nasiona marihuany

Czy mozna ze soba mieszac ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Biobizz Bloom,Top-max i PK 13/14, mozna mieszac ze soba te nawozy, tak zeby podac je w jednym podlaniu ?
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Dołączam się do pytania:pop:
Mojego parapeciaka właśnie podlewam mieszanką Biobizz Bloom,Top-max po 4ml na L i narazie jeszcze żyje:crazy:
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Biobizz Bloom i Top-max mozesz spokojnie mieszac, robie jak od zawsze. Ale nie wiem czy do takiej mieszanki moge bezproblemowo dodac PK 13/14. Pomoze ktos ?
 
U

Usunięty 65798

Guest
jak pk to od biotabsa, reszta to mineralka wpływa na smak/zapach.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
O smak i zapach sie nie boje, od tego jest flush. Mam PK13/14 od Plagron, podalem dzisiaj jednej roslinie razem z Biobizz Bloom,Top-max, zobaczymy co z tego bedzie.
 
U

Usunięty 65798

Guest
O smak i zapach sie nie boje, od tego jest flush. Mam PK13/14 od Plagron, podalem dzisiaj jednej roslinie razem z Biobizz Bloom,Top-max, zobaczymy co z tego bedzie.

no to po co ten cały wątek jak się o nic nei boisz?
Mylisz się, flush nie daje takich samych efektów jak full organik.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Temat zalozylem z mysla ze otrzymam odpowiedz od kogos kto juz mieszal te 3 nawozy. Ale jak widzisz nikt mi nie odpowiedzial, dlatego robie z siebie krolika doswiadczalnego. Do flusha bede uzywal albo FloraKleen albo Canna Flush, tak ze bedzie dobrze.
 

Artex

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2016
Postów
92
Buchów
1
Hey
Daj znać jak tam pomidorki po miksturze, od siebie mogę tylko powiedzieć że też używam doglebowo BioBizz, a PK ostatnio dodałem do oprysku z Cal-Mag i tytanitem, kwiaty na pewno ruszyły tylko niestety nie mam doświadczenia i nie wiem czy to zasługa oprysku czy po prostu cykl życia roślinki.
Pozdrawiam i powodzenia.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Można je mieszać, ale zdecydowanie nie jest to wskazane.
Sam czasami na zaawansowanym flo leje czoś mineralnego, ale dużo lepiej jest uprawiać w 100% organicznie.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Organiki są dobre i samak napewno jest lepszy jak na mineralnych. Jak zrobisz Flusha z mineralnych to nie da aż tak wiele.A PK są też organiki nie tylko od Biotabsa,Cellmax ma jeszcze chyba Pk z tego co pamiętam

Następna sprawa jak lecisz chyba na organikach, to mieszanie z mineralnymi zabija flore w ziemi z tego co pamiętam....chodz ja osobiście leciałem na Flo tak:

Poniedziałek:Bloombastic,Cannazym

Wtorek:Woda

Środa:BioorganicBloom,FlowerStimulator

Czwartek:Woda

Piątek:Bloombastic,Cannazyme

Sobota: Bioorganicbloom,FlowerStimulator

Niedziela: HesiSupervit,

Był smak i szły ładnie
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Dwa dni po podlaniu tym mixem dziewoja pokazala plec, tworza sie kwiatostany. Czyli na plus. Juto leje sama wode z polowa dawki Biobizz Bloom i Top-max. Kolejne podlanie to znowu 100% dawki PK13/14 razem z Biobizz Bloom i Top-max.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dwa dni po podlaniu tym mixem dziewoja pokazala plec, tworza sie kwiatostany. Czyli na plus. Juto leje sama wode z polowa dawki Biobizz Bloom i Top-max. Kolejne podlanie to znowu 100% dawki PK13/14 razem z Biobizz Bloom i Top-max.

Dajesz PK13/14 zanim roślina zaczyna kwitnąć? Powodzenia...
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Super ze pojawili sie experci, szkoda tylko ze jak zwykle za puzno ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie pytałeś kiedy podawać te nawozy ani nie pisałeś że chcesz je podać roślinie która nawet nie kwitnie więc pretensje tylko do siebie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół