nasiona marihuany

Red no 2 Marihuana dostepna w aptece za okazaniem recepty!

Wyszukiwarka Forumowa:

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
UWAGA PANY STAŁO SIE

Osoba z mojego najbliższego otoczenia własnie dostała recepte od psychiatry na Red no 2. Po prostu.
Zaznaczam że jest to normalny koleś, żona dzieci praca który stwierdził że cisnienie mu ze stresu skacze, no szczegółów nie znam ale generalnie nic poważnego mu nie dolega. Niedługo będę testował materiał z nim.
Pełna nazwa leku (foty na dniach wstawie i zrobi smoke report!!!!!)

"SpectrumCannabis
Cannabis sativa L.
Red No 2"


Szczegółowych danych nie znam ale THC nie mniej niż 10% BANKOWO, na fotce bedzie widac,
CBD mniej niz 1%

To jest news :mar:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Szczegółowych danych nie znam ale THC nie mniej niż 10% BANKOWO, na fotce bedzie widac,
CBD mniej niz 1%

19% ;) O dziwo, receptę dostać jest dość łatwo( tu chciałbym cofnąć moje słowa z przed kilku miesięcy że będzie to prawie nie możliwe, myliłem się), kilku moich znajomych ma i załatwienie recepty było pestką. Wypisują na pełną gamę chorób, nie ma oficjalnej listy. Jak tylko lekarz uzna że pomoże to przepisze Red no 2. Oczywiście pierwszy lepszy lekarz może nie, ale w Warszawie jest specjalna przychodnia która specjalizuje się tylko medycznej marihuanie. I tam przepisują od ręki, wystarczy historia choroby.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Strażak Sam

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
434
Buchów
1
Oczywiście pierwszy lepszy lekarz może nie, ale w Warszawie jest specjalna przychodnia która specjalizuje się tylko w tym. I tam przepisują od ręki, wystarczy historia choroby.

Zainspirowałeś mnie teraz proszę ja Ciebie. Jeszcze gdybyś adres podesłał :sunny:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Paliłem tego Lemon Skunka z apteki (osoba w rodzinie leczy sie onkologicznie i chciałem porównać jakość do własnego wyrobu) i szczerze powiem że oprócz tego limonenowego terpenu którego osobiście nie bardzo lubię (to już kwestia gustu) to ani wyglądem ani działaniem nie zrobiła na mnie wrażenia. Jestem pewien że wielu z nas codziennie raczy sie czymś znacznie lepszym. I po co to było z Kanady sprowadzać? Jeszcze za takie pieniądze. Jedyna dobra rzecz w tym to że mając receptę możesz dostać w aptece fakturę i tyle możena mieć w domu na legalu co na faktórze-przecież nie będą badać czy to kanadyjczyk. Jesteśmy zdolnym narodem i śmiało u nas można by zrobić lepszą marihuanę i nie trzebaby było płacić za bilet lotniczy z Hameryki. Dodam jeszce ze w momencie w którym kupowaliśmy to nikt w aptece nie wiedział nic na temat dawkowania ani jak to zażywać a to była jedna z pierwszych recept jakie realizowali. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
w przypadku odnalezienia takiej marihuany przez niebieskich podczas rutynowej kontroli:
co wtedy ?
recepty nie ma, psiarscy nie będą mieć wglądu do karty medycznej. co w sytuacji kiedy gliniarz się doczepi do zawartości ?
samo opakowanie jest już usprawiedliwiające ?
bo to że się dostanie receptę i ją zrealizuje to jedno ale jak wygląda sytuacja kiedy będę sobie kopcić lolka gdzieś w miejscu publicznym (bo teoretycznie będę mógł się leczyć wszędzie gdzie sytuacja tego będzie wymagać)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No jakość tej aptecznej ganji w stosunku do ceny to śmiech na sali. Ale to i tak nie mały sukces że w naszym ciemnogrodzie możesz iść do lekarza i jeśli rzeczywiście jesteś chory to bez problemu dostaniesz receptę. Od czegoś trzeba zacząć, jak temat przestanie być nowością, a pacjenci będą bardziej śmiali walczyć o swoje to i pewnie powstaną uprawy w Polsce, bo na uprawy w domu raczej nie ma co liczyć, ale obym się mylił.

---------- Post Zaktualizowany 13:09 ---------- Data pierwszego postu 13:08 ----------

w przypadku odnalezienia takiej marihuany przez niebieskich podczas rutynowej kontroli:
co wtedy ?
recepty nie ma, psiarscy nie będą mieć wglądu do karty medycznej. co w sytuacji kiedy gliniarz się doczepi do zawartości ?
samo opakowanie jest już usprawiedliwiające ?
bo to że się dostanie receptę i ją zrealizuje to jedno ale jak wygląda sytuacja kiedy będę sobie kopcić lolka gdzieś w miejscu publicznym (bo teoretycznie będę mógł się leczyć wszędzie gdzie sytuacja tego będzie wymagać)

Każdy pacjent musi posiadać skan recepty przy sobie. Generalnie sytuacja jest nieco skomplikowana, policjanci nie zostali poinstruowani jak taką osobę traktować i jak ma wtedy wyglądać procedura. Raczej obejdzie się "bez lipy" ale nie bierz moich słów za gwarant, jak trafisz na głupich psów to pewnie zaliczysz szybką wizytę na komisariacie czy aby nie robisz ich w chu*a.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Skan recepty albo ksero czy coś takiego musisz zrobić sam bo w aptece zabiorą ci receptę. Na rządanie dostajesz fakturę z wyszczególnieniem co, ile i za ile kupiłeś a poza tym susz jest w takich aptecznych pojemnikach jak leki na zamówienie robione w aptece z pieczątką apteki-tak przynajmniej mi dali. Jakbyś miał to przy sobie to nie sądze żeby był problem z psami ale jak Śmieszek powiedział nie wiadomo czy trafisz na człowieka czy zwykłą k***ę co mu koledzy w podstawówce do plecaka szczali. Ale finalnie i tak nic nie zrobia bo masz od lekarza a nie moga tego podważyć. Nie wiem nawet czy mogliby ci to zarekwirować do wyjaśnienia bo to powinno być potraktowane jako leki. To już trzebaby z papugą pogadać.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie wiem nawet czy mogliby ci to zarekwirować do wyjaśnienia bo to powinno być potraktowane jako leki. To już trzebaby z papugą pogadać.

Nie mogą, w najgorszym przypadku może skończyć się szybką wizytą na komendzie żeby sprawdzili że to co mówisz jest prawdą i tyle.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
[MENTION=12456]Blancikos[/MENTION] Na chwilę obecną jest to około 65 ziko/g. A co do ilości, nie chcę wprowadzać kogoś w błąd ale pewnie tylko tyle ile jest w oryginalnym opakowaniu czyli 5 lub 10g. Chociaż większego znaczenia to nie ma, kupujesz raz a potem pakujesz swój susz do tego opakowania i tym sposobem go "legalizujesz".
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Pacjentowi onkologicznemu doktor chciał od razu przepisać 15g i powiedział że mniej sie raczej nie przepisuje chyba że pacjent poprosi. Miała to być miesięczna dawka potem zmieniona na 1g dziennie czyli 30g na 1 recepcie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Na szczęście żaden z moich znajomych nie jest pacjentem onkologicznym, ale masz racje ile przepiszą to głównie będzie zależało od schorzenia. A co do dawki, to ten 1g dziennie(4 x dziennie po 0,25g) to każdemu przepisują bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś miał inaczej.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
czyli idziesz do lekarza ,pobierasz recepte kupujesz 15g (czy tam 10 ) recepte skanujesz ,laminujesz ,kupujesz i mam neverending story z 15 g w domu ( jezeli chodujesz swe )
tylko uzupelniasz :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół