nasiona marihuany

Power Plant & Jack Herer 2x400 w hps Lumatek

Wyszukiwarka Forumowa:

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Witam :)

nasiona Holenderski Skun : Power Plant 7 szt. Jack Herer 6 szt. Feminizowane
"Box" 3m2 1.30x2.30 wysokość do 3,5m
Doniczki 11L
Ziemia uniwersalna z obi 5,5-6,5 ph
Nawozy od canny:
Canna Tera Veg
Canna Flores
Canna Rhizotonic
Canna PK 13/14
Canna Boost
Canna Canazym
BoneMeal
2x nawilżacz
Duży wiatrak mieszający
Wlot powietrza 500m/h
Wylot 200m/h
Woda kranówka regulowana octem jabłkowym
:yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh:
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Może byś jednak jakieś fotki wrzucił co ?
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Wlot powietrza 500m/h
Wylot 200m/h


Chyba powinno być odwrotnie bo w takim przypadku będzie więcej tłoczonego powietrza do boxa, mimo filtra jeśl wogole jakieś jest będzie dużo zapachu poza boxem/grow roomem . . .


Kolego [MENTION=91819]paskuda[/MENTION] uzupełnij proszę temat o brakujące informacje jak np. powierzchnia boxa no i przede wszystkim wrzuć foty bo bez nich fotorelacja nie jest fotorelacją . . . .


Wogole to zapoznaj się z tym tematem ---> https://www.forum.haszysz.com/showt...ników-PRZECZYTAJ-ZANIM-ZAŁOŻYSZ-FOTORELACJE!!
 

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Już dodaje sorki za opóźnienie. Wczoraj poszło 12/12h po około 3 tyg wegu. Zmieniłem też żarówki na kwitnienie wcześniej miałem na obie fazy.

---------- Post Zaktualizowany 20:56 ---------- Data pierwszego postu 20:35 ----------

Kurcze nie mogę edytować posta :(

Zdjęcia robiłem kiedy hps się rozgrzewał wiec myślę że fotki będą pokazywać realia jak nie będę zmuszony zrobić fotki na zewnątrz boxa.

Ph ziemi pokazuje 7.0 gdy ziemia sucha i 6,5 15/25min po podlaniu.



lewa strona


i prawa


2 roślina górny rząd od lewej dolne liście żółkną



jedna z lewej strony zrobiła sie bardzo jasna.






dostawały 50ml canna vega plus co 2 podlanie dodawałem do pożywki 15ml rhizotonic reguluje ph wody octem jabłkowym. Kupiłem nowy miernik skalibrowałem go zrobiłem pomiary wody, wody po dodaniu canny vega oraz po dodaniu rhizotonic (podnosi delikatnie ph) zapisałem te parametry więc wiem że teraz działa dobrze bo za każdym razem sprawdzam po swojej tabeli. Ja tego chyba nigdy nie ogarnę bo za dużo kombinuje chyba, ziomek wali auto w śmiesznej szafie leje wodę nie odstaną nawozy od momentu koniczynki i jakoś to idzie .

---------- Post Zaktualizowany 20:58 ---------- Data pierwszego postu 20:56 ----------

Chyba powinno być odwrotnie bo w takim przypadku będzie więcej tłoczonego powietrza do boxa, mimo filtra jeśl wogole jakieś jest będzie dużo zapachu poza boxem/grow roomem . . .


Kolego [MENTION=91819]paskuda[/MENTION] uzupełnij proszę temat o brakujące informacje jak np. powierzchnia boxa no i przede wszystkim wrzuć foty bo bez nich fotorelacja nie jest fotorelacją . . . .


Wogole to zapoznaj się z tym tematem ---> https://www.forum.haszysz.com/showt...ników-PRZECZYTAJ-ZANIM-ZAŁOŻYSZ-FOTORELACJE!!

Bardzo bym chciał uzupełnić ale nie mogę edytować postów.

Co do zapachu nie mam z tym problemów, nie posiadam filtra jeśli wadą jest tylko zapach to spoko ;)
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Co do zapachu nie mam z tym problemów, nie posiadam filtra jeśli wadą jest tylko zapach to spoko ;)

Hej
Nie żebym się jakoś czepiał, ale ogólnie przyjętym (na świecie) standardem jest montowanie mocniejszego wentylatora na wyciąg, a słabszego jako dolot.
Cel jest taki, aby mocniejszy odprowadzał ciepło i podołał oporom filtra na flo, oraz aby w boxie nie powstawało nadciśnienie, które wypychało by nieprzefiltrowane powietrze na zewnątrz.

Jeśli nie masz problemów z zapachem, to bądź świadom, ze nawet jeden mały krzak jest w stanie konkretnie 'nasmrodzić'. Także przygotuj się na niezłą aromaterapię <joint>
Zresztą zerknij:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139651-System-wentylacyjny-z-filtrem-pomoc
Pzdr.
 
Ostatnia edycja:

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Hej
Nie żebym się jakoś czepiał, ale ogólnie przyjętym (na świecie) standardem jest montowanie mocniejszego wentylatora na wyciąg, a słabszego jako dolot.
Cel jest taki, aby mocniejszy odprowadzał ciepło i podołał oporom filtra na flo, oraz aby w boxie nie powstawało nadciśnienie, które wypychało by nieprzefiltrowane powietrze na zewnątrz.

Jeśli nie masz problemów z zapachem, to bądź świadom, ze nawet jeden mały krzak jest w stanie konkretnie 'nasmrodzić'. Także przygotuj się na niezłą aromaterapię <joint>
Zresztą zerknij:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139651-System-wentylacyjny-z-filtrem-pomoc
Pzdr.

Piszesz mi o zapachu jakbym robił krzaki pierwszy raz a robię już x lat więc luzik. Jak mówię że zapach mnie nie interesuje to tak jest. Bardziej chodzi o kondycję pomidorów i na tym chce się skupić.
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Piszesz mi o zapachu jakbym robił krzaki pierwszy raz a robię już x lat więc luzik. Jak mówię że zapach mnie nie interesuje to tak jest. Bardziej chodzi o kondycję pomidorów i na tym chce się skupić.

Ok. Wszystko jasne.
Wiesz, na forum jest dużo początkujących, ciężko po kilku Twoich postach stwierdzić na jakim poziomie jesteś.
Pzdr.
 

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Ok. Wszystko jasne.
Wiesz, na forum jest dużo początkujących, ciężko po kilku Twoich postach stwierdzić na jakim poziomie jesteś.
Pzdr.

No jasne rozumiem :headbanger:
Ale fakt że już długo się tym bawię nie potrafię się tak ogarnąć żeby to było warte przypału .
Chciałbym aby raz zrobić połówkę :bongo4:
 

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Indukcja trwała około 11 dni.
W 4 dni flo wyglądają tak.

do wody dostają 25ml na 5l wody Canna Flores . Wczoraj dostały raz dawkę canna boost +Flores.





 

bussero

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2010
Postów
191
Buchów
0
Zastanawiam sie tylko czym kierowales sie ladujac wiatraki na odwrot ?, przypadek czy ma to jakis glebszy sens? .
Jak z temperatura stoisz?. Lecisz tak kazde grow? . Byc moze dlatego jeszcze polowki niemasz ? . Wymiana powietrza tak samo wazna jak cala reszta czynnikow do ciecia wynikow. Diabel tkwi w szczegolach. Daj wlot na wylot i zobaczysz niestracisz hehe . Z fartem pozdrawiam
 

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Kurcze kierowalem się tym że wylot mam na zewnątrz w wentylację podłączona która używa jeszcze ktoś. Nie chciałem żeby u niegonie było tego za bardzo słuchać. Teraz pytanie bo tak mogę zrobić. Czy ma sens pociągnąc świeże powietrze z kratki? Kratka wentylacyjna ma za zadanie wyciąganie. Bo jak to nie ma wpływu dam odwrotnie.
I tak zrobiłem zmiany z 3 dni temu. Wyciąg leci 24h a dopływ w ciągu "nocy" włącza się co godzinę na 30 min. Wchodząc do boxa nie ma tak duszno jak wcześniej. Zawsze jak miałem dać papu wychodzę jak z sauny.
Więc posłucham kolegów i zacznę przerabiać wentylację.
 

bussero

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2010
Postów
191
Buchów
0
Ja bym podpinal swieze z kratki normalnie. Wczesniej w postach pisales ze zapach to nie problem ?,ale wentylacje z kims masz. Czyli jakis filtr jest ?. Jesli to swojacy To luz jak obcy to prewencja panie przedewszystkim .
 

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Ja bym podpinal swieze z kratki normalnie. Wczesniej w postach pisales ze zapach to nie problem ?,ale wentylacje z kims masz. Czyli jakis filtr jest ?. Jesli to swojacy To luz jak obcy to prewencja panie przedewszystkim .

No ktoś jest ale jest luz. Dziś zmieniłem normalnie zostawiłem tak jak jest ale ten wyciąg zmieniłem na 298m/h. Przyznam się bez bicia i ten mój stary nie miał 200 tylko 106 metrów. Nie wiem co mi się poebało. Więc na teraz mam wlot 496 a wylot 298 to już chyba o niebo lepiej. Jutro sprawdzę jak wejdę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół