nasiona marihuany

Spor out 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Na moich znalazlem kilka mini ognisk. Bardziej bym sie skupil na oczyszzaniu z lisci zeschnietych i zwiekszaniu swiatla i przewiewu wycinaja duze wiatraki. Moim skromnym zdaniem wiecej szkodza te preparaty niz pomagaja. Ale wiadomo rubta co chceta ;)

Powodzonka ;)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Na moich znalazlem kilka mini ognisk. Bardziej bym sie skupil na oczyszzaniu z lisci zeschnietych i zwiekszaniu swiatla i przewiewu wycinaja duze wiatraki. Moim skromnym zdaniem wiecej szkodza te preparaty niz pomagaja. Ale wiadomo rubta co chceta ;)

Powodzonka ;)


Spokojnie mistrzu, za każdym razem uschnięte liście. Z przewiewem i tak jest lipa także wątpię żeby wycięcie kilku wiatraków coś dało.:zjarany:
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Dlatego zapomnij ze ci preparat pleche zatrzyma ;( przerabialem temat, jedne pryskalem inne nie i taki sam byl efekt od dlatego tak pisze.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Dlatego zapomnij ze ci preparat pleche zatrzyma ;( przerabialem temat, jedne pryskalem inne nie i taki sam byl efekt od dlatego tak pisze.

Automatów nie pryskałem i na tym etapie było w ch*j ognisk pleśni mimo, że pogoda była dużo lepsza. ;)
W następnym sezonie sprawdzę na klonach czy rzeczywiście te preparaty nic nie dają. :p
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Automaty zawsze beda plesniec bo sa blisko ziemie taka ich natura. Parowanie wody robi swoje jak mi sie jedna galaz przy ziemi wygiela to tez sie plecha zucila. Na reszcie krzaka ani grama.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Co to za fotopstryczek, że go tak widać?
 

Ancolek

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
59
Buchów
0
HC300M, gołym okiem nie widać. ;)

Jeżeli działa na podczerwień to nawet telefonem bez wbudowanego filtra podczerwieni można wykryć takie urządzenia. Wystarczy zrobić test na pilocie TV na podczerwień.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
scoutguardy z 940nm nie widac na telefonie.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Zauważyłem że pleśń zwykle się zaczyna od najstarszych preflowerów. Pierwsze kwiatki indukowane przy początku kwitnienia potrafią pleśnieć w środku topka. Tak infekuje pleśnią kolejne kwiaty. Zawsze pryskałem rozchylając szczyty. Cholernie czasochłonne. Nawet kupiłem spryskiwacz z pompką bo już ręka odpadała jak pryskałem ponad 50 sezonówek. Automaty zawsze są podatne na pleśń. Zbierałem czasami już w sierpniu a już 1/3 rośliny była zainfekowana. Po deszczach poprawiałem opryski bo wydaje mi się że środek jest zmywany.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Zauważyłem że pleśń zwykle się zaczyna od najstarszych preflowerów. Pierwsze kwiatki indukowane przy początku kwitnienia potrafią pleśnieć w środku topka. Tak infekuje pleśnią kolejne kwiaty. Zawsze pryskałem rozchylając szczyty. Cholernie czasochłonne. Nawet kupiłem spryskiwacz z pompką bo już ręka odpadała jak pryskałem ponad 50 sezonówek. Automaty zawsze są podatne na pleśń. Zbierałem czasami już w sierpniu a już 1/3 rośliny była zainfekowana. Po deszczach poprawiałem opryski bo wydaje mi się że środek jest zmywany.

Od początku pryskam opryskiwaczem z pompką, nie wyobrażam sobie tego robić ręcznie, a i tak zajmuje to sporo czasu. Nie widzę sensu rozchylac szczytów gdy pryskam środkiem, który krąży wewnątrz rośliny. Jutro z rana prawdopodobnie poleci kolejny oprysk, tym razem topsinem I wtedy mogę już rozchylać szczyty i pryskać.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Siemano.

Dzisiaj udało mi się ściąć wszystko. Bardzo duże straty w walce z pleśnią... Za rok na pewno nie posadzę sezonówek w bagnie.

Pierwsza ścinka odbyła się w środku nocy i przez schizy oraz ciemności nie robiłem fotek.
Z pierwszego rzutu wyszło 340g, było by dwa razy tyle gdyby nie ***ana pleśń.

Dzisiaj cyknąłem kilka fotek, ale przez pośpiech większość nie nadaje się do niczego.
Przez nerwy i stres podczas ścinki nie dzieliłem nawet tego na odmiany. :D
W plantach które ściąłem dzisiaj nie było aż tyle pleśni.

Z okazji dnia faceta moja kobieta kupiła mi trymer. :smokee:
Za***ista sprawa, dzisiaj uratował mi życie. :D

Trochę u***ałem go paluchami.





Tutaj mamy dzisiejszy materiał. Trymer naprawdę daje radę, śmiało mogę polecić!





Fotki z dzisiaj.






Tutaj temat który dzisiaj wylądował w słoikach.




Na ten moment razem z AF'ami zebrałem ponad 650g. :p
Celem był magiczny kilogram, który raczej pęknie.
Jestem też trochę zawiedziony, bo gdyby nie ***ana pleśń było by dwa razy tyle...

Za dwa tygodnie jadę posprzątać na spocie i przygotować go i miejscówkę obok na kolejny sezon.
Co najważniejsze wyciągnąłem wnioski i za rok będzie duuużo lepiej. ;)


Myślę, że za tydzień będzie małe podsumowanie kończące mój sezon.

z fartem, pozdro!
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Trymer masz ręczny czy też elektriko? Wiatraki też zetnie? Czy trzeba z grubsza otrymować?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół