nasiona marihuany

[LED COB 3590 150W 3500K][0.36m2] - SPORadycznie 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
ile AMP masz ten zasilacz i Voltarz? wentylatory do czego masz podlaczone? nie widze zasilacza do COBow. kaj on?

Zapomniałem napisać. :p Zasilacz do photo red APC-25-700, 11-36V, 700mA. Do cob ELG-150-C2100A(wersji B nie było w PL.). Wentylatory mam pod jeszcze inny 12V.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, dzień 34, 5 indukcji.

Jeden Masscrack i Aof pokazały płeć. Aof okazał się facetem, także wyleciał z boksa. Czekam aż drugi się określi, mam nadzieje, że trafi się panna. Tak jak pisałem na początku jeśli drugi okaże się żeński to jeden z Indygo Berry Kush wypadnie z gry. Resztę będę próbował upchać.

Tak to wygląda:





elo
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo elo, dzień 40, 11 indukcji.

Wszystko się określiło, niestety drugi AOF też wy***ał jaja...
W boxie zostały:

2x Masscrack
1x Chemdawg
2x Indygo Berry Kush X Blue Wolf

Tak to wygląda.

Masscrack:



Chemdawg:



Indygo Berry Kush x Blue Wolf:



Pedał AOF:




Całość:




Hue
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Yo! :rapper-smiley-emoti Dzień 54, 25 dzień od przełączenia.

Grow idzie bez większych problemów. Najbardziej podobają mi się Masscracki, mają za***isty sosnowy zapach. :p
Reszta jest mocno w tyle jeśli chodzi o flo, dlatego zostały połamane i mocno ogolone. Trochę chyba przesadziłem i za wiele z nich nie będzie.

Masscracki dostaną dzisiaj bio pk, tak mniej więcej pół dawki. Reszta dostanie pk trochę później. Ogólnie myślę, że zapodam im pk max 2 razy. ;)

Masscracki:





Chemdawg:



Indygo Berry Kush x Blue Wolf:




Cały box






eloo
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, dzień 75, 46 od przełączenia.

Tym razem led skręcony prawie do minimum, łącznie z red booster daje jakoś 120W.

Masscracki dostają już samą wodę i powoli dochodzą, reszta dostała jeszcze drugą dawkę bio pk.
Przedwczoraj zapomniałem podlać i trochę przesuszyłem mniejszego masscracka, mam nadzieje, że nie zabiłem przy tym życia w glebie. ;/

Masscrack:





Chemdawg od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] ma bardzo dużo szronu. Fotka tego nie oddaje. :p






yooo
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, dzień 91, 62 od przełączenia.

Dziś jeden z Masscracków od [MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION] poszedł pod kosę. :D Drugiego potrzymam jeszcze tydzień.
Następny powinien być jeden z Inddygo Berry Kush x Blue Wolf( [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] ) drugiemu oraz Chemdawg od Pestki jeszcze trochę brakuje.

Masscrack:





IBKxBW:



Chemdawg:



Całość:




A tutaj bonus, min. Tropicanna Cookies F4 od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION]
Z ich udziałem będzie nowa FR!


pozdro!
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Dzień 98, 69 od przełączenia.

Dzisiaj drugi z Masscracków poszedł pod nóż. :p Chemdawg i IBKxBW jeszcze postoją.
Z pierwszego wyszło mi 35g.

Niestety z powodu za***ki nie zrobiłem fot przed ścinką. :(





To co zostało.



yoo
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Yo, dzień 107, 78 od przełączenia na flo.

Dzisiaj pod kose poszedł Chemdawg od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] , pałki trochę małe, ale tak jak pisałem wyżej nadrabia dużą ilością żywicy.
Coś czuje, że będzie smaczny. :p

Drugi z Masscracków dał trochę ponad 40g, czyli łącznie mamy na tę chwile 75g, myślę, że nie będzie takiego wstydu na jaki się zanosiło i przekroczę granicę 100g. :p

Chemdawg:

przed kosą







Pozostałe dwa Indygo Berry Kush x Blue Wolf

 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Ładnie pykło, graty i dzięki za naprawdę niezłą fotorelację z otrzymanych pestek
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Yo, dzień 111 i 82 od przełączenia na flo.

Dzisiaj pod kose poszedł Indygo Berry Kush X Blue Wolf od [MENTION=57187]BOOM[/MENTION]
Moim zdaniem mógł postać jeszcze tydzień, ale znalazłem ognisko pleśni w jednym ze szczytów...

Pleśń mnie prześladuje na out jak i na in. Na IN mam z nią problem po raz drugi. To dlatego, że pomieszczenie w którym stoi box jest dość małe i powietrze w nim krąży. W kolejnym będę mógł odprowadzać powietrze z boxa na strych.









Teraz do większego boxa wjechały rośliny z których będę robił pestki. :D



2x Tropicanna Cookies f4 od Zaciera
2x Masscrack
1x White Widow
1x Royal Gorilla
1x Ayahuasca Purple
1x S6
1x Pinapple Express x West Coast OG(AF)


Rzuciły mi się w oczy białe plamki na liściach kilku plantów w tym dwóch z grow które właśnie zakończyłem.
Poczytałem trochę i może być to rodzaj pleśni zwany Mączniak Właściwy, co o tym myślicie ?
Mnie to w sumie bardziej wygląda na dziurki niż nalot, ale niech ktoś bardziej ogarnięty się wypowie...






 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół