nasiona marihuany

Pomocy pogryzione górne liście

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyn

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
41
Buchów
1
Siemanko może ktoś miał taki sam problem,coś mi zjada końcówki górnych liści nie mam pojęcia co to może być oprócz ziemiorek nic innego nie znalazłem w boxie leci mi już 2tydzien kwitnienia i nie wiem za bardzo czym to spryskać bo nie wiem co to jest, dzięki za pomoc
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
gasieniczka? :D mospilan zabije wszystko!!!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A nie robiłeś przypadkiem na tym szczycie FIMu który nie wyszedł ? Bo tak to wygląda, a nie na żadnego szkodnika...
 

Dyn

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
41
Buchów
1
A nie robiłeś przypadkiem na tym szczycie FIMu który nie wyszedł ? Bo tak to wygląda, a nie na żadnego szkodnika...

Chodzi o przycinanie szczytów tak w 80% sory bo nie wiem jak ta technika się nazywa ale tak robiłem to i mam parę takich nadgryzien na liściach już teraz ciezko mi stwierdzić czy są nowe czy stare poszły w górę Mógłbyś trochę rozjaśnić z tym niewypalonym FIMem ocb czemu wygląda to na ugryzienia dzięki za odp
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No, to sprawa rozwiązana. Nie ma żadnego szkodnika tylko fim Ci nie wyszedł - przyciąłeś szczyt za wysoko i obciąłeś tylko czubki listków a nie stożek wzrostu.
 

Dyn

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
41
Buchów
1
No, to sprawa rozwiązana. Nie ma żadnego szkodnika tylko fim Ci nie wyszedł - przyciąłeś szczyt za wysoko i obciąłeś tylko czubki listków a nie stożek wzrostu.

Pierwszy raz to robiłem i wydawało mi się że jest te 80% znowu kłania się metodą prób i błędów , a jakiś negatywny efekt uboczny tego będzie oprócz tych liści wyglądających jak zjedzone ? A może masz jakiś dobry sposób na tą technikę żeby wyszła jak powinna. Dzięki wielkie za pomoc bo już rozkmin tyle było i szukania dobrze że chemia nie poszła jakaś
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Rób topping zamiast FIM, i wyjdzie za każdym razem ;) Efektów ubocznych złego cięcia raczej nie masz się co doszukiwać. Może po za chwilowym stresem po cięciu, ale to już roślina ma za sobą.
 

Dyn

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
41
Buchów
1
Rób topping zamiast FIM, i wyjdzie za każdym razem ;) Efektów ubocznych złego cięcia raczej nie masz się co doszukiwać. Może po za chwilowym stresem po cięciu, ale to już roślina ma za sobą.

Tak też chyba zrobię przy następnym growie dzieki wielkie za pomoc pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół