nasiona marihuany

Auto [5x Critical, 3xSuperskunk, 2xLSD]

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cototonie

Guest
slonce swieci im praktycznie od 8 rano do jakiejs 20 kiedy zachodzi, nie przestawiam ich bo chyba nie ma szans znalezc lepszego miejsca, a co do starania sie aby mialy slonce caly dzien to wiadomo, ze tak. Z racji, ze to jest moja pierwsza uprawa to jest jak z pierwszym dzieckiem, nawet martwie sie o zbyt mocny deszcz, wiem, ze przesadzam ale no nic na to nie poradze haha :freak:
 
Ostatnia edycja:
C

cototonie

Guest
Ktos mi moze doradzic czy oplaca sie na nich robic lst? Nie sa zbyt wycofane w wegu?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
LST nie zacofa Ci wegetacji...załączę Ci poniżej coś o LST. Dostałem taką radę kiedyś od pewnego Pana "NK" tu na forum, przy okazji pozdro dla niego gdziekolwiek się podziewa bo gość konkretnie pomógł kiedyś zakumać.

To tak:

Trening Lst można prowadzic do 1 msc przed zbiorem i bez żadnych obaw o stress bo to kolejna bzdura. Treningi pobudzają wydzielanie auksyn i enzymów grzybobójczych i wręcz trzeba je kontynuować po indukcji, to że wielu pisze że treningi tylko do indukcji jest wynikiem braku doswiadzczenia, strachu przed nieznanym, i jeszcze raz braku doświadczenia.Trening lst po indukcji znacznie minimalizuje ryzyko ataku pleśni, dzieje się tak ponieważ, roślina zmuszona jest do wytwarzania, rozbudowy kolejnych wiązadeł, skutkuje to hamowaniem głównych topów, a namnażające enzymy chronią rośline samoczynnie. Taka kontynuacja treningu po indukcji zapweni wam dużo mniejszych szczytów ale wolnych od pleśni. Chyba nie ma nic bardziej wk***iającego jak ogromny piękny szczyt zaatakowany szarą eminencją


Sezony na twoim miejscu bym teraz ciachnął FIM przed przesadzaniem, zaś Auto już coś naginał, niby są małe ale odrostów coś jest.
 
Ostatnia edycja:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Barneys farm, na Ganja farmer dostajesz do zamowienia powyzej 70 zl dwie pestki, masz do wyboru sposrod kilku odmianek

Zasmucę Cię kolego. Niestety. To jest odmiana nie-auto. I ta odmiana, jak Ci dojdzie w naszym klimacie to dostajesz order uśmiechu. Ja miałem kiedyś 2 LSDiki i trzymałem bodajże do końca października i ledwo co dojrzały. :( Trochę było z tego jazdy, ale to nie było to - palenie niedojrzałe, mało itp.
 
C

cototonie

Guest
Zasmucę Cię kolego. Niestety. To jest odmiana nie-auto. I ta odmiana, jak Ci dojdzie w naszym klimacie to dostajesz order uśmiechu. Ja miałem kiedyś 2 LSDiki i trzymałem bodajże do końca października i ledwo co dojrzały. :( Trochę było z tego jazdy, ale to nie było to - palenie niedojrzałe, mało itp.

Przeciez napisalem przy ostatniej fotorelce, ze to sezony

---------- Post Zaktualizowany 13:56 ---------- Data pierwszego postu 13:05 ----------

LST nie zacofa Ci wegetacji...załączę Ci poniżej coś o LST. Dostałem taką radę kiedyś od pewnego Pana "NK" tu na forum, przy okazji pozdro dla niego gdziekolwiek się podziewa bo gość konkretnie pomógł kiedyś zakumać.

To tak:

Trening Lst można prowadzic do 1 msc przed zbiorem i bez żadnych obaw o stress bo to kolejna bzdura. Treningi pobudzają wydzielanie auksyn i enzymów grzybobójczych i wręcz trzeba je kontynuować po indukcji, to że wielu pisze że treningi tylko do indukcji jest wynikiem braku doswiadzczenia, strachu przed nieznanym, i jeszcze raz braku doświadczenia.Trening lst po indukcji znacznie minimalizuje ryzyko ataku pleśni, dzieje się tak ponieważ, roślina zmuszona jest do wytwarzania, rozbudowy kolejnych wiązadeł, skutkuje to hamowaniem głównych topów, a namnażające enzymy chronią rośline samoczynnie. Taka kontynuacja treningu po indukcji zapweni wam dużo mniejszych szczytów ale wolnych od pleśni. Chyba nie ma nic bardziej wk***iającego jak ogromny piękny szczyt zaatakowany szarą eminencją


Sezony na twoim miejscu bym teraz ciachnął FIM przed przesadzaniem, zaś Auto już coś naginał, niby są małe ale odrostów coś jest.

Dzieki wielkie, dzisiaj je trenuje i wstawiam pozniej foty
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Oby Ci doszły i dały radochę. Ja mam inne doświdczenia z tym strainem. Z fartem kolego! <peace>
 
C

cototonie

Guest
ostatnio mam kilka podejrzen odnosnie wizyt osob nieporzadanych na moim spocie, jak myslicie czy taka najtansza fotopulapka za 180 zl z allegro spelni swoją funkcje?
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,634
Odznaki
8
ostatnio mam kilka podejrzen odnosnie wizyt osob nieporzadanych na moim spocie, jak myslicie czy taka najtansza fotopulapka za 180 zl z allegro spelni swoją funkcje?

Powiem tak nie wiem jak za 180.
Ale Mój ziomek w tamtym roku kupił też tanią FP nie pamiętam za ile dokładnie i zdjęcia były za***iste.
Dla czego masz takie obawy ? Coś zgineło czy co się tam stało ?
Było coś zniszczone ? Może zamiast tej FP lepiej kupić nasionek z 10 za tą stówkę i będzie si.
Posadzić i dojdą jak tamte zginą, albo nie wiadomo co się im stanie.
 
C

cototonie

Guest
Powiem tak nie wiem jak za 180.
Ale Mój ziomek w tamtym roku kupił też tanią FP nie pamiętam za ile dokładnie i zdjęcia były za***iste.
Dla czego masz takie obawy ? Coś zgineło czy co się tam stało ?
Było coś zniszczone ? Może zamiast tej FP lepiej kupić nasionek z 10 za tą stówkę i będzie si.
Posadzić i dojdą jak tamte zginą, albo nie wiadomo co się im stanie.

wczoraj przy dochodzeniu poznym wieczorem na spota uslyszalem jak cos przemieszcza sie przez zarosla, tak jak by na raty, chwile bieglo i stop i tak ciagle, kiedys tez zanalazlem peta z papierosa w wiaderku, watpie zeby ktos byl tak glupi zeby tam peta zostawiac, ale podjalem dzis decyzje, ze przenosze wszytskie rosliny w dwa rozne miejsca.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,634
Odznaki
8
wczoraj przy dochodzeniu poznym wieczorem na spota uslyszalem jak cos przemieszcza sie przez zarosla, tak jak by na raty, chwile bieglo i stop i tak ciagle, kiedys tez zanalazlem peta z papierosa w wiaderku, watpie zeby ktos byl tak glupi zeby tam peta zostawiac, ale podjalem dzis decyzje, ze przenosze wszytskie rosliny w dwa rozne miejsca.

Powiem ci tak ^^
Ja dziś poszedłem na miejsce gdzie mam parę doniczek tylko i ha ha brzozy tam cieli do kościoła na święto wszystkich świętych :)
Nie daleko od moich donic było ciekawie ;d ale nikt nie znalazł więc się nie przejął ani chwili na spokojnie do tego podchodzę.
Zdaje mi się , że za bardzo spinasz bo to jest pierwszy raz. Pamiętaj w tym fachu zawsze jest ryzyko utraty wszystkiego albo jakiejś części nie ma co się
tak złościć i przejmować.
 
C

cototonie

Guest
Jjjjjllp

Po dzisiejsze wizycie zauwazylem, ze niestety niektore kwitną juz :/ wolalem zeby jeszcze troche podrosly no ale coz.

pare fot, nie podpisanych

47.jpg


48.jpg


49.jpg


50.jpg


---------- Post Zaktualizowany 16:56 ---------- Data pierwszego postu 12:53 ----------

Pytanie czy jeśli podlewalem je wszystkie biohumusem 3-4 dni temu jakoś to czy mogę lac od jutra planton k(ewentualnie polećcie coś lepszego) czy lepiej odczekać większa ilość czasu
 
Ostatnia edycja:
C

cototonie

Guest
Siema, nigdy nie wrzucalem fot piątego criticala bo rosl w innym miejscu niz cala reszta, jest przez to sporo mniejszy i cxzy to mozliwe zeby juz zaczal kwitnac przy takim rozmiarze?
52.jpg


53.jpg
 
C

cototonie

Guest
Do ziemi zostały wsadzone 5x trainwreck auto, 2x Cheese XXL auto, 1x Critical orange punch auto

Dzień 1
70.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół