nasiona marihuany

Spor out 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Do bączka wrzucasz same kwiaty bez lodyg. Wiatraki powinno sie zrywac jak jeszcze sa na lodygach. Mozna podpiac do niego wkretarke... Goli dokladnie, jednak wciaz praca kosztuje sporo czasu
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Trymer masz ręczny czy też elektriko? Wiatraki też zetnie? Czy trzeba z grubsza otrymować?

Ręczny, ale daje radę. Ciekawy patent z wkrętarka. Przetestuje. Chociaż wyjde mi się że nie ma sensu, bo wystarczy zakręcić 4 razy I jest git. Niektóre topy wrzucalem z wiatrakami, ale wtedy trzeba więcej kręcić. Tak jak pisałem wyżej robi robotę i śmiało mogę polecić.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Cześć,
słuchajcie jeżeli chodzi o opryski trzeba konkretnie czytać sposób działania danej substancji aktywnej. Zawsze najlepsze jest stosowanie preparatów o odziałaniu wgłębnym przez cały okres kwitnienia z uwzględnieniem działania na sam potogen. Na początku indukcji dajemy środki o działaniu interwencyjnym i prewencyjnym, które również wykazują działanie systemiczne przez co od samego początku w środku tworzącego się kwiatostanu w tkankach krąży fungicyd. Potem systematycznie robimy oprysk (swoją drogą nigdy mocnym strumieniem, jak jeden z userów, zawsze powinno nam zależeć na jak najdrobniejszej kropli i równym delikatnym pokryciu; po oprysku ciecz nie powinna skraplać się na liściach etc.) co dwa tygodnie innym substancjami aktywnymi w celu zabezpiecznia kolejnym nowych tworzonych przez roślinę tkanek. Osobiście stosuję Scorpion + opryski miedziowe + mikroelementowa suplementacja cynkiem i srebrem kloidalnym na początku potem Topsin + opryski miedziowe; Switch + mikroelementowa suplementacja cynkiem i srebrem kloidalnym; Topsin + Switch; Switch + mikroelementowa suplementacja cynkiem i srebrem kloidalnym do końca, a staram się kończyć dobry miesiąc przed zbiorem co patrząc na karencję powinno być spoko.

Pozdro mam nadzieję, że trochę nakreśliłem temat! ;)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Yoo. Na początek wielkie podziękowanie dla kolegi [MENTION=6223]deuter[/MENTION] za pestki!
Mam nadzieje, że nie zawiodłem. :p

Lecimy dalej... Wszystko ładnie wyschło więc czas na podsumowanie.

Pierwsze sezony dały 330g, drugi rzut dał 880g.
Automaty, pierwsze dały ok 160g, drugi rzut 155g oraz 80g ze spota na którym byłem tylko dwa razy, przy przesadzaniu i przy kosie. :D

Łączny wynik to: 1605g! :D

Ogólny wynik bardzo mnie satysfakcjonuje patrząc na to, że praktycznie do końca mają nie byłem pewien czy będę robił outa...
Z drugiej strony, gdy pomyślę ile dobrego materiału poszło się je**ć przez pleśń, to serce mi pęka. :(

Tak jak pisałem wcześniej, za tydzień lecę szykować dwa spoty na bagnie w którym uprawiałem w tym roku.
W obecnym muszę poprawić ogrodzenie, przekopać ziemie i dać obornik. Drugi jest do zrobienia od podstaw.
Mam nadzieję, że pogoda pozwoli, bo trochę zaczęła podchodzić tam woda.

Plan na kolejny rok jest taki, żeby przez zimę narobić AF i może PAF.
I na nich oraz na paf od GGS mam zamiar opierać się w kolejnym sezonie, no chyba że kolega deuter za rok podzieli się ze mną swoimi paf.
Jeśli będą jakieś sezony, to na pewno nie na bagnie i nie będzie ich więcej niż 5.

Wyciągnąłem wiele wniosków i za rok wrócę mocniejszy! :D



Tak wygląda materiał z trymera, nie był poprawiany. :p



Wielkie dzięki za buchy i komentarze.

Pozdro 600 i do następnego.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Ten materiał z trymera wygląda w ch*j lepiej niż mój trymowany dokładnie nożyczkami<lol>
Muszę się chyba bardziej przykładać lub po prostu kupić tą miskę.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Ten materiał z trymera wygląda w ch*j lepiej niż mój trymowany dokładnie nożyczkami<lol>
Muszę się chyba bardziej przykładać lub po prostu kupić tą miskę.

HAHAHA Ja miałem podobne odczucia. ;) Materiał z kolejnego IN mam zamiar trymować "miską" a później poprawić nożyczkami. :D
Przy większych ilościach ten trymer jest jak zbawienie.
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Yoo. Na początek wielkie podziękowanie dla kolegi @deuter za pestki!
Mam nadzieje, że nie zawiodłem. :p

Lecimy dalej... Wszystko ładnie wyschło więc czas na podsumowanie.

Pierwsze sezony dały 330g, drugi rzut dał 880g.
Automaty, pierwsze dały ok 160g, drugi rzut 155g oraz 80g ze spota na którym byłem tylko dwa razy, przy przesadzaniu i przy kosie. :D

Łączny wynik to: 1605g! :D
Po słojach widać że się udało,straty zawsze jakieś są-raz większe raz mniejsze.
Daj znać na następny sezon to coś podrzucę.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Po słojach widać że się udało,straty zawsze jakieś są-raz większe raz mniejsze.
Daj znać na następny sezon to coś podrzucę.

Dziękować mistrzu! Na pewno się zgłoszę po jakieś paf. ;) :headbanger:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Gratulacje kolego, ogrom pracy i stres nie poszły na marne. Ja też jestem z nocnej zmiany :D Przyjemnego planowania sezonu 2k20 :tiphat:
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
No całkiem fajna ilość palonka. Mi ktoś dziś opie****il sezony. Wszystkie szczyty opie****one. Wk*** konkretny ale wyciągam z tego taki wniosek że zła miejscówkę miałem skoro tak to się skończyło. Z drugiej strony lepiej tak niż problemy z niebieskimi.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
No całkiem fajna ilość palonka. Mi ktoś dziś opie****il sezony. Wszystkie szczyty opie****one. Wk*** konkretny ale wyciągam z tego taki wniosek że zła miejscówkę miałem skoro tak to się skończyło. Z drugiej strony lepiej tak niż problemy z niebieskimi.

Przykro to czytać, wiem jak to boli... Udało się zebrać chociaż trochę ?
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Tak tylko i wyłącznie z automatów. Mam około 60 gram więc myślę że na jakiś czas wystarczy. Może jakiegoś boksa sobie zbuduje żeby z dwa automaty posadzić.Teraz już zacząłem szukać nowej miejscówki że później na wiosnę nie szukać czegoś na szybkiego bo później to kończy się tak jak się kończy.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Tak tylko i wyłącznie z automatów. Mam około 60 gram więc myślę że na jakiś czas wystarczy. Może jakiegoś boksa sobie zbuduje żeby z dwa automaty posadzić.Teraz już zacząłem szukać nowej miejscówki że później na wiosnę nie szukać czegoś na szybkiego bo później to kończy się tak jak się kończy.

Dobre i to. ;) Ja też będę teraz przygotowywał miejscówki. Moim zdaniem dobry spot to 90% sukcesu.

powodzenia!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół