nasiona marihuany

Spor out 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
E tam za późno, a co sypią już włosiem? Nawet jak już kwitną to warto ponaginać i samemu zobaczyć jak za***iscie się zagęszcza krzak, naginąc stopujesz główne szczyty i dajesz szansę dolnym odrostom przybrać na sile. Treningi pobudzają wydzielanie auksyn i enzymów grzybobójczych a wiadomo nie ma gorszego widoku jak wielki top z plecha w środku zaczynając się od łodygi...
 
Ostatnia edycja:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
E tam za późno, a co sypią już włosiem? Nawet jak już kwitną to warto ponaginać i samemu zobaczyć jak za***iscie się zagęszcza krzak, naginąc stopujesz główne szczyty i dajesz szansę dolnym odrostom przybrać na sile. Treningi pobudzają wydzielanie auksyn i enzymów grzybobójczych a wiadomo nie ma gorszego widoku jak wielki top z plecha w środku zaczynając się od łodygi...

W sobotę prawdopodobnie odwiedzę spota I zobaczę jak się sprawy mają. Najwyżej spróbuje coś ponaginac.
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Ja tam nawet na kwitnieniu łamie krzaczki. Moim zdaniem lepiej łamać niż naginać :D ale to tylko moje zdanie.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Ja tam nawet na kwitnieniu łamie krzaczki. Moim zdaniem lepiej łamać niż naginać :D ale to tylko moje zdanie.

Na początku kwitnienia spoko. :D Też wolę łamać. Boczne odrosty też łamiecie ?
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Oczywiście. Każde pokolei, aczkolwiek w niektórych łamie sam główny jeśli są spoko rozrośnięte. Wszystko zależy od tego ile masz miejsca na krzuna :D
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Oczywiście. Każde pokolei, aczkolwiek w niektórych łamie sam główny jeśli są spoko rozrośnięte. Wszystko zależy od tego ile masz miejsca na krzuna :D

Gitara, u mnie póki co nie bylo co łamać z bocznych.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, dziś byłem odwiedzić moje panny. <peace>

Wszystko zostało podlane. Poza tym, że coś w***ało Mazara, to wszystko jest w porządku. :)
Wszystkie sezony które łamałem fajnie się krzaczą. Największy plant - Big shaman delikatnie się położył i dało to spoko efekt, ma teraz sporo dużych odrostów. :p Niestety zdjęcia robione na szybko i większość jest spie****ona... Te dwa planty, które się położyły zostały podparte. ;)

Pierwsze z moich AF powoli dochodzą, uciąłem nawet sampel. Ma sporo mlecznych trichomów. :p
Mają sporo żywicy i bardzo intensywny owocowy zapach. :p
Całkiem sporo wyglądają te AF zwłaszcza, że przesadziłem je z 2.5 l doniczek do ziemi na spocie.

Moje AF:





Mazar:


Sezony:

S6



Big Shaman




Reszta sezonów:




 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Afy slabe ;) Szkoda na nie czasu ;) paf i sezon juz zacnie pogila. Powodzonka ...
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, dwa dni temu miałem na spocie nieproszonego gościa, którego uwieczniła fotopułapka, dlatego dzisiaj pojechałem sprawdzić jak się sprawy mają.

Bałem się co tam zastanę, bo bydle było naprawdę duże. Na szczęście nie narobił szkód.
Najbardziej we znaki dała się pogoda... Przez kilka dni napie****ał deszcz, przez co pleśń zaatakowała moje AFy. Takie uroki bagna. :D

Jeszcze jedna sprawa, na sezonówkach pojawiły się małe dziurki, jakby coś je wpie****ało, to przędziorki ?

Nie miałem zbyt wiele czasu, dlatego ściąłem AF, poprawiłem ogrodzenie i zrobiłem kilka foto.

Tutaj nasz gość:



Zebrane AF:

Było ich 6









AF:




Sezony:







eloo
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
qwa ale mordkę do zdjęcia musiał zapodac :DDDDD
no u mnie tyz pada i pada :(
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, po ostatnich burzach bałem się co zastanę na spocie, ale na szczęście nie jest tak źle.
Dwa duże sezony lekko się położyły, zostały podparte tyczkami i wzmocnione taśmą.

Wszystko dostały oprysk na robactwo z Karate Zeon. Automaty nabierają rozpędu jeśli chodzi o flo, dlatego na dniach dostaną porządny strzał z terra bloom.

Big Shaman, którego połamałem, bo zaczyna wyrastać ponad roślinność na spocie.



po łamaniu




Reszta









S6 którego wy***ał wiatr :D




AF



Mazar




eloo
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo.

Pierwszy rzut AF, który ściąłem 3 tygodnie temu dał 155g. :D Zioło ma fajne owocowe nuty, faza bardziej śmieszkowa, moc też bardzo dobra jak dla mnie, tylko trochę krótko trzyma. :p




Jeden z tych moich AF na bagnie ma jakieś 1.5m, na fotkach tego nie widać, ale będzie potwór z niego. Mazar od Dutch Passion jest ciut niższy i mniej rozkrzaczony. :D

Ten największy z moich af oraz mazar zostały zapylone pyłkiem z Pinapple Express. :p

Sezony zaczynają kwitnąć, podsypałem je trochę polifoską. Część z nich została też ponownie złamana. ***ańce mają po ponad 2m. Dobra robota [MENTION=6223]deuter[/MENTION] !

To wspomniany wcześniej AF.







Po lewej Vietnam od [MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION]





W tle Auto Mazar




S6




Big Shaman






ku**a wszystko się zlało, że ciężko ogarnąć. :p









yo
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Dobrą masz miejscówkę w tych trzcinach:meksyk:
Spodziewaj się trzy metrowe rośliny<peace>
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Dobrą masz miejscówkę w tych trzcinach:meksyk:
Spodziewaj się trzy metrowe rośliny<peace>

Nawet mnie nie załamuj. :D Już z jednej strony prawie je widać. Cały czas staram się łamać i nie dopuścić do tego, żeby szły w górę jeszcze bardziej... Żałuję, że od początku ich nie naginałem. Tak czy inaczej, kozackie rośliny rosną z Twoich pestek!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół