nasiona marihuany

Już po lst, ale co zrobić z liśćmi?

Wyszukiwarka Forumowa:

Misiael

New member
Rejestracja
Maj 7, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam mam problem z kalaszkiem. Jest to eksperyment z chińskimi cobami za kilka złotych. Na zdjęciu jest kałaszek w wieku 22 dni od wyjścia na powierzchnię.
Lst już poleciało, ale mam problem z liśćmi. Zastanawiam się czy nie ogołocić kałaszka. Przy lst udało mi się wyciągnąć jakieś 14 topów (pewnie na zdjęciu nie widać). Proszę o poradę doświadczonych użytkowników. Nigdy nie miałem problemu z lisciami. Na zdjęciu mogą być widoczne drobne niedobory jak i nadmiar z tymi problemami poradziłem już sobie.

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/101754/IMG_20190523_205747~0.jpg
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Zostaw jak jest. Liście są bardzo potrzebne i pełnia bardzo ważne funkcje
 

Misiael

New member
Rejestracja
Maj 7, 2019
Postów
3
Buchów
0
Takich rzeczy nie musisz mi mówić. Chodzi mi o konkretne odpowiedzi ścinać nadmiar bo gęsto czy zostawić i giąć jak po***any
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem a za grow się bierzesz. Bless
 

Z.Czaka

Member
Rejestracja
Sty 28, 2020
Postów
7
Buchów
3
Czy podczas treningu LST mogę usunąć kilka zielonych listków ,tak aby szczyty miały więcej światła? Czy nie usuwać?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ogolisz później jak już będą spore kwiaty :p
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
a są już szczyty? pewnie nie więc nic nie obcinaj a jeśli ciąć to ,jak black napisał, jak będzie dobrze kwitnąć
ale to też odradzam,przydadzą sie,nie zaszkodzą
możesz je też odginać
 

Z.Czaka

Member
Rejestracja
Sty 28, 2020
Postów
7
Buchów
3
Dziękuję za info ,wiec nie będę nic usuwał.Tak szczytów jest coraz więcej ,ciągle pojawiają się nowe ,malutkie to cały czas odginam na boki drutami ,tak aby miały dużo światła .
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Z tymi liscmi temat jest kontrowersyjny, ja zrobiłem eksperyment u siebie z defoliacja i myśle, ze na dobre to wyszlo. Super się zagęściły, odbiło sporo małych odrostów ktore normalnie podejrzewam ze zamulały by gdzieś w nizszych partiach.
Sztuka polega na tym aby wiedzieć co ciąć i nie przesadzić.

U Ciebie listki są małe w sumie nic nie przesłania światła.
Na własne ryzyko.

https://www.forum.haszysz.com/showt...k-Herer-2xGorilla-Blue-1x-Chem-Dog-1xCritical
 
Ostatnia edycja:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Sztuka polega na tym aby wiedzieć co ciąć i nie przesadzić.

taka prawda ale jak ktoś nie wie to lepiej niech zostawi..w razie jakiś komedii to liście właśnie pierwsze odbiorą na klate wszelakie przenawożenia czy braki itp.

-------------
no ale zeby ten eksperyment z defoliacją był miarodajny trzeba by miec cos do porównania czyli identyko krzak tylko z liśćmi,prawda?

poeksperymentować można
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
taka prawda ale jak ktoś nie wie to lepiej niech zostawi..w razie jakiś komedii to liście właśnie pierwsze odbiorą na klate wszelakie przenawożenia czy braki itp.

-------------
no ale zeby ten eksperyment z defoliacją był miarodajny trzeba by miec cos do porównania czyli identyko krzak tylko z liśćmi,prawda?

poeksperymentować można

Zgadzam się z Tobą absolutnie.
Ja jestem nowicjuszem, poki co bardziej praktykującym teoretykiem dzięki temu forum, porównuje prace innych ludzi i próbuje wniosku przekładać na to co robie.
Porownać 1do1 poki co nie dam rady, ale poeksperymentować ( poćwiczyć) mozna... :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół