nasiona marihuany

Nawóz na weg

Wyszukiwarka Forumowa:

Colman

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2018
Postów
191
Buchów
15
Witam jakie polecacie nawozy na weg przeważnie stosowałem biohumus czy warto zainwestować np w terra vega od canny lub coś innego?
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Tak warto, no i do tego dolicz ziemię od canny fajnie współpracują.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Witam jakie polecacie nawozy na weg przeważnie stosowałem biohumus czy warto zainwestować np w terra vega od canny lub coś innego?

czy warto? tak jakbys zapytal czy warto zamienic skode na mercedesa. Jak cie stac i sie nim nie roz***iesz to tak.
 

Colman

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2018
Postów
191
Buchów
15
Hehe ok na rośline miesiączną mogę spokojnie dawkować tak jak jest na ulotce czyli 50ml na 10l?
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
mozesz pierwsze podlanie dac 0,5 dawki. Nie przenawoź bo to jest gorsze niz miałaby mieć niedobory.
 

Colman

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2018
Postów
191
Buchów
15
mozesz pierwsze podlanie dac 0,5 dawki. Nie przenawoź bo to jest gorsze niz miałaby mieć niedobory.

Dawać co tydzień nawóz czy rzadziej?Czy jak będę nawoził to mogę w ten sam dzień pryskać rośliny asahi sl?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
daj fotkę tego planta to Ci ktoś podpowie czy nawozić .. nikt nie wie przecież w jakim stadium i jak obecnie wygląda Twoja roślina, dlatego nikt Ci nie powie w jakiej ilości masz stosować nawóz, możesz używać jednocześnie canna vega i asahi
 

Colman

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2018
Postów
191
Buchów
15
U mnie w rejonie ciągle pada i nie chce jeszcze więcej dawać roślinom wody czy można robić oprysk z nawozu canna terra vega?Jeśli tak to w jakiej dawce roślina ma miesiąc czasu i 5 partii liści
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
U mnie w rejonie ciągle pada i nie chce jeszcze więcej dawać roślinom wody czy można robić oprysk z nawozu canna terra vega?Jeśli tak to w jakiej dawce roślina ma miesiąc czasu i 5 partii liści

Możesz zrobić oprysk, zalecana minimalna dawka z opakowania powinna być ok.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół