nasiona marihuany

[8m2 + 1,44m2][3,33kW][LED][ORGANIC] OG Kush, Chocolate Mint OG, White Russian, Cheese, Tropicana Cookies F3

Wyszukiwarka Forumowa:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Dzień dobry wszystkim ;)

Witam w mojej kolejnej fotorelacji.​

Namioty:
1x 8m2
1x 1,44m2

Oświetlenie:
5x Spectrolight 400W
4x Luckygrow 330W

Fotoperiod:
24/0, 18/6 - weg
12/12 - flo

Wyciąg:
1x TT Vents 1300 m3/h + Canfilter fi250mm 1200-1400 m3/h

od chu*a mieszających

Medium: Biobizz lightmix/Perlit 50:50
Nawozy: Zestaw od BioTabs + Bat Guano od Guankalong
Nawadnianie: 28x15L Autopot, zbiornik 225L

Co sadzimy tym razem:

9x OG Kush od Bulk SeedBank fem
4x Cheese od Bulk Seedbank fem - mam nadzieję, że trafi się jakieś grubaśne pheno jak w przedostatniej relce
5x Chocolate Mint OG fem od Humboldt Seeds Organisation

a sytuacja z regami wygląda tak, że na ten moment w dużym namiocie jest:

6x White Russian od Serious Seeds
0x Tropicana Cookies F3 od [MENTION=7378]cheton[/MENTION]


Już tłumaczę jak to wygląda. Wega było ponad 5 tygodni, po tym czasie wszystkie femki poszły do dużego namiotu, a w 1,44m2 przełączyłem światło dla regów aby się określiły. Po takim wegu panny zaczęły się określać z dnia na dzień, także właściwie 2 dni po przełączeniu w***ałem już 6 rusków do dużego gdzie aktualnie świeci 18/6 i tak będzie do momentu, w którym nie będę miał kompletu w 8m2. Chciałbym mieć większe rośliny niż ostatnim razem.

Z tropican, które sadziłem na ten moment 3 okazały się facetami, a reszta się jeszcze nie określiła, także czekam. mam nadzieję, że te 4 brakujące rośliny w dużym boxie to będą właśnie one.

Jeśli zostaną jakieś panienki, które nie znajdą swojego miejsca w 8m2, to zostaną w małym namiocie i zostaną zapylone albo przez jakiegoś krępego rosjanina, tudzież tropicanę. Plan jest żeby zrobić trochę regularnych pestek Tropicana Cookies F4, Tropicana Cookies x White Russian lub White Russian x Tropicana Cookies bądź też White Russiana F1

Dobra koniec pie****enia.

Tak wyglądały w poniedziałek 20.05






To co zostało na ten moment w małym namiocie, w górnej części po prawie 3 męskie tropicany, po lewej 2 męskie White Russiany, reszta na dole nieokreślona.



bryłki





i to co się dzieje aktualnie w dużym namiocie






Jak już wszystko będzie elegancko ogarnięte i będę wiedział co jest gdzie to pooznaczam wszystko elegancko co gdzie rośnie. Liczyć dni też zaczniemy od FLO 1 bo teraz to nie ma co.

A tymczasem pozdrawiam serdecznie i zapraszam do oglądania​
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Jak zwykłe grubo lecisz!!! Pozdrowionka Jasiu
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Długi weg dosyć ale chyba standardowo u Ciebie? Jak będziesz czekał na okreslenie pozostałych to w 40 dniach się zamkniesz hehe
Nadal ten sam trening uskuteczniasz czy coś zmieniasz?

Powodzenia :)
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Długi weg dosyć ale chyba standardowo u Ciebie? Jak będziesz czekał na okreslenie pozostałych to w 40 dniach się zamkniesz hehe
Nadal ten sam trening uskuteczniasz czy coś zmieniasz?

Powodzenia :)
No ostatnio coś z***ałem z wielkością doniczek i długością wega i przełączaniem także tym razem troszkę inaczej.
trening lecę ten sam, nie ma co kombinować za bardzo jak się sprawdza, może zostawię parę odrostów co by miały światło ale to zobaczymy. Dzięki !
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
751
Buchów
481
powiedz mnie tylko, co Ty robisz z tym calym ziolem? :p
 

Miyagi

Active member
Rejestracja
Mar 11, 2018
Postów
32
Buchów
0
Witam , zasiadam do obserwacji :)
Jak wysoko trzymasz spectro na początku i jak to wyglada pozniej ?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
751
Buchów
481
Wielka Organizacja Świetnych Palaczy. :p to ja rozumiem.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
wow, widzę że motto przewodnie to albo grubo albo wcale :)
super, osiem metrów kwadratowych robi na mnie dosyć spore wrażenie tym bardziej jeśli chodzi o taki sprzęt
podpowiedz mi proszę jaki to 'ten sam trening co zwykle' ?
Korzenie też tam ładnie obrosły w bryłę, elegancko lecisz kolego, już na tym etapie nie mogę się nadziwić więc ciekawe jak będzie pod koniec jak topy już będą tydzień przed ścinką ! :)
Będziesz robić jakieś cięcia - czy jest w ogóle sens na takim metrażu robić toping oraz czy nie obawiasz się o zbytni ścisk?
podpowiedz też na ile czasu Ci starcza ten zbiornik 225L

Będę zaglądał na pewno, ciekawy jestem całego progresu, życzę Ci tylko powodzenia bo z tego co widzę szczęścia masz już pod dostatkiem :)
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Wszystkie odpowiedzi na swoje pytania odnajdziesz w poprzednich moich fotorelacjach, polecam sobie przejrzeć ;) Jest tam info, jaki trening, na ile starcza zbiornik, jak wysoko trzymam lampy, jakie odżywki etc.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
aktualizacja 1

Siemaneczko !

Udało się zgromadzić 28 panien w dużym boxie. W ogóle jestem zadowolony, że taki duży damski drop rate tym razem. Z ponad 20 regów, tylko 6 facetów - 2 WR, 4 TC. Także zostały mi 4 dziewczyny ( chyba pół na pół TC z WR ) i 6 facetów. I teraz rozkminiam jak lepiej to zrobić czy zostawić faceta WR i mieć crossy WR x TC i WR F1 czy zostawić faceta TC i lecieć TC F4 i TCxWR, pytanie do kogoś bardziej doświadczonego w robieniu pestek, co się lepiej skrosuje?

Także lecimy z taką ekipą:
9x OG Kush
8x White Russian
5x CM OG
4x Cheese
2x Tropicana Cookies F3

Trochę ciepło mam bo ok 31 stopni i poniżej 40% RH ale pannom to jakoś nie przeszkadza. Dzisiaj odpaliłem tanka i była mała powódź bo jeden z kraników stopujących na końcu węża był połowicznie odkęcony xd Ach ten autopot. Także podejrzewam, że niedługo to RH wzrośnie i temp powinna się ustatkować na jakichś 28-29, będzie git.


to co jest na 1,44m2






CM OG





Cheese



White Russian



OG Kush



na tym jest i ML i wuj ben, fajnie równo się ułożyło



Tropicana Cookies





Całość







Przełączyłem światło w poniedziałek na 12/12, od przyszłego tygodnia pewnie zaczniemy liczyć flo, wszystkie się już określiły ;)

Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół