nasiona marihuany

[SEZ][48x Serious 6] Wilgotny Outdoor 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
W pobliżu żadnego źródła wody nie masz? Kop głęboki dół ;)

Jak nastaną upały to ciekawe czy da radę bez podlewania.

Ciekawe, ciekawe hehe no ale serio wykopałbym duży dół jako studnię. Dalekie kursy z wodą jeśli potrzeba jej dostarczyć zadowalającą ilość to nie jest przyjemny spacerek.
 
Ostatnia edycja:

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Mądry Polak po szkodzie.. hehe. A może dałyby radę bez wody... To tylko moje obawy żebym któregoś razu nie zastał tam dętek powykręcanych. Po tym sezonie będę wiedział bo jednej skrzyni w ogóle nie podlewam ;)

Tak czy siak na następny sezon zakopie tam beczke 200 litrow albo ze dwie... Bo nie wyobrażam sobie wykopać tego dołu na tak grzązkim terenie bez użycia jakiegoś stabilizatora żeby to się nie zapadało w piz*u
 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
860
Odznaki
1
Jak masz podmokly teren to wykop dolek jak gadaja inni. Tez mam planty na podmoklym terenie, ziemia wysycha w dole zostaje na dlugi czas duzo wody.
 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Siema

Panowie w szoku jestem co się odpie****a w tym sezonie.:dance: Pogoda tak rozpieszcza, że każde odwiedziny na spocie to najpierw spore zdziwienie a potem ogromna radość przy podchodzeniu do kolejnych skrzyń. Na tych zdjęciach dziewczyny mają miesiąc i 2 dni, dodam że były narażone na stres przez cięcie na Bena.

To dopiero miesiąc a w skrzyniach już się robi bardzo ciasno.

Te najbardziej jurne zostały połamane, nie chce żeby porosły za wysokie bo same skrzynie podnoszą je o 60cm a ciężko by rozstawiać drabine na takim terenie

Foty:











Szczególnie niezły progres widać na doniczkowcach w stosunku do poprzedniego upa - są po fimie bez bena



POZDRO WARIATY!!
 
Ostatnia edycja:

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Witam

Minęły 3 tygodnie, tak długi czas przyniósł solidne efekty.
Dziewczyny są nieustannie łamane, popalikowane i tak jak kilku fachowców na tym forum wspominało trzeba przyznać, że akurat one lubią przemoc.

Dzięki jeszcze raz [MENTION=75024]delavega[/MENTION] za polecenie Twojej mieszanki. Takiego czegoś to ja sie nie spodziewałem, a jeszcze sporo przed nimi

Dziewczyny w skrzyniach nie wykazują nawet mikroniedoboru. Natomiast doniczkowe widać, że robią się powoli głodne

Prosiłbym o opinie kogoś doświadczonego czym to najlepiej pryskać żeby zapewnić im jak najlepsze warunki do końca
Wydaję mi się, że jakiś NPK który śmiało można dolistnie zapodać, bo głównie widać niedobory azotu?




























DONICZKOWCE:

















POZDROWIENIA DLA ZAŁOGI I OBY DO :harvest: !!!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
No ładne są! Będzie grubaśnie hehe zbijaj już drabinę żeby to ogarnąć :) tyczki też pewnie przydadzą się dłuższe. Powodzenia. Na flo będzie rozpie****.
Jeśli chodzi o seriousy to one dość łakome na azot są. Co do pryskania to nie polecę nic bo nie korzystałem z nawozów w szpreju ale jeśli chciałbyś do podlewania to bierz coś od advanced nutrients. Nie są tanie ale wydajne i przy uzupełnianiu takich niedoborów u S6 sprawdzały się wybornie.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Jak będzie dobry rok i nic nie spie****isz po drodze ani nie stanie sie nic złego to bierz urlop na żniwa bo kosa troche ci zajmie a zwłaszcza otrymować 48 roślin-zejdzie sie trochę zwłaszczajak dużo będzie do cięcia w tym samym czasie. Jak miałem 35 szt to dobry tydzień siedziałem na wiadrze w krzakach z sektorem w ręku. Powodzenia.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Będą monstery tu jak u Chipsa rok temu:crazy:

Buduj tam rusztowanie bo drabina nie wystarczy :woohoo:

Z fartem ziomek do końca :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół