nasiona marihuany

Topas na bagnach (Red Purps,Critical,Stron Berry itd.)

Wyszukiwarka Forumowa:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Wolisz stosować LST niż FIM na dłużej żyjących roślinach? Czy po prostu LST na pierwszy ogień?

Ciężkich i lepkich zbiorów!
Powodzenia, zaglądam tu i chyba strzelę sobie jakiś typ w Twoim konkursiku, bo w lotka nie gram :D ale skoro przedłużone będzie to jeszcze poobserwuję update'y...


Tymczasem.

Ja jestem zwolennikiem LST i jest to jedyny trening jaki robię. Przy FIM,Topping odrostom zajmuje więcej czasu w porównaniu przy LST gdzie idą jak burza,jedynie kiedy nie mam już jak giąć a plant nie może być zbyt duży to wtedy tnę.

Pewnie,typuj <joint> wydłużę konkurs do 10 lipca a jakoś w okolicy 4-5lipca zrobię kolejny up z bagien.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Siema

Na 18 roślin zostało 17 bo 1 najmniejszy w sumie świeżo posadzony w zastępstwie sezon zniknął,na zdjęciu niżej obczaicie jak to się stało. Po za tym wszystko podlane,ponaginane,szału nie ma z wielkością plantów ale myślę,że to jest ten czas kiedy teraz ruszą. Przetestowałem środek na komary Repellent i chyba działa,nic mnie nie gryzło,latały,czasami siadały komary ale odlatywały,nie smakowałem im :headbanger:

Red purps co się zapadł pod ziemię,coś go tam wciągnęło, jak w filmie wstrząsy jeśli ktoś kojarzy :dance:


Jeden z autosów Skunk od Diamonds seeds - takie bydle :tiphat:


Auto Critical - pierwszy który pójdzie pod kosę,w następnym upie podam już ile wyszło z pierwszego automatu apotem będziemy sumować wszystkie.


Automaty w całości 9 sztuk


Red purps - ma sporo miejsca,będzie spory


Auto Speed budy 2x - bardzo ładnie się rozwinęły


Po lewiej Serious 6 i po prawej Critical paf


Reszta






Był to ostatni UP przed zakończeniem konkursu,także śmiało typujcie ile wycisnę nie zawyżając tylko po prostu po tym co tutaj widać. Na polu bitwy zostało 17 roślin w tym 9 automatów i reszta to paf/sezon . Sam jestem ciekawy ile wyjdzie :)

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?141542-KONKURS-Ile-Topas-wyciśnie

Pozdro!!! ;]
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Siema ,dokładnie <joint> mniej więcej co 3 tyg odwiedzam spot ale tym razem byłem szybciej tzn dziś pod kosę poszło kilka automatów i cyknąłem parę zdjęć. Właściwie to ściąłem 4 sztuki ale doły panienek czyli gdzieś 1/4 zostawiłem żeby lepiej doszły. Wszystkie automaty skoszę na 3 tury. Było trochę plechy ale niewiele.

Jeśli chodzi o sezony to nie są tak duże jak zawsze. O tej samej porze w poprzednim roku były dużo większe,dostały gnojówkę,słońce mają,niech rosną ;]

Auto Critical - skoszony


Speed Bud też poszedł pod kosę


Wszystko co widać po prawej stronie to automaty 9 sztuk




Od lewej Red purps , Jack 47 i Auto speed Bud




Te 2 same wyrosły - nagiąłem je trochę tylko i wypielone mają w pobliżu :dance:




Sezony - już ich nie wyginam,niech idą w górę


Komary nie cięły a i kleszcze nawet odpuściły to w wolnych chwilach od trymu można zdjąć koszulkę i opalać się :tiphat:


Jakoś za tydzień napiszę ile wyszło z autosów z I tury

Pozdrowionka!!!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Po pierwszej kosie automacików wyszło:

Auto skunk - 10.85


Speed Bud - 22,90


Auto critical - 19.03


Auto Strong Berry - 19.29


To była I tura i jeszcze dwa razy będę je kosić zanim zetnę wszystkie automaty no i dotnę te resztki co zostawiłem. Łączny wynik póki co to: 72,07g

Pozdro!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Czas na aktualizację :tiphat: póki jeszcze są automaty to częściej je odwiedzam. Trochę plechy się wdarło na automaty ale i tak nie pryskam ich niczym,nie chcę chemii,zawsze mam to wliczone w straty. Sezony coś tam rosną ale nie takie potwory jak rok temu. Fotki są z końcówki lipca. Wiem już ile wyszło z II tury ściętych automatów.

Automaty






Pafy i sezony












Auto skunk -10,20


Auto Strong Berry - 17,41


Speed Bud - 43,72


Wyszło 71,33 + 72,07 = 143,40g łącznie ale jeszcze zostały same doły autosów czyli III tura,nie dużo ale dotnę wszystko i wtedy podam ostateczny wynik ze wszystkich 9 automatów :D

Pozdro dla wszystkich growerów oraz zaglądających tutaj!!!
<peace>
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Drobnica z automatów docięta.

Auto skunk - 4,83


Auto Strong berry -5,66


Auto Speed Bud - 12,11


Z III tury wyszło 22,60 + 143,40 = 166 czyli łączny wynik z 9 automatów to 166g. Szału nie ma ale było kilka krzaków piardów i mocno zaniżyły. Potem w wątku konkursowym napisze kto trafił,ale ten kto śledzi i pamięta jak typował to pewnie już wie <joint>





Teraz przyjdzie czas na pafy i sezony :headbanger: Następny up jakoś nie szybciej niż za 2tyg ;]
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ech swiezyny bym zacmil. Nie mam af. To ich jedyny plus. Od sierpnia masz swieza banie zanim sie do fazy przyzwyczaisz. Potem na dobitke sezony i kilka miesiecy z zycia hahahah.

Smacznego
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Hehe,dlatego lubię posadzić parę autosów żeby coś wcześniej było na ząb,pafy też dobre bo lepiej się to wszystko rozkłada w czasie z trymowaniem i suszeniem.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Siema ,bagna odwiedzone jakoś po 3tyg. Prawie wszystkie kwitną,w porównaniu do poprzednich lat w tym roku nie będą za duże,no może ze 2 sezony co mają po te 2,5m ale to i tak są małe. Pewnie będę czuć lekki niedosyt ale odbiję to sobie w 2020 <joint> za 2 tyg skoszę chyba 2 pafy nie za duże. Na bierząco będę oczywiście informować ile z nich wyjdzie ;]

Fotencje

3tyg temu też była na tej samej łodydze tej samej rośliny






2x Criticale, 2x Maroki i 1 Serious 6


Jack 47




Red Purps




Od lewej red i po prawej jack


Do następnego upa :headbanger:



Ps. dlaczego nie widać filmu na youtube tylko sam link?
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Dzięki za pomoc ale nie działa niestety ale mniejsza z tym ;]
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
To była od ziomka sadzonka jack 47,mówił że półautomat o ile pamiętam ale coś późny aa niech rośnie,ostatnio dostał jeszcze gnojówkę z pokrzyw na weg.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół