nasiona marihuany

Palenie zielska w wieku 15 lat

Wyszukiwarka Forumowa:
E

Excision Weed

Guest
Siemka. Przychodzę do was z zapewne dobrze znaną wam zagwostką. Jarać zacząłem w wakacje 2018 miałem wtedy 14 lat. Pierwszy raz był nijaki bo spaliłem mniej niż nabicie poza tym trochę się przestraszyłem i jakoś mi to nie weszło. W między czasie zagłębiłem się w temat i dużo czytałem na temat samego zioła, jego działania czy konsekwencji palenia w wieku nastoletnim. W każdym razie po czasie chciałem dać MJ drugą szansę, i już wszystko było za***iście. Paliłem z ziomkiem głównie odmiany indici i tak co jakiś czas w sierpniowy wieczór szliśby na gibona. Nie dywagowałem zbytnio na temat uzależnienia ponieważ często z uwagi na porę dnia czy rzeczy do zrobienia odmawiałem pójścia na tripa. Gdy przyszedł rok szkolny odstawiłem MJ na długi czas ponieważ i tak nie miałem od kogo kołować a chciałem się poświęcić nauce. Dopiero w październiku zjarałem jednego boba i na rok 2018 to było wszystko. Potem utrzymywałem częstotliwość jarania od 2-3 tyg do nawet 2 msc i nic mi specjalnie nie dolegało. Dopiero ostatnio paliłem trochę więcej bo raz na 1-2 tyg. Zacząłem ostatnio zastanawiać się czy takie sporadyczne palenie rzeczywiście spowoduje u mnie jakieś skutki uboczne. Nigdy nie miałem schiz czy bad tripa, w nauce problemów nie mam żadnych i we wszystkich przedmiotach jadę na 4, 5 i 6. Zauważyłem jednak, że coraz częściej byle zamyślenie się czy zapomnienie czegoś oczywistego zwalam na MJ (nie zdarza się to często). Czytałem dużo o spadku ilorazu inteligencji, braku koncentracji czy o zespole amotywacyjnym. Nie odczuwam jednak żadnej z tych rzeczy, często zanim zapale muszę mieć wszystko z głowy (naukę, zrobione lekcje, posprzątany pokój itd.) dlatego się nie opie****am tylko idę wszystko załatwić. O marihuanie nie myśle jakoś strasznie często (chyba nie częściej niż powinienem). Wolę żeby to było swego rodzaju święto a nie żmudna codzienność. Zastanawiam się jednak czy z uwagi na moje zdrowie skończyć z tym np. na kilka miesięcy czy pozostawić tak jak jest.
PS. Dodam też, że palę stosunkowo mało, nienawidzę wiadra a ostatnio palę tylko dla poprawy humoru (np. nabita na 3 osoby).
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Zdrowe dosyc podejscie do palenia masz ogólnie. Mozesz sobie po prostu sugerować coś, przed paleniem na pewno tez lapales zwiechy albo sie zamyslales ale nie zwracales na to uwagi to moze nawet nie pamietasz ze sie tak zawieszales a jak zaczales czytac ze takie cos moze byc spowodowanie ziolem to zaczałeś na to zwracać uwagę jako cos nadzwyczajnego i spowodowanego paleniem. Ja tak mialem jak wypiłem u ziomka kieliszek jego alkoholu po tym jak przeczytalem o metanolu, zaraz po wypiciu mialem wrazenie ze lekko bolą mnie oczy oraz pogorszył sie wzrok mimo ze to byl na 100% etanol bo jego ojciec pół butelki wy***al i nic mu nie było, nawet sie pozniej dowiedzialem ze to byla nalewka taka którą sie robi z kupnej wódki ze sklepu i dodaje tam jakiś smak.
 
J

Jake Sully

Guest
Ja zacząłem palić jak miałem 17 lat i to było bardzo sporadycznie palenie raz na kilka msc lufka albo butla jakiś joint na 4-5 osób nie miałem żadnych skutków ubocznych. Musisz jednak pamiętać że marihuana uzależnia może nie tak bardzo jak nikotyna ale mimo wszystko... Teraz po 13 latach z mj i paleniu w ostatnich kilku latach z dużo większa intensywnością zdążyło się że paliłem dzień w dzień przed miesiac i wtedy pojawiły się problemy z koncentracją zawiechy np wychodziłem po coś do auto wracałem bez niczego bo po drodze zapominałem po co idę problemy zapominałem co mam kupić itp.itd odstawiłem zioło na jakiś czas i na ten moment nie mam już tych problemów wszystko wróciło do stanu takiego jak powinno być ale czasami jest ciężko wytrzymać bez jaranka jak go nie mam to jeszcze idzie ale jak jest to wytrzymać cholernie ciężko weź to pod uwage zauważyłem że jak nie palę tydzień lub dłużej to chodzę podk***iony łatwo się dwnerwuje ciężko mi się zasypia i budzę się mniej wypoczęty niż jak zajaram masz fajne podejście do palenia traktuj to tak jak traktujesz podchodź do tego jak do czegoś wyjątkowego ja traktuje każde skręcanie/palenie jak rytual
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół