nasiona marihuany

Spor out 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Elo, na początek wielkie dzięki dla [MENTION=6223]deuter[/MENTION] oraz [MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION]

Spoty jeszcze nie gotowe.... :D W czwartek jednak mam zamiar wysadzić przynajmniej połowę sezonów.
Zaraz po tym zaczynam kiełkować AF. Jako, że mam zamrożony pyłek z Pinapple Express od Fast Buds mam zamiar zapylić nim Auto Mazara od Dutch Passion.

W namiocie na działce mam też 6 AFów mojej produkcji - Pinapple Express x West Coast OG.





Na spotach zagoszczą:

Sezony:

3x S6
2x North Widow 6
3x Shaman/SS
3x Big Shaman
2x Red Serious
3x Special Queen/SS
3x AK/SS

AF:

10x Pinapple Express X West Coast OG - moja produkcja.
2x Auto Mazar - Dutch Passion
1x Auto Different Think - Dutch Passion
2x Vietnam Magnum - Ambrosia Seeds


Nawozy: Obornik w granulkach, Siarczan Magnezu, Azofoska, Polifoska, Plagron PK 13/14.
Gleba: Uniwersalna + spotowa + hydrożel


Tutaj sezony od Deutera:






Moje AF:





Więcej niebawem!

:bounce:
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Oo.
Będzie się działo.
Twoje ku**a Max wielkie! Gicior.
Obyś spoty ogarnoł bo deszcze maja powrócić.
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Nawozów daj bo głodno wyglądają
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Elo,

wczoraj miał miejsce desant sezonów, jedna shermiła i kilka paf zaczęło kwitnąć, także dałem sobie z nimi spokój...
Za długo zwlekałem z desantem, głównie przez brak czasu.
Wysadzonych zostało bodajże 14 plantów. Co do odmian to opisze wszystko dokładnie przy następnym upie.

Cały spot został zrobiony na wariata na dość wilgotnym terenie, bo nic lepszego nie znalazłem...
Mam nadzieje, że dadzą radę. Wszystko zostało ogrodzone drutem kolczastym i na dniach mam zamiar zainstalować tam fotopułapkę.

Największe planty na spocie, to moje automaty Pinapple Express x West Coast OG. :p

Sorry za jakość zdjęć, ale wszystko było robione na szybko do tego tak ***ały komary, że nie mogłem ogarnąć.








eloooooo
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Elo.

Bałem się co zastanę na spocie po ostatnich opadach gradu, ale jak się okazało to nie grad jest moim zmartwieniem.
Mimo, że spot jest ogrodzony to jakieś kur***wo wyrwało mi kilka plantów, na szczęście żyją.. We wtorek mam zamiar wysadzić ostatni rzut AF i poprawić ogrodzenie.

Automaty prawdopodobnie polecą na jeszcze jednego spota.


Moje AF:





Sezony:

To na pewno big shaman.







elo
 

magialata2019

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
32
Buchów
0
elo, jakies treningi beda robione ? wielkoscia podobne do moich, bede wpadal :)) pozdro
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Elo elo!

Dzisiaj wysadziłem ostatni rzut AF na tym spocie.
Są to:

2x Auto Mazar - DP
1x Different Think - DP
2x VietnamGun - Ambrosia Seeds

5x Pinapple Express x West Coast OG - moje.

Sezonówki dostały oprysk z siarczanu magnezu i podsypałem je azofoską. Moje kwitnące AF dostały porządną dawkę Terra Bloom.

Auto Mazar:



Vietnam Gun Auto:



Moje AF:







Deutery:

tutaj Big Shaman.





















A tutaj ostatni rzut AF:



Wiem, że trochę blisko ale mam zamiar je trochę ponaginać. :D
[MENTION=92144]magialata2019[/MENTION] tylko jakieś małe lst na ostatnim rzucie af na tym spocie.


elooooooo
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Elo! Byłem dziś odwiedzić moje panny i na początek spotkała mnie niemiła niespodzianka, jakaś ku**a znowu wyrwała mi dwa AF, Vietnamgun auto i different think..

Kilka mniejszych sezonów zostało połamanych. Największe dopiero pokazały płeć więc powinny jeszcze sporo urosnąć.
Z racji tego, że są mocno zielone podsypałem tylko trochę azofoski. Poszedł też delikatny oprysk siarczanem magnezu.

Kwitnące AF dostały terra grow i pk 13/14, te na wegu dostały biogrow.


Na tym spocie zostało 14 AF.
11x mój cross
2x auto mazar
1x vietnam gun auto

Sezony deutera, zostało prawdopodobnie 12.
Na pewno:

3x Big Shaman
1x S6
1x North Widow
1x AK/SS
1x Special Queen/SS

Resztę ciężko było określić, bo znaczniki przyszły ze sporym opóźnieniem, a doniczki przestawił wiatr...
Ogólnie rośliny od [MENTION=6223]deuter[/MENTION] robią za***istą robotę!

S6




Największy ze wszystkiego jest Big Shaman - lewa strona



Big Shaman 2












Moje AF













Mazar



 

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Ładne panny, widzę stosujesz biogrow, możesz coś powiedzieć o nim? Bo mam cały 3pack, ale to mój pierwszy sezon z tymi nawozami, pozdro.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Ładne te topy.

Dzięki! :D

Ładne panny, widzę stosujesz biogrow, możesz coś powiedzieć o nim? Bo mam cały 3pack, ale to mój pierwszy sezon z tymi nawozami, pozdro.


Bio grow na out daje głównie przy przesadzaniu. Tym razem dostały go ostatnio przesadzone automaty. Moim zdaniem to nawóz bardziej pod indoor. Nie wiem jak sprawdza się jako główny nawóz na weg na out, ja dodatkowo sypie azofoske.

<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół