nasiona marihuany

Moja pierwsza fotorelacja ❤️

Wyszukiwarka Forumowa:

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
Witam!
Jestem świeży tutaj.
Moja pierwszy ? raz z krzaczkami

---------- Post Zaktualizowany 05:44 ---------- Data pierwszego postu 05:42 ----------

Moze mi ktoś podpowiedzieć jak mam tu dodawać Zdjęcia? ? Zielony jestem
 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
Na telefonie na przeglądarce nie mam tej galerii.. ?Czy jestem niedo***any? ?

---------- Post Zaktualizowany 06:08 ---------- Data pierwszego postu 05:55 ----------



---------- Post Zaktualizowany 06:09 ---------- Data pierwszego postu 06:08 ----------

Fotka z 5 kwietnia..

---------- Post Zaktualizowany 06:15 ---------- Data pierwszego postu 06:09 ----------

 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Dorzuć opis spota i jak zamierzasz to wszystko poprowadzić. Fotkę jak wrzucasz to kopiuj link z pola -forum duże zdjęcie-
 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
No Name

7 Maj .. Nie powinno byc 2x większe?

---------- Post Zaktualizowany 06:19 ---------- Data pierwszego postu 06:17 ----------

Pewnie robie tu niezły syf ale jestem nowy jakos to ogarne.. ?
Moze mi doradzisz mam dalej wrzucać stare fotki czy juz na bieżąco?
 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0


---------- Post Zaktualizowany 06:28 ---------- Data pierwszego postu 06:25 ----------

22 Maj.. Plan na spota jakiś mam nie przygotowałem sie. Ogólnie mam 4 miejscówki ale żadna z nich nie jest pewna wiec w tym roku po prostu sie na biegam.. Rośliny beda w 4 różnych miejscach okaże sie pod koniec gdzie warto na następny rok sie przygotować
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
zrób to po ludzku !!!
wejdz w faka fr z ot ,jakakolwiek a nie tak na odpie**** to robisz

albo coś rób dobrze albo nie rób wcale
 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
Dodam że tylko raz dostały biohumusa.. Mam tylko 5 no name resztę rozdałem.. Zaraz wrzucę zdj jeszcze dwóch no name wsadź one w ziemię

---------- Post Zaktualizowany 06:34 ---------- Data pierwszego postu 06:31 ----------

Mogl byś mi jaśniej wytłumaczyć? ? Mam zrobić od nowa posta i jakos bardziej sensowniej to ogarnąć? ? Jak bym na pc byl lepiej by mi sie to zdecydowanie robiło a korzystam z ceglofona

---------- Post Zaktualizowany 06:41 ---------- Data pierwszego postu 06:34 ----------

 
U

Usunięty 66767

Guest
To szkło na ślimaki mogłeś sobie odpuścić tym bardziej że trzymasz je gdzieś na jakimś murku czy czymś...Po za tym Lst poprawnie wykonane więc coś tam będzie z tego:mar:Powodzenia<peace>
 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
Hrabia.. Nie mogłem sobie darować czasami wynosze je na podwórko i niekiedy na noc o nich zapominam.. ? Poprawi sie pogoda wyruszam na miejscówki je wkopać teraz pytanie do was. Wkopać je z doniczkami? Czy wyciągnąć?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Hrabia.. Nie mogłem sobie darować czasami wynosze je na podwórko i niekiedy na noc o nich zapominam.. Poprawi sie pogoda wyruszam na miejscówki je wkopać teraz pytanie do was. Wkopać je z doniczkami? Czy wyciągnąć?

wkop je korzeniami na polnocną strone podlej benzyna
czytaj forum

jak na podwórko je wynosić przyał masz 100 %
 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
Geraldzik nie pytany sie nie odzywa jak ci moj post nie odpowiada to go omijaj proste? ? Zrobiłem to na szybko...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół