nasiona marihuany

[8m2 + 1,44m2][3,33kW][LED][ORGANIC] OG Kush, Chocolate Mint OG, White Russian, Cheese, Tropicana Cookies F3

Wyszukiwarka Forumowa:

Pableski

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2019
Postów
41
Buchów
0
Witam zamierzam zakupić ledy do mojego 4m2 namiotu. Czy mógłbyś z doświadczenia powiedzieć mi co będzie lepszym wyborem twoim zdaniem, Spectrolight 400W
Czy Luckygrow 330W? Bo widzę że u Ciebie to jest naprawdę za***iscie. Oczywiście dziękuję z góry pozdrawiam.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
ku**a milion razy ten temat był już przerabiany.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Proszę o spokój bo zaraz zastosuję kartki :freak2:
Jak tam po tygodniu? Trochę nabrały masy dziewczyny? Dawej jakiegoś obszerniejszego upa :)
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Kolego Delavego ja jestem bardzo spokojny xd Ale wypowiedziałem się już na temat tych lamp niejednokrotnie w wielu tematach i człowieka potem krew jasna zalewa jak widzi po raz kolejny to samo pytanie. Nie no na masę to nie narzekam ogólnie bo jest masa masywnych topów, że się tak wyrażę xd tylko poprowadzone wszystko nie tak jak chciałem. Coś tam bazgrnę pewnie, ale przy tym grow wszystko bez entuzjazmu u mnie
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Głowa do góry i napieraj do przodu. Nie każdy grow będzie taki jak ten z caramelami hehe
Wiem o czym mówisz. Człowiek już by chciał następny projekt zacząć od nowa a trza skończyć coś z czego nie jest się do końca zadowolonym bo nie wszystko idzie jak byś chciał hehe no ale przecież trza mieć charakter!
 

Pableski

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2019
Postów
41
Buchów
0
Jak najbardziej rozumiem twoja frustrację:) powinienem trochę inaczej zinterpretować moje pytanie. Oczywiście przeczytałem wcześniejsze wszystkie posty Twoje przed tym jak zadałem to pytanie aczkolwiek to jest kolejny grow pod tymi lampami no i równocześnie większe doświadczenie z nimi z Twojej strony, także poprostu pomyślałem że może masz jakieś nowe spostrzeżenia co do ledow:) pozdro
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Spoko, ja bym brał chyba luckygrow. Tańsze, mniej awaryjne, podobna wydajność, więcej żywicy.

---------- Post Zaktualizowany 20:58 ---------- Data pierwszego postu 20:56 ----------

Głowa do góry i napieraj do przodu. Nie każdy grow będzie taki jak ten z caramelami hehe
Wiem o czym mówisz. Człowiek już by chciał następny projekt zacząć od nowa a trza skończyć coś z czego nie jest się do końca zadowolonym bo nie wszystko idzie jak byś chciał hehe no ale przecież trza mieć charakter!

Po tym grow robię krótką przerwę chyba albo zmniejszam moc o połowę bo mam takie wrażenie, że im więcej upraw tym mniej wiem xD plus ciężko mi być w miejscówce codziennie i nie jestem w stanie należycie tego ogarnąć. Rozleniwiły mnie te biotabsy też, człowiek myśli, ze to nic nie trzeba robić przy tym..
 

Jakub-1994

New member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
3
Buchów
0
Siema, mógłbyś podać ile mają wzrostu licząc od rantu doniczki? Poooozdrawiam
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Tak dla skwitowania tylko,

Wyszły ok ~1900
Najlepsze: tropicana Cookies F3 od Chetona i Choclate Mint Og od Humboltow. Ruski i reszta spoko, ale klasa nizej od tych dwóch pierwszych. W każdym razie winy nie zwalałbym na geny tylko na mnie i kaszany, które popełniłem przy tym grow. Fot suszu i jak reszty tego pie****nika nie posiadam. Także sorki za za***ke, uracze was niedługo czymś nowym.

Pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół