nasiona marihuany

[SEZ][48x Serious 6] Wilgotny Outdoor 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Siema wszystkim

Swoją przygodę z hodowlą tej zacnej rośliny zacząłem w roku którym założyłem konto na tym forum, mam za sobą kilka udanych sezonów outdoor i tak sobie pomyślałem, że w tym roku założe fotorelkę, żeby człowiek miał co wspominać na stare lata jaki to był kiedyś pie****nięty, że zapie****ał w woderach po lesie nocną porą w towarzystwie dzikich zwierząt i potu płynącego po plecach wywołanego tym lekkim stresikiem i nutką niepewności czy wrócę do domu na kolacje a w tym wypadku na śniadanie jak to się mawia potocznie.

Przechodząc do rzeczy

Występują Panie:
48x Serious 6 od GGS (miało być mniej ale przy tak dobrej kiełkowalności żal było wyrzucic, pozdro [MENTION=73812]grzes[/MENTION] )

Podłoże:
Skrzynie o pojemności 150-200l wypełnione kozacką mieszanką opracowaną przez naszego kolegę z forum [MENTION=75024]delavega[/MENTION], serdecznie polecam tj: Compo Sana, dolomit, bat guano, hydrożel

Nawozy:
Tylko opryski z uwagi na brak potrzeby podlewania kwiatów dzięki podmokłemu terenowi
asahi
superthrive
tytanit
pk 13/14

Treningi:
FiM, LST, łamanie

Panie wysadzone do miejsc docelowych 14 maja. W dużych skrzynkach po 3 w mniejszych po 2,
część z uwagi na brak miejsc VIP(35miejsc w 14 skrzyniach) trafiły do doniczek ok 25l.

Zdjęcia z 20.05

normal_20190520_220658.jpg



normal_20190520_220637.jpg







POZDRO I OBY Z FARTEM!!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Liczę, że sprawdzi się również u Ciebie :) jak w końcu rozwiązałeś kwestię dna w skrzyniach?
Jak nastaną upały to ciekawe czy da radę bez podlewania.

Podłoże wg mojego przepisu, pestki grzesiowe z moich klonów - będę z przyjemnością zaglądał co tu się dzieje :)
Powodzonka!
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Ładnie lecisz , podziwiam Cię za czas poświęcony w przygotowanie tego wszystkiego .
Lecę podobnie , skrzynki 40x40x40m samoróbki be dna które stoją na styropianie.
Pozdrawiam
 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Liczę, że sprawdzi się również u Ciebie :) jak w końcu rozwiązałeś kwestię dna w skrzyniach?
Jak nastaną upały to ciekawe czy da radę bez podlewania.

Podłoże wg mojego przepisu, pestki grzesiowe z moich klonów - będę z przyjemnością zaglądał co tu się dzieje :)
Powodzonka!

Na dno poleciał styropian grubości 10cm gęsto powiercony wiertłem fi12, całkowicie odizolował powstałe dno skrzyni od stojącej wody, a jak się go tak mocniej docisnęło to woda wlatywała przez dziurki, także pod ciężarem medium na dnie powinno być spoko i mam takie przeczucie że nawet w najgorsze upały dadzą rade!!(o ile przyjdą w tym roku heheh)
A jedna skrzynia zasypana na surowo bez niczego, sprawdzimy te Twoje obawy o gniciu heheh ;)

Ładnie lecisz , podziwiam Cię za czas poświęcony w przygotowanie tego wszystkiego .
Lecę podobnie , skrzynki 40x40x40m samoróbki be dna które stoją na styropianie.
Pozdrawiam

Ziomuś skręcać deseczki na działeczce przy piwku to była przyjemność, ciężej to tam było zatargać jak sie domyślasz hehehe
U mnie 40x60x60 większość a reszta tak jak mówisz ;)
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Ziomuś skręcać deseczki na działeczce przy piwku to była przyjemność, ciężej to tam było zatargać jak sie domyślasz hehehe
U mnie 40x60x60 większość a reszta tak jak mówisz ;)

W moim wypadku pocięte elementy , kwadraty 40x40 zaniosłem na spota po czym skręcałem to wszystko na miejscu .
Wyglada to w ten sposób :)
displayimage.php
[/url][/IMG]
Pozdrawiam .
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
[MENTION=75855]amatorek[/MENTION]
kolega ma z suchego drewna o ile dobrze widze, a ty masz płyty osb, te k***y łapią wilgoć i może być lipa
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Uwielbiam takie mężne i zuchwałe przedsięwzięcia! :flower:
Jak Ty to chłopie tam zaniosłeś? 35 skrzyń i jeszcze zawartość do nich... szacunek;
Jak tak się zastanowię - co ja wyprawiam i czytam co tu koledzy po fachu piszą, to myślę że spokojnie mogłaby być organizowana specjalna edycja strongmenów -outdoor grower edition i różne konkurencje - spacer growera, na każde ramię po 100L mieszanki glebowej i po grzązkim terenie w kaloszach jazda <rotfl>

Kibicuję i z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy!
Napisz proszę też jak sobie radzisz z pleśnią w tym terenie.

Pozdrawiam.
Tymczasem.


edit: czeski błąd (35 miejsc w 14 skrzyniach)

 
Ostatnia edycja:

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Uwielbiam takie mężne i zuchwałe przedsięwzięcia! :flower:
Jak Ty to chłopie tam zaniosłeś? 35 skrzyń i jeszcze zawartość do nich... szacunek;
Jak tak się zastanowię - co ja wyprawiam i czytam co tu koledzy po fachu piszą, to myślę że spokojnie mogłaby być organizowana specjalna edycja strongmenów -outdoor grower edition i różne konkurencje - spacer growera, na każde ramię po 100L mieszanki glebowej i po grzązkim terenie w kaloszach jazda <rotfl>

Kibicuję i z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy!
Napisz proszę też jak sobie radzisz z pleśnią w tym terenie.

Pozdrawiam.
Tymczasem.

14 skrzyń kolego, proszę czytać uważnie hehe co daje nam 7 kursów po 1 na każdą rękę, jako że skrzynie nie miały dna to ten spacer growera był całkiem wygodny. Grunt to dobry chwyt hehe.
No z mieszanką było troche ciężej ale Compo Sana jest bardzo lekka, worek 40l waży koło 10 kilo - śmiało można tachnąć 3 na jeden kurs, a jak ktoś by się wyposażył w plecak turystyczny taki w góry to i 5 by szarpnął heheh. Ja akurat koło 2000l tam zatargałem... Ale Panowie po fachu... dobrze wiemy, że to się opłaca ;)

Jeśli chodzi o pleśn nie odczuwam dużej różnicy w porównaniu do suchych terenów jeśli wszystko jest odpowiednio doglądane i psikane, u mnie Topsin i Amistar na zmiane, te środki w zupełności wystarczą, wiadomo że trafiają się pojedyncze ogniska ale wtedy odpowiednio szybko trzeba reagować

Pozdrowki
 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Siema

Na wstępie pragne wspomnieć o komarach, które pojawiły sie na spocie a w tym sezonie jeszcze ich tam nie było! *****e rządne krwi były i siepały przez kurtke i kominiare równo... Pora wyposażyć się w jakiś sprytny szprej, może ktoś polecić jakiś na prawde dobry? Bo zwykle korzystałem z jakiś marketowych brosów, offów ale niektórym to nie przeszkadza i ***ią fest i tak.

Minął tydzień i mimo chujowej pogody coś tam idzie... Niektórym poleciały główki ale przy następnej wizycie planuje na większości zastosować trening naszego forumowego wuja z Ameryki niejakiego Bena. Tego Pana chyba już z nami nie ma ale pozdrawiam praktykantów tej techniki!
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?27343-Jedno-cięcie-4-główne-topy-by-Uncle-Ben

Dziewczyny dostały oprysk Asahi 0,5ml/l i przędziora - zapobiegawczo, może k***y na plecach komarów przyfrunęły <lol2>













POZDRO I DO NASTĘPNEGO!!
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Siema

Na wstępie pragne wspomnieć o komarach, które pojawiły sie na spocie a w tym sezonie jeszcze ich tam nie było! *****e rządne krwi były i siepały przez kurtke i kominiare równo... Pora wyposażyć się w jakiś sprytny szprej, może ktoś polecić jakiś na prawde dobry? Bo zwykle korzystałem z jakiś marketowych brosów, offów ale niektórym to nie przeszkadza i ***ią fest i tak.

Ktoś z forum mi polecił spray Mugga bo chciałem coś na kleszcze, to zamówiłem Mugga 50% (najmocniejsze dostępne stężenie), mogę polecić, nic mnie nie gryzie, nie dotyka, czy to komar czy kleszcz czy inne chujki. Must-have przy odwiedzaniu spota ;)
Powodzenia.
 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Siema

Fotki sprzed kilku dni, pogoda je rozpieszcza. Rosną jak po***ane także odwiedził je Wujek Ben, na większości poleciał, niektóre FiM.
Oprysk Asahi 1ml/l

Nie ma co tu dużo pokazywać, ciekawiej będzie przy następnym upie jak sie rozkrzaczą troszku



I pytanie do doświadczonych userów, czy to przez te upały?(od kilku dni ponad 30 stopni, czasami 35 wy***ało w samochodzie)
Czy może jakiś niedobór?








Dodam, że tylko u nielicznych się to pojawiło. I tylko na jednym piętrze raczej jak widać na fotkach

POZDRO NASTĘPNY UP JUŻ BARDZIEJ KRZACZASTY BĘDZIE HEHEH:meksyk:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dziwnie te liście wyglądają, niedobór to to nie jest bo kolorek jak trzeba, może coś w korzeniach buszuje. U mnie też niektóre rośliny trochę liście pogięte. W tamtym roku też tak było i potem jak w połowie czerwca się panie bujnely to znikło :)
 

OutlawFarmer

Active member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
28
Buchów
1
Siemano ! Ładny start widze , że u wiekszości w tym roku komarów na#$@oliło jak tralala napierają w opór ale jest dobra metoda spryskać się wywarem z czystku lub ewentualny produkt z apteki na komary..

Jeśli chodzi o panny to spoko lecą będe zaglądał ja już od dawna na forum tylko do starego konta nie mam dostępu , u mnie pogoda też nie rozpieszczała z początkiem ale jedna wariatka wskoczyła tydz. Temu na flo a reszta pafów po 50 cm ma więc tylko oby do :harvest::harvest::harvest:<coolpalacz> pozdrooo !
harvest
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
W nawiązaniu do komarów i ogólnie dokuczliwych organizmów w trakcie pracy na podmokłym terenie - polecam zastosować też ochronę mechaniczną: kapelusz przeciwdeszczowy typu boonie hat + moskitiera nakładana na kapelusz, w taki sposób rant kapelusza utrzymuje siateczkę w bezpiecznym dystansie od głowy. Trochę jak pszczelarz ale przynajmniej nie muszę odganiać z czoła, ani strzelać się dłonią w kark.
Na moich spotach występują też w dosyć dużym natężeniu również gzy- wyjątkowo duże- wtedy nie mam wyjścia i muszę wybrać grubszy mundur i rękawice skórzano-materiałowe moro.

Skrzynie pełne skarbów się zapowiadają na koniec wakacji.
Powodzenia.
Tymczasem.
 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Siema

Coś tam się bujnęło po ostrych cięciach. Od kilku dobrych dni ponad 30st i praktycznie zero opadów.
Jak tak dalej pójdzie to bagno wyschnie w ch*j, już teraz jest tam bardzo mało wody :pl:

Miałem nie podlewać z nadzieją, że dziewczyny będą zaciągać wode z gruntu ale paranoiczne myśli wzięły góre
i ostatnim razem zatargałem 50l wody. To i tak mało ale zawsze coś w oczekiwaniu na fest burze.

Foty













Doniczkowce też dają radę, one nie były podlewane przez miesiąc ani razu, stoją 5cm zatopione w gruncie:



GORĄCE POZDROWIENIA DLA CAŁEJ CAŁOGI HASZYSZ!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół