nasiona marihuany

Zmiana lampy p150 lub spactrabox180

Wyszukiwarka Forumowa:

Escape

Active member
Rejestracja
Lis 30, 2009
Postów
28
Buchów
0
Witam [] Zastanawiam sie nad zmiana aktualnie posiadam spectrabox 6 pro90 Wydaje mi sie troszku za mala . Rozmiany growboxa 60*60. Z gory dziekuje za podpowiedz. Chetnie zobacze wasze podpowiedz planuje wydac okolo 1000zl(250euro)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
R

RedMist

Guest
Na amazonie lub alibaba/aliexpress masz światła cf grow oprate na Cob spokojnie 100W (E180) ci starczy ale możesz kopić wincyj mocy za dodatkowa oplata.
 

Escape

Active member
Rejestracja
Lis 30, 2009
Postów
28
Buchów
0
Dziekuje za podpowiedzi.

---------- Post Zaktualizowany 15:51 ---------- Data pierwszego postu 15:46 ----------

A jaki panel byscie mi polecili tylko chcialbym aby znajdowaly sie w niem diody led cree tak jak orientowalem sie to ponoc one najlepiej daja rade. Tez sie zastanawiam nad ta budowa panela ale trochu dla mnie to czarna magia najbardziej to z tymi zasilaczami
 
R

RedMist

Guest
najlepsiejsze to są ledy o wysokim współczynniku CRI. Żadna magia cos takiego nie istnieje :crazy: po prostu matematyki i Google nie umisz. Znajdziesz wszelkie info na forumie a jak będzie totalnie bezsilny to zadasz pytanie i ktoś ci policzy to na palcach. Dasz rade na pewno i będziesz się później śmiał ze to takie proste.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół