nasiona marihuany

400w hps 90x90x180 (ak 47, blue dream, ananas, gorilla) --> fem

Wyszukiwarka Forumowa:

michalisko

Member
Rejestracja
Maj 19, 2019
Postów
18
Buchów
0
Dzien 56 (28 kwitnienia (-7 dni indukcja)
displayimage.php
[/url][/IMG]

:mar:

---------- Post Zaktualizowany 21:29 ---------- Data pierwszego postu 21:25 ----------

Blue Dream od kogo?
Mógłbyś uzupełnić info trochę o setupie i pestkach :)

Blue Dream - humboldt
AK47,Ananas - growseed polski sklepik
Gorilla - dinafem
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Sfotografuj jakoś Blue Dreama bez hpsa :) Co Ci teraz się najbardziej podoba wizualnie i zapachowo?
 

michalisko

Member
Rejestracja
Maj 19, 2019
Postów
18
Buchów
0
Sfotografuj jakoś Blue Dreama bez hpsa :) Co Ci teraz się najbardziej podoba wizualnie i zapachowo?

displayimage.php
[/url][/IMG]

Najbardziej podoba mi sie ak jest przepiekna jeden wielki top + 4 mniejsze na okolo masakra. Najlepiej pachnie ananas a gorille probowalem i jest mega kopliwa 2. 3 tygodnie przed kosa.

---------- Post Zaktualizowany 08:32 ---------- Data pierwszego postu 08:26 ----------

Sfotografuj jakoś Blue Dreama bez hpsa :) Co Ci teraz się najbardziej podoba wizualnie i zapachowo?

Ile dalbys tak na oko że do kosy trzeba poczekać?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
W tym tygodniu będzie to wszystko kwitło już chyba ok 60 dni? Najlepiej weź sobie lupkę/mikroskop i obadaj trichomy ale myślę, że tydzień/półtora można śmiało potrzymać jeszcze.
Porozchylaj też kwiatki, plecha Ci tam żadna nie wbija? Takie miejsce gdzie jest ten suchy listek na środkowym szczycie to potencjalnie zagrożone miejsce.

Miałem Blue Dream ale od Blimburn i był przepyszny.
Twój namiot to Secret Jardin czy coś innego?
 

michalisko

Member
Rejestracja
Maj 19, 2019
Postów
18
Buchów
0
Ok tak zrobie z kwiatami. Dokladnie ok 60 dni ale np ananas i ak i gorilla wydają sie dużo z tylu w sensie b duzo słupków jeszcze bialych. Plechy nie widziałem. Dzięki za rady byku!

---------- Post Zaktualizowany 11:01 ---------- Data pierwszego postu 10:57 ----------

Spoko tak zrobię, plechy nie zauważyłem do tej pory. Namiot secret jardin. Dzięki za rady byku!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół