nasiona marihuany

[LED COB 3590 150W 3500K][0.36m2] - SPORadycznie 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
wyglada na thripsy, wciornastki. zapodaj neem oil i powinno pomoc. jak dopuscisz dziadostwo do rozmnozenia to masz prze***ane ;) lubia jak jest sucho i goraco. powodzenia na froncie.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
wyglada na thripsy, wciornastki. zapodaj neem oil i powinno pomoc. jak dopuscisz dziadostwo do rozmnozenia to masz prze***ane ;) lubia jak jest sucho i goraco. powodzenia na froncie.

Jutro dokładnie się temu przyjrze I dam znać. Dzięki!
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Elegancko !:) przyjemnie się patrzy.

Chcesz Gorille Zkittlez albo Blue Amnesie na następnego growa ?;)

pozdr
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elegancko !:) przyjemnie się patrzy.

Chcesz Gorille Zkittlez albo Blue Amnesie na następnego growa ?;)

pozdr

Z czystym sumieniem mogę polecić te odmianę, na początku niepozorne topki na koniec dały najwięcej mocno zbitego zioła. Mam jeszcze pestki od Ciebie także póki co podziękuje. W kolejnym grow wystąpią Tropicanna Cookies od Zaciera. Pozdro
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo. Czas na podsumowanie. ;)

Najlepszy na ten moment jest Masscrack, zapach wymiata, określiłbym go jako owoce lasu. Moc 7/10, w sam raz dla mnie, faza bardzo przyjemna, najważniejsze że nie muli.

Chemdawg ma za to najlepszą strukturę topów, są za***iście zbite, miał bardzo mało liści, powoli zaczyna pachnieć, ale nie mogę określić tego zapachu. Faza dość mocna, komora z vapa i miałem grubą lute. :p

Indygo Berry Kush x Blue Wolf, struktura podobna do krzyżówki którą uprawiałem grow wcześniej Cream Caramel X Blue Wolf, leży w słoiku ledwo tydzień, a już zaczyna za***iście pachnieć, jeszcze nie miałem okazji spróbować. ;)

Wagowo wyszło tak:

1. Masscrack - 35g
2. Masscrack - 40g
3.Chemdawg - 44g
4. IBKxBW - 25g

Masscrack#1



Masscrack#2



Chemdawg




Indygo Berry Kush X Blue Wolf




W następnym grow, jakoś na początku listopada wystąpią jedynie Tropicanna Cookies F4 od Zaciera.

pozdro600
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół