nasiona marihuany

[8m2 + 1,44m2][3,33kW][LED][ORGANIC] OG Kush, Chocolate Mint OG, White Russian, Cheese, Tropicana Cookies F3

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja bym zostawił męskiego Tropicanna Cookies, ale tylko dlatego że to bardziej "egzotyczny" strain.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
A ja bym wybrał najładniejszego męskiego po prostu, bo pylic jakąś miernotą to trochę bez sensu
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
No zobaczymy, na ten moment mam już 2 wyciągnięte męskie tropicany do wy***ania i potencjalnie dwóch kandydatów na dawcę nasienia - jednego WR i jednego TC - są najniższe i łodygi pachną żywicznie, a nie trawiasto konopnie. Kieruję się w sumie poradnikiem napisanym przez [MENTION=75896]De'ath[/MENTION]. Fajnie by było jakby się jeszcze szron na którymś pokazał i będzie wyłoniony krejzol tatuś :3
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
aktualizacja 2

Witam serdecznie​

Dzisiaj króciutko. Wyłoniłem tatusia, a został nim Tropicana Cookies. Stało się tak dlatego, że Rusek nie wyróżniał się jakoś specjalnie na tle Tropicany i doszedłem do wniosku, że w takim razie lepiej lecieć TC F4, bo jak powszechnie wiadomo, z F4 to już niedaleko do F5 XD no i będą crossy Tropicana Cookies x White Russian. Jest jeden tatuś na cztery laski do zapłodnienia, dobry haremik mu tam urządziłem ;3


Także 5 krzaków zostało na 1,44



Nie przesadzam do większych doniczek już, podlewam to samą wodą odstaną i w zasadzie to czekam na pestki, których chyba powinno wyjść całkiem sporo jeśli się wszystko uda.

A w dużym namiocie zapie****ają do przodu jak po***ane wszystkie. Dużo wigoru mają ;)




Pozdrawiam ;)
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Witam
Kozak projekt jak i poprzednie, podglądam systematycznie Twoje growlog'i . Wiele się z nich uczę. Fajnie że ktoś na forum leci na takiej powierzchni w dodatku bio uprawa będę śledził do końca.
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
No jest pięknie. Tatuś bardzo przystojny ;) Twoje projekty to to arcydzieło;) pozdrawiam
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
W przyszłym tygodniu zrobię upka, trochę z***alem bo dwie lampy się świeciły 24h :/ przez to panny były na ciągłym wegu, a kilka to w sumie i na rewegu... mają z 1.5m wysokości i dopiero zaczynają flo... XD
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Haha czyli szykuje się ostre łamanie w twoim namiocie a raczej małej hali uprawowej :jaraczz:
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
aktualizacja 3

Siemaneczko wszystkim !

Przepraszam za długą nieobecność, ale ku**a z***ałem po całości i musiałem walczyć mocno. Otóż po przełączeniu wszystko było git, dopóki ku**a zauważyłem, że minęło z 10 dni, nic nie kwitnie, a niektórym pannom załączył się reweg... No i wtedy już wiedziałem, zbadałem wszystkie czasomierze i ku**a dwa były na Manual On cały czas. Jak to zobaczyłem to się bez kitu prawie popłakałem XD Generalnie wszystkie panny po prawilnym już przełączeniu miały ok 1,7-8m wzrostu :p Także wyobraźcie sobie co się potem działo. Teraz najmniejsze mają tyle, a największe zostały połamane gdyż już mi lampy parę szczytów popaliły. Ogólnie jest przeokrutna dżungla w środku. Będzie walka z pleśnią na pewno.

Ale to co mnie cieszy, że suki ruszyły z kopyta i tworzą całkiem ładne topy i pachną dobrze i się szronią. Nie wiem, który dzień flo, na oko tak 2 tydzień, ale ku**a pogubiłem się całkiem w tym już i nie mogę określić xd
Najbardziej szronią się i najszybciej budują topy ruski od seriousów.

Dobra, fotki, o rozdziale na odmiany to zapomnijcie na ten moment XD













Tyle co Tropicanę po rewegu jestem w stanie opisać XD






















Jak widzicie lampy mam już przyczepione do sufitu, a namiot ma 2,2m wysokości :D
Generalnie bardzo fajnie topy się budują, widać po nich, że raczej będą grubaśne, także to mnie cieszy. Gorzej z ogarnięciem eleganckim tego wszystkiego.
W następnym upku zapodam coś z małego namiotu, tam mi się całkowicie udało zapylanko, także będzie Tropicana Cookies F4 i TC F3 x White Russian.

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za mocno chaotyczną relkę ;)
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
To teraz jasiulku będziesz miał spota outdoorowego pod dachem.... Już widzę oczami wyobraźni jakie tam wielkie topy będziesz mial
 

punus

Member
Rejestracja
Lut 20, 2018
Postów
21
Buchów
0
Siema Jasiul3c , mógłbyś napisać jak tam sytuacja wyglada. Zaliczyłem taka sama wtopę jak ty z lampami i zastanawiam się jak to będzie wyglądać . Mam teraz ponad 2 metrowe drzewa w pokoju. Możesz wrzucić jakieś foto. Zauważyłeś jakieś skutki uboczne oprócz wzrostu?
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Siema Jasiul3c , mógłbyś napisać jak tam sytuacja wyglada. Zaliczyłem taka sama wtopę jak ty z lampami i zastanawiam się jak to będzie wyglądać . Mam teraz ponad 2 metrowe drzewa w pokoju. Możesz wrzucić jakieś foto. Zauważyłeś jakieś skutki uboczne oprócz wzrostu?

no generalnie jest mocno xd ch***wo sie topy po rewegu budują niestety, jest sporo takich mioteł. Na szczęście nie wszystkie panny to dotknęło i jest sporo w ch*j wielkich eleganckich topów. ale nie ogarniam mocno tego grow. Jest jak w dżungli, ciężko się poruszać, panny się kładą po sobie, na starcza mi czasu na ogarnięcie tego i szczerze to chcę już powoli skończyć to. Jak się wk***ię to wszystko pójdzie na ekstrakt XD

 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
O Panie, sowite szczyty wyrosły ci tam. Jak ja chętnie bym tam spędzał czas :D wynik pewnie też powali, jakiś faworyt na te chwilę?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół