nasiona marihuany

Co myślicie o tej miejscówce?

Wyszukiwarka Forumowa:

amnezjusz

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
27
Buchów
0
Przez ostatnie kilka dni szukałem miejscówki na 1 spota. Dzisiaj udałem się na obrzeza mojego miasteczka do pewnego lasku. Przesyłam pseudo mapke dla lepszego zobrazowania


Jak widać, dosęp z jednej strony jest odcięty przez rzekę, żeby doniego dojechać trzeba pojechać na skraj miasteczka przejechać przez mostek i dopiero można tam się dostać idąc lub jadac polną trochę zarośniętą drogą. Droga ta jest raczej przejezdna tylko dla traktorów lub terenówki. Obok tej drogi znajdują się gęste krzaczory w wysokości 1-2,5m szerokie na ok 10-15m. Przesyłam zdjęcia. Jak widać, krzaki sa b. blisko tej polnej drogi. Myślę, czy by nie wcisnąć się w te krzaczory i sobie tam jakiejś miejscówki nie zrobić w srodku. Co o tym sądzicie?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
możesz wciskać zależy co tam chcesz dawać. Jakbym już miał tam dawać to między linią lasu a krzakami żeby jednak odstęp od drogi był spory. Kolega 2m od drogi polnej gdzie ludzie jeżdżą rowerami wsadził w krzaki i 2 automaty wyrosły
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
spot przy drodze? nie kupuje tego... chociaż jak wspominam swoje pierwsze spoty to były tego typu i było na farcie do końca zawsze. :)
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
A ha bym zaryzykował. 3 automaty Max
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Coś tam może i można wsadzić ale ja bym tam już nie posadził.... ***neles fest ta mapkę nie ma co, przypał że hej takie dokładne opisy i jeszcze mapa Hehe pewnie już ktoś rozpoznał i będzie czekał na kwiaty
 
Ostatnia edycja:

amnezjusz

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
27
Buchów
0
Coś tam może i można wsadzić ale ja bym tam już nie posadził.... ***neles fest ta mapkę nie ma co, przypał że hej takie dokładne opisy i jeszcze mapa Hehe pewnie już ktoś rozpoznał i będzie czekał na kwiaty

Zanim napisałem, poczytałem trochę forum i to przewidziałem, dlatego z pewnym stopniu ją zmodyfikowałem i obróciłem, żeby było ciężko rozpoznać. Poza tym sam nie wiem jeszcze czy zechce tam posadzić. Na pewno nie więcej niż 2-3.

Mam jeszcze 2 inne miejscówki, o których myśle:
Jest taki pseudo lasek z gęstych badyli i cienkich dzikich wysokich drzewek, z zewnątrz wyglądające trochę jak takie bambusy jak tutaj ............. tylko bardziej gęste, że po wejściu 3m w głąb nie widać, że ktoś jest w środku . Żeby wejść trzeba się przeciskać. Ten lasek a bardziej chaszcze znajdują się przy mało ruchliwej drodze ok 1-2 auta na minute. Dodatkowo na plus że jak popada teren robi się podmokły, lekko bagienny. Nawet jak jest sucho trzeba być debilem, żeby się tam pchać. Jest tam ciemno, ciasno, pełno trawy/ pokrzyw i innego zarośla. Na minus, że wchodząc ktoś z zewnątrz może przyuważyć co może się wydać podejrzane, bo kto normalny wchodziłby miedzy te badyle? Dodatkowo poruszając sie po tym lasku często chrupie pod nogami. Rzadko ktoś tą drogą chodzi, czasem raz na kilka godzin, bo po bokach sa lasy tylko, ale ryzyko jakieś minimalne jest. Ten pseudolasek ma ok 200x200m, można sie zgubić. W środku jest za***ista miejscowka do której ciężko jest trafić. Byłem 2 razy i za każdym razem miełem trudność, żeby ją odnaleźć. Chaszcze te graniczą dalej z normalnym lasem w którym ok 30m dalej od miejscówki widziałem kilka jakby losowo ściętych gałęzi i drzew. Nie były to świeże ścinki ani jakaś masowa wycinka. Jak się wjedzie inną drogą do normalnego lasu, ok 200m od miejscówki jest tabliczka teren monitorowany. W tym lasku z badyli na 100% monitoringu nie ma, bo tak jak pisałem to są głównie cienkie badyle średnicy 2-4 cm. Zdaję sobie sprawę, że bardzo ciężko o idealną miejscówkę. Ta wydaje się naprawdę przyzwoita, ale może ktoś się wypowie, może coś poradzi. Aha po tym pseudolasku poruszają się dziki, są wydeptane ścieżki i miejscami rozkopana ziemia. Da się to jakoś ogarnąć, ale to dodatkowy kłopot.


Druga miejscówka jest przy rzece, można zejść z wału przeciwpowodziowego przejść z 20m lądu, czasem błotnistego jak popada i wejść w drzewiaste wosokie krzaki kilkanascie na kilkanascie metrów zaraz przy wodzie. Na plus, że miejscówka jest oddalona od miasta, ale wałem czasami chodzą mieszkańcy, jeżdzą rowerzyści. Można ich zobaczyć z daleka. Natomiast można podejść nad wode z wędką i udawać wędkarza, a potem zakraść się mykiem w krzaki. Dodatkowy plus, b. blisko wody więc jest czym podlewać. Bardzo duży minus - istnieje duże ryzyko, że woda się podniesie, nawet o metr wysokości i caleje miejscówke tak, że z wody będzie widać tylko czubki drzewek. Myślałem nad patentem, żeby roślinke umieścić w doniczce na styropianowym podłożu i przywiązać ją do drzewa. Jeśli poziom wody by się podniósł platforma utrzyma doniczkę nad wodą. Problem będzie taki, że mogę się do tych roślinnek już nie dostać w ogóle. W najgorszym wypadku gdyby wysoki poziom wody utrzymywał sie przez dłuższy czas roślinka mogła by uschnąć.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

amnezjusz

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
27
Buchów
0
Wklejam zdjęcie miejscówki z tym pseudolaskiem. Tu gdzie stoje znajduje się asfaltowa droga. Tak jak pisałem Przejezdza 1-2 auta na minute. Te krzaki sa gęste, i czasami podłoże jest bagniste. Jak wam doświadczenie podpowiada myślicie że ktoś poza mną miałby jakiś powód, żeby chcieć w te krzaki włażić (pomiajajc, ze ktoś by mnie w nich zobaczył)?

 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Jeśli tam jest asfaltowa droga i tak duży ruch to wystarczy,że ktoś się zatrzyma odlać i wywęszy je,no chyba,że byś je dał tam bardziej w głąb krzaków i wtedy możesz wypielić jakieś małe poletko,ma być mega trudny dostęp a tam każdy może sobie wejść.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
jak to przy drodze, to się komuś na 1 zachce zatrzymać, bądź co gorsza na 2 i co wtedy ? :freak:
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Wklejam zdjęcie miejscówki z tym pseudolaskiem. Tu gdzie stoje znajduje się asfaltowa droga. Tak jak pisałem Przejezdza 1-2 auta na minute. Te krzaki sa gęste, i czasami podłoże jest bagniste. Jak wam doświadczenie podpowiada myślicie że ktoś poza mną miałby jakiś powód, żeby chcieć w te krzaki włażić (pomiajajc, ze ktoś by mnie w nich zobaczył)?


Jeśli serio zdjęcie jest zrobione z perspektywy drogi, to bardzo lipna ta miejscówka. Jakiegoś gratisowego automata na siłe mógłbym tam puścić, ale to tyle.
A co do powodu żeby tam wejść, komuś zachce sie szczać/srać i wyskoczy w krzaki. Nawet chyba raz ktoś na forum opisywał przypadek, ze chciał się odlać przy drodze i wszedł w poletko automatów :D
 

amnezjusz

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
27
Buchów
0
Ale spot jest głęboko wewnątrz :). Mi po wejściu w te badyle zajmuje kilka minut zanim do niego trafie. Jak by mi się chciało szczać lałbym przy drodze a żeby się wysrać na pewno bym nie wchodził w te krzaki a tym bardziej między gęste badyle :sunny:. Ale zakłądajac, że znalazł by się jakiś po*** chcący tam się wysrać to żeby dość na spota musiałby się przedzierać z 50 metrów w głąb o ile szedłby w dobrym kierunku. Na spocie planuje posadzic jakies 3 automaty.
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
wsadzaj automaty, tylko szukaj takie które nie mają intensywnego zapachu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół