nasiona marihuany

Pobór prądu, cykliczność przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Nie wiem co mam myśleć o tym, że MILICJA Może mieć wgląd do zużycia energii w domu. Cykliczność można jakoś zatuszować( ale to dodatkowe zużycie W) i tak jest duży pobór np z 1000W + reszta asortymentu.
Macie jakieś doświadczenia to napiszcie, a jak ktoś miał pc boxa to niech nie robi spamu.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
a kto pozwoli policji zaglądać do liczników?
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Nie masz się o co martwić. No chyba zebrwoj rachunek za prąd będzie wynosił 15 tysięcy xd
 

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Nie wiem czy pozwoli czy nie pozwoli. Ale może jakieś dane elektrownia przesyła np.jak cykliczność poboru wynosi 18/6. Lampkę mam 1000W +osprzęt więc to jakieś 400/430miesięcznie za Sam sprzęt. + jakieś domowe pierdoły. Chociaż to dom tylko pod tą działalność i pomieszkiwanie od czasu do czasu
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nikt tego nie sprawdza, nie ryj się bo zejdziesz na zawał albo poryje Ci głowę na amen.
 
K

Kannaland

Guest
Nie ma wgladu, ale jak dostanie cynk to moze sobie wglad zazyczyc. Wtedy jak masz liczniki starego typu to nie udowodnia Ci ile miales plantacji na danym adresie, gorzej jak masz elektroniczny licznik to kazda plantacje beda mogli Ci udowodnic. Jak jestes ostrozny to nie masz czego sie bac ;)
 

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
Ja zyje sam w wynajetym mieszkaniu, wiec stwierdzilem, ze nie bede korzystal z lodowki. Kupuje po prostu jedzenie codziennie i niweluje mi sie pobor pradu w porownaniu z czasami, kiedy nie bylo planta. Niby to tylko cfl 250, ale wczesniej tez nie uzywalem wielu urzadzen, wiec zeby wlasciciele nie nabrali podejrzen zrobilem taki myk. Nie powiem, przeszkadza to troche, no ale mozna sie czasem poswiecic :rambo:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół