nasiona marihuany

LED 240 co myślicie?

Wyszukiwarka Forumowa:

brytol

Member
Rejestracja
Gru 13, 2018
Postów
6
Buchów
0
Mam taki sprzęt nieznanego pochodzenia, co ciekawe rośliny świetnie pod nim rosną.
Uprawiam tylko 100% indica regular, dwie donice 4 l. Box 30x40xh50. Oświetlenie 12:1
Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tej lampie? Chińczyk?
displayimage.php
Realna moc?
normal_IMG_20190528_112340.jpg

normal_IMG_20190528_112324~0.jpg

normal_IMG_20190528_112158.jpg
 

topi

Member
Rejestracja
Gru 30, 2018
Postów
21
Buchów
0
Ło panie, czy to jest walizka na kółkach? :freak: Strasznie nisko tam masz i zaraz nie będziesz miał przestrzeni. Poza tym lampa dotyka sztucznego (jak przypuszczam) materiału i wolę nie myśleć co by było w przypadku awarii chłodzenia... Kup lub zmontuj coś większego, bo nic takiego setupu nie wyciągniesz, a jeszcze mieszkanie spalisz.

Abstrahując od powyższego, bo nie o to pytałeś.
Kwiatki się wyciągają. Jeśli donice są pod tą lampą od kiełka, to nie daje ona wystarczającej ilości światła. W szczególności nie sprawdzi się w fazie intensywnego wzrostu i kwitnienia, kiedy potrzeba go jeszcze więcej.
Realnej mocy nikt Ci raczej nie poda. Możesz zobaczyć ile pobierają prądu, ale to o niczym nie świadczy.
 

brytol

Member
Rejestracja
Gru 13, 2018
Postów
6
Buchów
0
Masz 100% racji, walizka tylko tymczasowo. Wyciągneły się na parapecie. Myślałem, że może ktoś ma podobną lampę.

---------- Post Zaktualizowany 15:46 ---------- Data pierwszego postu 13:43 ----------

normal_wczesniejszygrow~0.jpg

moje wcześniejsze kwiatki pod tą lampą, chyba nie tak źle?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół