nasiona marihuany

Topas na bagnach (Red Purps,Critical,Stron Berry itd.)

Wyszukiwarka Forumowa:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Siema

Czas na kolejny oucik. Chociaż nigdy nie miałem dużo roślin na spotach to teraz będzie jeszcze mniej. Postanowiłem skupić się na kilku roślinach z których może
w końcu uda mi się wszystko skosić a nie jak zawsze,że zostawiałem 1/3 plonu bo nie dawałem rady z trymoweaniem i suszeniem. Ogólnie mam 3 spoty ale jutro
zaleje mi 2 nad wisełką bo takie są niby prognozy,jeszcze mi się to nie zdarzyło,szkoda pafów GGS które tam mam ale trudno zawsze biorę to pod uwagę,że jest
ryzko jak co roku ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten szampana nie pije po za tym ja chyba lubię nutkę ryzyka niepewności,życia na krawędzi hyhy :headbanger:

Tymczasaem skupmy się na spocie bagna na którym działam już 3 rok. Dobrze nasłoneczniony.

Panienki - Niektóre wysadzone 22.04,reszta później. Kilka wymieniłem,coś jednego wykopało a drugiemu korzenie podgryzło,takie uroki outa :) Wczoraj je
odwiedziłem w deszczu i komary też ostro atakowały,ale czytałem,że u Was też się pojawiły krwiopijcy jedne.

Automaty:

3x Strong Berry - AK Seeds
3x Diamond Skunk - Black Diamonds Seeds
2x Speed Bud
1x Critical

Pafy/sezony:

2x Purple Maroc - Female seeds
2x Red Purps - Female seeds
2x Critical
1x Guerilla Gold x White Widow - GGS
1x Sreious 6 - GGS

Gleba - 50% kupnej i 50% spotowej bez dodatków. Ewentualnie później w razie czego dolomit.

Nawozy - na weg gnojówka z pokrzyw i na flo mam bio bloom i top max o ile pamietam.

Treningi - głównie LST,może Fim, topping.

Ochrona roślin - Spot dobrze ukryty przed większą zwierzyną,dodatkowo jest drut kolczatka chociaż na tym spocie chyba zbędny.
Poza tym to może wydawać się dziwne dla większości z Was ale nie jestem zwolennikiem chemii nie używam odstraszaczy na zwierzaki,ślimaki ani niczego na pleśń.


Foty
White Widow GGS albo Red purps,nie mam pewności


Auto Strong berry


Reszta automatów




Auto Speed Budy


Red purps


Całość spota z jednej strony




I z drugiej




Ps. Jakoś na początku czerwca założę wątek konkursowy żeby rozdać parę pestek których nie wykorzystam w tym roku :santa:

Pozdro wariaty !!!!
 
U

Usunięty 59382

Guest
Czekałem na tą fotorelacje!straty się zdarzają a niestety na niektóre rzeczy jak pogoda wpływu nie mamy!sporo straciłem już w tym roku ale nie poddaje się i trzeba wysiać kolejne :) teraz ma się poprawić pogoda i ustabilizowac...Życze żołnierskiego szczęścia yo!
 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Siema

U Ciebie widze przyjazne to bagno, można śmiało pośmigać bo u mnie nawet po pas sie można wpie****ić gdzieniegdzie hehe bez wysokich gumakow nie ma opcji na komfortowy pobyt na spocie.

Gleba - 50% kupnej i 50% spotowej bez dodatków. Ewentualnie później w razie czego dolomit.

Dziwi mnie troche, że nie sypiesz dolomitu podczas przygotowań, moim zdaniem wtedy lepiej spełnia swoją rolę bo późniejsze rozsypywanie czy rozpuszczanie to nie to samo raczej.

Ale nie czepiam się bo kojarzę Twoje fotorelacje i wiem, ze takich wyników amator by nie osiągnął czyli z kwasowością nie masz problemu z biegiem sezonu?

LST podziwiam, MacGyverowskie rozwiązanie - na co komu jakies druty czy śledzie jak matka natura takie fikuśne badylki produkuje<lol2>

Pozdro
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Blancikos - przyjazne bo jest robione na górce,kilka metrów obok jest bagno z którego pobieram wodę :D

Może i masz rację i powinienem sypać dolomit na początku,tylko ja rzadko widziałem jakieś niedobory i jakoś nie widzę potrzeby.

Paniee te patyki to sentyment,są jeszcze z zeszłego roku,miałem przez zimę wbite w glebę żeby nie wyschły za bardzo i działają :) ale z czasem pewnie będę musiał porządne pale tam wbić :D
 

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Ładna miejscoweczka, będę zaglądał
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Joł,w tygodniu jadę zobaczyć co tam się dzieje,jak nie ma kosy to przeważnie odwiedzam je co 3 tyg około :D
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ciekawe jak teraz ten Twój Red Purpsik wygląda, mam bodajże 3 sztuki tej odmiany w bajzlu. Sadzę ją trzeci raz już. Smaczne kwiatki daje. Pamiętam pierwszy sezon jak osoba co mnie wkręciła w latanie po krzakach miała właśnie RP, kozak feno się trafiło, zbite topy z przeokrutną mocą:freak2: Słonka i deszczu naprzemiennie życzę :)
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Joł

Ganja - ja mam ze 4 sztuki. Jeden padł i został wymieniony akurat też na Reda który mi został :) Zobaczymy co z tego wyrośnie <joint>

Bagna - wszystko żyje i ładnie w miarę rośnie. Komary aż tak nie męczyły,kilka kleszczy zrzuciłem,nie wbijały się tylko łaziły po mnie. Roślinki powyginane i podlane gnojówką a niektóre automaty dostały już Bio-bloom. Ponaginałem też gałęzie drzew co dostaną więcej słońca na spocie.

Tak wyglądały jak przyszedłem.


Automaty


Jeden z Red purpsów


Ponaginane już automaty


Auto critical - najszybciej dojdzie,śmierdzi już solidnie <joint>


2x Auto speed budy - myślałem,że jak szybkie to karzełki będą ale widać że jeszcze chcą rosnąć


Red purps LST


Całość







Zapraszam wszystkich do konkursu gdzie wydłużę typowanie do 10 lipca czyli do pierwszej kosy bo coś widzę,że automaty się ociągają z kwitnieniem ;]

Ps. Bez zmian,nadal jest 18 roślin w tym 9 automatów :headbanger:

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?141542-KONKURS-Ile-Topas-wyciśnie
 

Kapitan Hasz

Banned
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Morda miejscówke to masz do zazdroszczenia wstawić tylko fotel taki plażowy i sączyć browara z torbą lodówką opalając się między krzakami he
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Morda miejscówke to masz do zazdroszczenia wstawić tylko fotel taki plażowy i sączyć browara z torbą lodówką opalając się między krzakami he

A żebyś wiedział,że czasami się tam opalam a jak trymuję to siedzę na krzesełku wędkarskim o ile komary dadzą żyć :-D
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Ładnie tam masz, i jakby Blancikos nie zapytał pierwszy, to sam bym zapytał o te przyjaźnie wyglądające bagna.
Red Purps podobny jak u mnie (a już się bałem że tylko u mnie maluchy jeszcze).

Wolisz stosować LST niż FIM na dłużej żyjących roślinach?
Czy po prostu LST na pierwszy ogień?

Ciężkich i lepkich zbiorów!
Powodzenia, zaglądam tu i chyba strzelę sobie jakiś typ w Twoim konkursiku, bo w lotka nie gram :D ale skoro przedłużone będzie to jeszcze poobserwuję update'y...


Tymczasem.
 

Kapitan Hasz

Banned
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
A żebyś wiedział,że czasami się tam opalam a jak trymuję to siedzę na krzesełku wędkarskim o ile komary dadzą żyć :-D

I prawidłowo 8) Chociaż jak byłem aktywny w fachu zawsze unikałem długich posiadów no ale u Ciebie widać, miejsce na kemping :) Z fartem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół