICZKI = 11l od początku
NAWOZY = Zestaw od Canny, hesi boost, ocet do zbijania ph, tytanit, siarczan magnezu
DODATKOWY OSPRZĘT = programatory czasu, stacje pogody, nawilżacze powietrza, miernik ph

Sionka :

30 Power Flower od rqs
4 LSD od Barneys Farm
3 Bubba Gift od HSO

tyle wrzuciłem na watę, docelowo będą 32 planty, lekka selekcja pójdzie chyba, że któraś nie puści kiełka, założenie jest by zrobić uprawę aka OLDMAN, a więc 32 planty z 2tyg wegiem, zawsze byłem ciekawy jak to pójdzie i naszedł o to czas by to sprawdzić :sunny: bez treningu, bez stresu, jak natura dała





















tą pestkę po***ało, moczona w wodzie, po 16h puściła kiełek, po wrzuceniu do krążka powstała po następnych 8 godzinach, więc gdzieś w 24 prawie już jest na powierzchni.. jeszcze czegoś takiego nie widziałem :)



 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Uważaj na te Bubbas Gifty, żeby się nie okazało że shemale z nich wyrosną jak u mnie.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
widziałem u Ciebie w relce i jakikolwiek objaw spie****enia płciowego będę karał surowo, od razu kosa i do śmietnika :tiphat:
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Fajny setup i odmianki, też kiedyś robiłem powerki wzorując się na fotorelkach Oldiego :D Niestety w 2 tygodniach wega się nie wyrobiłem, i poza dużym rozstrzałem w feno dobrze je wspominam, palonko było bardzo smaczne :) Uważaj przy ścince na pleche, bo u mnie pare krzaków przez to oberwało i sporo topów poszło w kibel <palacz>
Zasiadam i obserwuję co tu się wydarzy :toilet:
piona
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Panie Odcien, jak planujesz nawozic? Zestaw canny plus guano? Robiles juz takie mixy?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema HonzaMEN, zawsze tak robie, przed wysiewem mieszam guano z ziemią i wszystko elegancko wychodzi, praktycznie nawozy od canny oprócz rhizotonicu leje dopiero 2-3tyg flo :)
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Sorki za off top.

Moglby mi ktos podeslac linka albo rozwinac myśl odnosnie „aka OLD Man” oraz dwutygodniowego WEG?

Pierwsze slysze, a zaciekawilo :smokee:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
[MENTION=77534]Śmigacz[/MENTION] co stoi na przeszkodzie do wpisania "OLDMAN" w wyszukiwarce i zaspokojenia Twojej ciekawości? Niezłe czary, co? ;] Chyba, że jednak wolisz, żeby ktoś Ci opowiedział historię o starym człowieku i dwutygodniowym wegu? :p

Odcień widzę, że pouszczelniałeś te odbłyśniki. Będzie dobrze ;) Spudnik ten mój chyba lepiej wykonany, bardziej to spasowane ale grunt, że ogarnąłeś.

Powodzenia
 
O

OdcieńZieleni

Guest
pouszczelniałem to dziadostwo bo pare wiekszych szparek było, dobrze nadał się do tego silikon, do 1300stopni wytrzymuje także luz, do regulacji szyby tez musialem użyć uszczelki bo prawopodobnie przy mocniejszym docisku te metalowe haczyki roz***ałyby mi szybe :) [MENTION=77534]Śmigacz[/MENTION] był tu taki jeden uzytkowanik, który bawił się w ten sposób, krótki weg i maxymalna ilośc plantów bez treningu, narazie troche jestem wk***iony bo pare pestek mi nie pękło i nie wiem czy będę miał docelowe 32 ... za każdym razem coś, w morde jeża
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
tą pestkę po***ało, moczona w wodzie, po 16h puściła kiełek, po wrzuceniu do krążka powstała po następnych 8 godzinach, więc gdzieś w 24 prawie już jest na powierzchni.. jeszcze czegoś takiego nie widziałem

Za 2 tyg. będzie harvest haha.

Pozdrowionka
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Stary Smoke13, dobrze go wspominami jego relki. Mam nadzieje, że chłopaczyna nie miał żadnego przypału.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siemano, troche pochłonięty sezonem out, zaniedbałem in ... nie pytajcie dlaczego ale jeden namiot jest do przodu o ponad tydzien ze wzrostem .. nie wiem który to jest dokładny dzień, ale dziś ten starszy namiot został przełączony, plantów w środku 15, jeden wyszedł ale umarło mu się, w drugim będzie jeszcze gorzej bo docelowo może zostanie 12 .. więc ch*j wyszedł z planu, wiele czynników się do tego przyczyniło ... podlewane samą wodą z rhizotonicem - ph 6.0-6.2

tak wyglądały 4 dni temu














2 mutanty, którym nie daje wiekszej szansy ...








 
O

OdcieńZieleni

Guest
mały up, 5 dzień indukcji w 'szybszym' namiocie, w drugim paru za***ałem wujka benka, docelowo zostanie 12 sztuk, 2 mutanty wyleciały, przedłuże im wega tak do 25 dnia i wtedy przełącze czyli jeszcze pare dni, podlewane samą wodą z rhizotonicem, raz oprysk z boom boom spraya, warunki jak na taki upał są w miare dobre, dochodzi do 29 stopni w boxie więc jest całkiem przyjemnie










 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół