nasiona marihuany

Moja pierwsza fotorelacja ❤️

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Nie rob go na odpie**** nie zadawaj (glupich) pytan ktore mozesz znalezc na forum a nikt sie czepiał nie bedzie
 
T

timi44

Guest


---------- Post Zaktualizowany 06:28 ---------- Data pierwszego postu 06:25 ----------

22 Maj.. Plan na spota jakiś mam nie przygotowałem sie. Ogólnie mam 4 miejscówki ale żadna z nich nie jest pewna wiec w tym roku po prostu sie na biegam.. Rośliny beda w 4 różnych miejscach okaże sie pod koniec gdzie warto na następny rok sie przygotować

Ja ten parapet gdzieś już widziałem.

może się ogarniesz jak nie zauwazysz roznicy w smaku miedzy kremem do golenia,a pastą do zębów.
Pytanie za milion:ilu elorastacweli wie o twoim projekcie?

Chociaż mogę się mylić
 
Ostatnia edycja:

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
No Name

2 osoby.. Tylko

---------- Post Zaktualizowany 22:35 ---------- Data pierwszego postu 22:34 ----------

I nie cweli. Tylko ludzie grypsujaci

---------- Post Zaktualizowany 22:36 ---------- Data pierwszego postu 22:35 ----------

Next time będzie lepiej czasani bede tu wbijal wrzucał zdj i zadawał wam głupie pytania
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Ziomek masz już ładne panny i na pewno nie jesteś świadomy tego jak duże mogą być z nich krzaki, postaraj się o dobrze naswietlone miejsce i więcej ziemi a kopara Ci opadnie
 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
GanjaChangeMyMind podniosłeś mnie troszke na duchu ? hym chcecie co jakiś czas zdj? Czy pod koniec planta? +(jak będzie cos sie z nimi działo ) tutaj jesteście bardziej doświadczeni niż ja ;) to mi pomożecie na na dniach będę przesadzał tylko jak mi perlit przyjdzie
 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
Smuteczek a ją uważałem za piękną, dużą pannę a tu pedał..

---------- Post Zaktualizowany 20:44 ---------- Data pierwszego postu 20:41 ----------

Nasiono mam z palenia z amnesi.. :pr: Czy z tej męskiej rośliny będą dobre nasiona? Zostawiać to czy ciąć? :jprd::mar:

---------- Post Zaktualizowany 20:54 ---------- Data pierwszego postu 20:44 ----------



Dwa razy podlałem biohumusem

---------- Post Zaktualizowany 20:57 ---------- Data pierwszego postu 20:54 ----------

U amnesi zauważyłem juz jeden malutki biały włosek.. Zmieniać juz biohumusa na Plankton K? <coolpalacz>
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
279
Buchów
189
męską zetnij i potnij w mniejsze kawałki wrzuć do gara z wcześniej roztopionym masłem po 30min dodaj mleko najlepiej jak najwiecej % tluszczu i gotuj kolejne 30 min, mozesz dluzej. Odcedź to co zostało z krzaczka od płynu, rozlej na szlanki i milego lotu :woohoo: Reszta wydaje mi się bez zarzutów :)

edit: wyrzuć te trociny z pod krzaków bo mogą zakwasić ziemię ja na Twoim miejscu przesadził bym je w docelowe miejsca. pozdro
 

NadwornaChoinka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
33
Buchów
0
Spokojnie na miejsca docelowe już możesz je wysadzić bo korzenie zaczną się dławić w takich małych doniczkach
 
Ostatnia edycja:

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0


---------- Post Zaktualizowany 17:35 ---------- Data pierwszego postu 17:33 ----------

Co to jesy to pod liściem? Obciąć to?
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Pewnie jakieś jaja od ch*j wie czego. Nie da sie tego zrzucić? Najlepiej jakbyś sie tego pozbył bez usuwania liścia.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Racja. Wypie**** to bo może to jakieś jaja gąsienicy i Ci wpie****i planta jak sie wykluje.
 

WilkuPrD

Member
Rejestracja
Maj 21, 2019
Postów
20
Buchów
0
Bez usunięcia liścia sie nie udało.. Trudno.. Ciężko uwierzyć ze to jakiś owad czu cos TP bulo tak przyklejone jak by miała od urodzenia jakas wadę.. Jest opcja ze to jakas choroba? Czy ja cos z***alem?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół